Προς το περιεχόμενο

Ο Bill Gates είναι χρήστης του Android πια


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 130
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορεί κάποιος να μου πει γιατί τα windows phone δεν ήταν καλά? πέρα από το ότι δεν υπήρχαν αππς?

Τα καλυτερα ήταν. Επισης είχαν πολλές πρωτοποριες όπως double tap, always on screen, iris scanner, live start screen, notifications με actions, continuum....Αλλα ο νουτελα είχε πάρει απόφαση να το κλείσει πριν γίνει καν CEO.
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για την ιστορία η ΗΡ ανακοίνωσε ότι σταματάει την παραγωγή του elite , κορυφαίου κινητού από άποψη hardware .

Διαψεύστηκε αυτή η είδηση:

HP denies rumours Elite x3 is for the axe, admits coveting neighbour's OS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το android κυριαρχει γιατι ειναι δωρεαν τα παντα, εχει τα παντα, ειναι πληρως παραμετροποιησιμο και για ολα τα πορτοφολια

Τιποτα απο αυτα δεν ειχαν τα wp (ενω ηταν τιμια) ουτε τα iphone που πουλανε για αλλους λογους

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο χρήστης Votritis είπε:
τι κατάρα και αυτή ,να εισαι ο πλουσιότερος άνθρωπος του κόσμου και να μην μπορείς να έχεις iphone!
 
Αυτος που ειχε την Domus στο Μπουρναζι που αυτο το μαγαζι εκανε το μπουρναζι οτι ειναι κυκλοφορουσε με εναν σκαραβαιο.
 
Iphone δεν παιρνει ο λεφτας αλλα αυτος που θελει να το παιξει λεφτας.

 

 

 

Ποσο στερημένοι ειστε κάποιοι ; Φίλε μου αν είχαμε τα λεφτά θα ειχες και εσυ και εγω αιφον πίστεψε με... εκτός και αν εισαι απο τους «ταπεινούς» τύπους σαν αυτόν απο το Μπουρνάζι !!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το android κυριαρχει γιατι ειναι δωρεαν τα παντα, εχει τα παντα, ειναι πληρως παραμετροποιησιμο και για ολα τα πορτοφολια

Τιποτα απο αυτα δεν ειχαν τα wp (ενω ηταν τιμια) ουτε τα iphone που πουλανε για αλλους λογους

Πραγματικά δωρεάν. Έχεις δει ποτέ πρόβατο να πληρώνει για το σανό;

Το μόνο που σου ζητάνε είναι να σε ψυχολογήσουν, να μάθουν πώς ζεις-σκέφτεσαι-κίνησε, ώστε να σε κάνουν ένα υπερκαταναλωτικό ον... Ψιλοπράγματα δηλαδή...

Σημασία έχει ότι για όλο αυτό δε σου ζητάνε και χρήματα από πάνω...

Σωστή φιλόσοφια. Άσε να πληρώνουν οι βλάκες. Οι έξυπνοι γίνονται πειραματόζωα και τη βγάζουν τσάμπα!..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Ποσο στερημένοι ειστε κάποιοι ; Φίλε μου αν είχαμε τα λεφτά θα ειχες και εσυ και εγω αιφον πίστεψε με... εκτός και αν εισαι απο τους «ταπεινούς» τύπους σαν αυτόν απο το Μπουρνάζι !!!

 

Αντιθέτως οι πλούσιοι έγιναν πλούσιοι γιατί ξέρουν να μη σκορπάνε τα χρήματά τους άσκοπα.

Εξαίρεση κάποιοι νεόπλουτοι κακομαθημένοι που κληρονόμησαν περιουσίες ή κάποια πετρελαιοπηγή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο στερημένοι ειστε κάποιοι ; Φίλε μου αν είχαμε τα λεφτά θα ειχες και εσυ και εγω αιφον πίστεψε με... εκτός και αν εισαι απο τους «ταπεινούς» τύπους σαν αυτόν απο το Μπουρνάζι !!!

 

Μπράβο, ο μόνος λόγος που δεν παίρνουμε όλοι IPhone είναι γιατί είμαστε φτωχοί, και λόγω στέρησης συκοφαντούμε αυτούς που παίρνουν...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Iphone δεν παιρνει ο λεφτας αλλα αυτος που θελει να το παιξει λεφτας.

 

 

 

:-D :P

 

 

uae-72701.jpg

 

 

 

c53067c57206e4b30908580e18706f68.jpg

Αντιθέτως οι πλούσιοι έγιναν πλούσιοι γιατί ξέρουν να μη σκορπάνε τα χρήματά τους άσκοπα.

Εξαίρεση κάποιοι νεόπλουτοι κακομαθημένοι που κληρονόμησαν περιουσίες ή κάποια πετρελαιοπηγή.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:-D  :P

 

 

uae-72701.jpg

 

 

 

c53067c57206e4b30908580e18706f68.jpg

 

Αυτοί δεν είναι εμίρηδες, είναι κακομοίριδες :P

Οι κανονικοί εμίρηδες έχουν χρυσά iphone με διαμαντένιο περίγραμμα :P

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο χρήστης Nicktech είπε:
Ποσο στερημένοι ειστε κάποιοι ; Φίλε μου αν είχαμε τα λεφτά θα ειχες και εσυ και εγω αιφον πίστεψε με... εκτός και αν εισαι απο τους «ταπεινούς» τύπους σαν αυτόν απο το Μπουρνάζι !!!
 
Μπράβο, ο μόνος λόγος που δεν παίρνουμε όλοι IPhone είναι γιατί είμαστε φτωχοί, και λόγω στέρησης συκοφαντούμε αυτούς που παίρνουν...

 

Έγραψα πουθενά ο μόνος λόγος που δεν παίρνουμε αιφον ειναι αυτός ;;;; Αλλα δεν μπορώ να ακούω ο άλλος να μου φέρνει επιχείρημα τον σκαραβαίο !!!! Εχω αιφον se και ειμαι απόλυτα ικανοποιημένος απο οτι μου προσφέρει ... δεν ειμαι πλούσιος ... ούτε το παίζω πλούσιος ... δεν με ξέρει καν ο άλλος και μιλάει για τον χαρακτήρα όλων όσων έχουν αιφον ... και ;;; ... φίλε στην συγκεκριμενη περίπτωση ναι ειναι στέρηση ... αν δεν ηταν στέρηση δεν θα ασχολιόταν καν με το θέμα ... θα πετούσε εκει την πατάτα του σχετικά με τον μπιλ και ποσο απαίσια ειναι τα windows phone και θα το έληγε εκει ... δεν θα ασχολιόταν καν με οποιοδήποτε προϊόν της αππλε ..... ειναι σαν να μπαίνω να διαβάζω αθλητικό άρθρο για τον ΠΑΟΚ ... στις 100 λέξεις οι 200 θα μιλάνε για πρωτάθλημα, ταιριάζει δεν ταιριάζει με το θέμα ... ναι ειναι στέρηση !!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.ebay.de/itm/Microsoft-Lumia-950-XL-32GB-Schwarz-Ohne-Simlock-Smartphone-/253172172946?epid=218908818&hash=item3af23cc892:g:GZYAAOSwnwZZx8kn

 

Mεταχειρισμένο στο Ebay και δεν τελείωσε ακόμα.Μην συνεχίζεις να λες μλκς αν δεν γνωρίζεις.Εγώ έχω και το continuum και 1850+ θετικά με ασφάλεια paypal στο eBay,σε αντίθεση με τα 72 θετικά και χωρίς ασφάλεια PayPal του τύπου.

Πιστεύω τώρα να σου φύγει η κράμπα.

 

θες να μου πεις οτι θα παρει 180 ευρω καποιος ασχημο παλιο με νεκρο λειτουργικο κιν? 

 

ρε φιλε πραγματικα γιατι δε κανεις stand up comedy γιατι το μονο για το οποιο με επεισες ειναι το κωμικο σου ταλεντο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...