Προς το περιεχόμενο

Καταργήθηκε η ανανέωση χρόνου ομιλίας των 5 € απο τα καταστήματα..;;


Dennis077

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε τους απατεωνες.δεν φτανει που καταργησαν το 5ευρω,ανεβασαν και το φοιτητικο απο τα 4 στα 6 ευρω,με την δικαιολογια του δωρου των 600 ......τι καρτελ γαλακτοβιομηχανιων και ναρκωτικων.....γατακια ειναι μπροστα στις εταιριες κινητης.......

 

Ε ναι.

Το μεγαλύτερο αναλογικά με τον πληθυσμό (δες και ως ποσοστό του ΑΕΠ πως αυξήθηκε η κρατική οικονομία τελευταία) κράτος στον πλανήτη βάζει φόρους και δημιουργεί έξοδα σε όλες τις εταιρείες.

Εχω την άποψη που έχουν όλοι οι κάτοικοι του πλανήτη για τους Έλληνες δηλαδή ότι για όλα φταίει το μεγάλο κράτος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 613
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

νομιζεις οτι οι υπολοιποι παικτες του καρτελ δε θα ακολουθησουν εεε??

 

superthumb.jpg

Άσε με να ελπίζω. Αν και πάλι καλά που είδα αυτό το post και πρόσεξα Cosmote το "Μηδενικό Πάγιο" έγινε ξαφνικά 2.50eu/μήνα πάγιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω κάποιο λιγκ φίλε μου.

Μου το είπε συγγενικό μου πρόσωπο που εργάζεται σε κατάστημα της βονταφον στην επαρχία. 

Σε λίγο καιρό θα μας το πούνε  για τον 1ο φόρο, και μετά για τους υπόλοιπους.

 

Το πρώτο συζητείται (με αρκετά μικρές όμως πιθανότητες) αλλά για λιγότερο από 0,30€ που έγραψες.

Τα υπόλοιπα 2 δεν ισχύουν (ούτε υπάρχει σαν σκέψη). Μιλώ και για τους τρεις παρόχους.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το πρώτο συζητείται (με αρκετά μικρές όμως πιθανότητες) αλλά για λιγότερο από 0,30€ που έγραψες.

Τα υπόλοιπα 2 δεν ισχύουν (ούτε υπάρχει σαν σκέψη). Μιλώ και για τους τρεις παρόχους.

 

Καλήμερα φίλε μου,

 

Αυτά τα λένε στην βονταφον με αυτές τις ημερομηνίες. Για του υπολοίπους παροχους δεν είμαι σίγουρος (το αναφέρω και πιο πάνω)... Αν και όλοι αυτοί τα έχουν κάνει πλακάκια μεταξύ τους.

 

Εύχομαι να μην το κάνουν γτ είναι μεγάλη βλακεία.

 

Δεν το είχα σκοπό να το γράψω να σου την αλήθεια γιατί ήταν δια στόματος.

Το έγραψα όμως, για να υπάρχει στην άκρη του μυαλού μας.

 

Μακάρι να μην το κάνουν! Και κάποια αρμόδια αρχή, να ξυπνήσει και του βάλει χέρι!

 

Είναι ντροπή αυτά τα πράγματα! 

Επεξ/σία από markos9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο συζητείται (με αρκετά μικρές όμως πιθανότητες) αλλά για λιγότερο από 0,30€ που έγραψες.

Τα υπόλοιπα 2 δεν ισχύουν (ούτε υπάρχει σαν σκέψη). Μιλώ και για τους τρεις παρόχους.

 

Η τελευταια ανακοινωση της βοντα ειναι. Κ στην wind ισχυει .Αυτη το αρχισε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε δίκιο.. :) το τέλος ανανέωσης 0,30€ ανακοινώθηκε από τη vodafone στις 29/09 και θα ισχύει από 15/11.
(η wind πρώτη το ξεκίνησε και μόλις είδα ότι θα ισχύει για εκείνη από 15/10)
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε δίκιο.. :) το τέλος ανανέωσης 0,30€ ανακοινώθηκε από τη vodafone στις 29/09 και θα ισχύει από 15/11.

(η wind πρώτη το ξεκίνησε και μόλις είδα ότι θα ισχύει για εκείνη από 15/10)

 

Άρα, τώρα, μένει η κοσμοτε.

 

Σε λίγο θα έρθουν κ άλλοι φόροι που έγραψα... 

Μέσα σε ένα 3 μηνο περίπου θα μας κρατάνε 0.60€  χωρίς λόγο και ουσία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε δίκιο.. :) το τέλος ανανέωσης 0,30€ ανακοινώθηκε από τη vodafone στις 29/09 και θα ισχύει από 15/11.

(η wind πρώτη το ξεκίνησε και μόλις είδα ότι θα ισχύει για εκείνη από 15/10)

 

δυστυχως εχουμε δικιο που να μην ειχαμε.... Με τους αδηφαγους υποκριτες....

 

Edit

Ο συγχρονισμος μου με τον markos9 στις απαντησεις ειναι απο αλλο ανεκδοτο... Χαχαχααα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχως εχουμε δικιο που να μην ειχαμε.... Με τους αδηφαγους υποκριτες....

 

Edit

Ο συγχρονισμος μου με τον markos9 στις απαντησεις ειναι απο αλλο ανεκδοτο... Χαχαχααα

χαχαχα Όντως φίλε, τώρα το παρατήρησα :D :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταβατζιλικι κανονικο απο οτι ειδα με την cosmote,σε αναγκαζουν πλεον να βαζεις 10ευρω τουλαχιστον 2 φορες το τριμηνο για να κανεις το δουλεια σου απο 5ευρω το μηνα πριν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γυρνάμε ολοι σε voip και αφήστε τους απατεώνες να κλαίνε μετά. Με 10 ευρω με χρέωση 1 λεπτό του ευρου μιλάμε 1000 λεπτά προς όλους που δεν λείγουν ποτέ. Έτσι θέλει αλλιώς δεν καταλαβαίνουν αυτοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γυρνάμε ολοι σε voip και αφήστε τους απατεώνες να κλαίνε μετά. Με 10 ευρω με χρέωση 1 λεπτό του ευρου μιλάμε 1000 λεπτά προς όλους που δεν λείγουν ποτέ. Έτσι θέλει αλλιώς δεν καταλαβαίνουν αυτοί.

 

Ναι αλλά αν δεν είσαι σε wifi θα χρειαστείς δεδομένα, οπότε πάλι θα τους τα σκας για ανανεώσεις και πακέτα. Δεν γλυτώνεις εύκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι άλλο θα ακούσουμε; Το What's up ειδικά από 4 ευρώ το πήγανε 6 και σε συνδυασμό με το ότι πρέπει να ανανεώνεις με δεκάρα κάθε 3 μήνες μιλάμε ουσιαστικά για σχεδόν διπλασιασμό.

 

Δεν υπάρχει δικαιολογία, οι αυξήσεις δεν δικαιολογούνται από καμία αύξηση φόρων.

 

Ας αφήσει η κυβέρνηση την taxibeat ήσυχη και ας κοιτάξει το πάρτι των καρτέλ των παρόχων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...