Προς το περιεχόμενο

Καταργήθηκε η ανανέωση χρόνου ομιλίας των 5 € απο τα καταστήματα..;;


Dennis077

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 hour ago, Mr_Terror said:

Εχω χασει επεισοδια.Η vodafone ποτε καταργει τα 5 ευρω ανανεωση χρονου ομιλιας μεσω web?

νομίζω από 4 Μαρτίου

προς το παρόν υπάρχουν ακόμα τα 5 και 10 ευρώ να ανανεώσεις μέσω web

.

μου αρέσει που μονομερώς αλλάζουν τους όρους χρήσης της σύνδεσης και όχι απλά τις τιμές: θυμάμαι που κάποτε υπήρχε το Bonus all στη vodafone που με κάθε ανανέωση 10 ευρώ έδινε δωρεάν πακέτο 300' προς όλους και καταργήθηκε, που υπήρχε μια κάρτα ανανέωσης 5 ευρώ στα περίπτερα που αποσύρθηκε, που η διάρκεια ανανέωσης ήταν στους πόσους μήνες κλπ κλπ

και μου αρέσει που το κάνουν συντονισμένα και ταυτόχρονα οι εταιρείες...

 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 613
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καρτέλ ονομάζεται η ρητή σύμπραξη (συμφωνία) μεγάλων κυρίως επιχειρήσεων εταιρικής μορφής δραστηριοποιούμενων στον ίδιο κλάδο.....

 

Αυτά έχει η "ελεύθερη" αγορά....

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, KoreanW είπε

νομίζω από 4 Μαρτίου

προς το παρόν υπάρχουν ακόμα τα 5 και 10 ευρώ να ανανεώσεις μέσω web 

. 

μου αρέσει που μονομερώς αλλάζουν τους όρους χρήσης της σύνδεσης και όχι απλά τις τιμές: θυμάμαι που κάποτε υπήρχε το Bonus all στη vodafone που με κάθε ανανέωση 10 ευρώ έδινε δωρεάν πακέτο 300' προς όλους και καταργήθηκε, που υπήρχε μια κάρτα ανανέωσης 5 ευρώ στα περίπτερα που αποσύρθηκε, που η διάρκεια ανανέωσης ήταν στους πόσους μήνες κλπ κλπ 

και μου αρέσει που το κάνουν συντονισμένα και ταυτόχρονα οι εταιρείες... 

από την στιγμή που είσαι με κάρτα και δεν έχεις υπογράψει κανενα συμβόλαιο καλώς ή κακώς η εταιρεία μπορεί να αλλάξει το πρωί όπως θέλει και να καταργήσει ή να προσαρμόσει κατά το δοκούν τα διάφορα bonus όπως και όποτε θέλει. Όπως άλλωστε κι εσύ μπορείς να το βάλεις ανα πάσα στιγμή σε ένα συρτάρι και να μην ξαναπληρώσεις δεκάρα τσακιστή για όσο καιρό θέλεις.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 minutes ago, zanskou said:

από την στιγμή που είσαι με κάρτα και δεν έχεις υπογράψει κανενα συμβόλαιο καλώς ή κακώς η εταιρεία μπορεί να αλλάξει το πρωί όπως θέλει και να καταργήσει ή να προσαρμόσει κατά το δοκούν τα διάφορα bonus όπως και όποτε θέλει. Όπως άλλωστε κι εσύ μπορείς να το βάλεις ανα πάσα στιγμή σε ένα συρτάρι και να μην ξαναπληρώσεις δεκάρα τσακιστή για όσο καιρό θέλεις.

καταλαβαίνω απόλυτα ποιό είναι το καθεστώς των συμβάσεων αορίστου χρόνου

από την άλλη όμως το καθεστώς των τηλεπικοινωνιακών συμβάσεων αποτελεί ειδική περίπτωση που υπάγεται σε καταναλωτική νομοθεσία, ρυθμιστικές αρχές και κανόνες ανταγωνισμού

δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα όπως σε άλλες περιπτώσεις ιδιωτικών συμβάσεων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, sezebo είπε

εγω και η οικογενεια μου λεμε να το γυρισουμε σε συνδεση. 4 ατομα ειμαστε. εχετε να προτείνετε κατι?

Γιατί Όχι καρτοκινητή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Fabricated είπε

Γιατί Όχι καρτοκινητή;

γιατι οι γονεις μου δε ξερουν να βαζουν τα προγραμματα και να στελνουν σμσ και τρωνε την καρτα τους σε 4 μερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, sezebo είπε

γιατι οι γονεις μου δε ξερουν να βαζουν τα προγραμματα και να στελνουν σμσ και τρωνε την καρτα τους σε 4 μερες

Δεν έχω να προτείνω κάποια σύνδεση. Μπορώ να προτείνω να πας σε κατάστημα να βάλεις κάρτα 10 ευρώ, αυτόν τον καιρό προσφέρουν ένα πρόγραμμα στα 12,6. Ωστόσο εγώ σε παρόμοια κατάσταση έχω ένα username Και 1 password για τον καθένα και 1 φορά τον μήνα βάζω online κάρτα και πακέτο. Πιο γρήγορο από το να κάνεις την αλλαγή, και να πληρώνεις τον λογαριασμό κάθε μήνα,ο οποίος σίγουρα κάποια στιγμή θα φουσκώσει ανεξήγητα και θα ψάχνεις γιατί. Πέρα από το ότι από μόνο του το συμβόλαιο δεν συμφέρει σε σχέση με την 10ευρη η ακόμα και την 12ευρη. Αυτά από μένα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Fabricated είπε

Δεν έχω να προτείνω κάποια σύνδεση. Μπορώ να προτείνω να πας σε κατάστημα να βάλεις κάρτα 10 ευρώ, αυτόν τον καιρό προσφέρουν ένα πρόγραμμα στα 12,6. Ωστόσο εγώ σε παρόμοια κατάσταση έχω ένα username Και 1 password για τον καθένα και 1 φορά τον μήνα βάζω online κάρτα και πακέτο. Πιο γρήγορο από το να κάνεις την αλλαγή, και να πληρώνεις τον λογαριασμό κάθε μήνα,ο οποίος σίγουρα κάποια στιγμή θα φουσκώσει ανεξήγητα και θα ψάχνεις γιατί. Πέρα από το ότι από μόνο του το συμβόλαιο δεν συμφέρει σε σχέση με την 10ευρη η ακόμα και την 12ευρη. Αυτά από μένα 

με εχει κουρασει το θεμα καρτας τοσα χρονια. θελω ενα καλο πακετο με μπολικο ιντερνετ για 4 ατομα, να δινω ενα 50ρικο το μηνα για ολους. υπαρχει τετοιο πραγμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχουν ξεφυγει οι αλητες, την μια εχουμε καρτελ τραπεζων και την αλλη στις καρτοκινητες! Αυξησανε παντου τα παντα τα λαμογια και μας βαζουν το μαχαιρι στον λαιμο ουσιαστικα! Τι ειναι αυτα που συμβαινουν; Εχουν συνειδητοποιησει οτι ειμαστε χωρα τριτου κοσμου - μπανανια; Πως θα ανταπεξελθει ο κοσμος;

Επεξ/σία από Lacepo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, sezebo είπε

με εχει κουρασει το θεμα καρτας τοσα χρονια. θελω ενα καλο πακετο με μπολικο ιντερνετ για 4 ατομα, να δινω ενα 50ρικο το μηνα για ολους. υπαρχει τετοιο πραγμα?

Δυστυχώς οπως σου είπα δεν υπάρχει καν διαθέσιμο συμβόλαιο σε αυτή την τιμή. Πόσο μάλλον να έχει ικανοποιητικό αριθμό λεπτών και mb...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, sezebo είπε

με εχει κουρασει το θεμα καρτας τοσα χρονια. θελω ενα καλο πακετο με μπολικο ιντερνετ για 4 ατομα, να δινω ενα 50ρικο το μηνα για ολους. υπαρχει τετοιο πραγμα?

Ναι, καλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...