Προς το περιεχόμενο

Λαμπτήρας LED Samsung 4000K 9.8W - οι δυο 2.3€+3€μεταφ=5.30€ τελικη τιμη [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


God

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως πήρα και εγω απο τον Κορίνθιο 18 λάμπες σύνολο, 3 είδη απο 6 κομμάτια(3+3 δώρο σε κάθε είδος) και οι αποδείξεις ήρθαν κανονικότατα

Και ετοιμάζομαι να βάλω αλλη μια παραγγελία

Οι samsung ιδιαίτερα, φωτεινότατες και πολύ καλή ποιότητα κατασκευής!

 

Δεν νομιζω πως εχουμε κατι να κερδισουμε οταν λεμε οτι δεν κοβει θεωρημενες αποδειξεις και ειμαι σιγουρος πως και αλλοι θα το επιβεβαιωσουν αν ασχοληθουν.

 

ΥΓ : Matrixx αν μπορεις σβυσε ολα τα μυνηματα περι αποδειξεων, ειναι ασχετα με το θεμα εξαλλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 144
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν νομιζω πως εχουμε κατι να κερδισουμε οταν λεμε οτι δεν κοβει θεωρημενες αποδειξεις και ειμαι σιγουρος πως και αλλοι θα το επιβεβαιωσουν αν ασχοληθουν.

 

ΥΓ : Matrixx αν μπορεις σβυσε ολα τα μυνηματα περι αποδειξεων, ειναι ασχετα με το θεμα εξαλλου.

Eσύ το ανέφερες πρώτος όμως πριν τρείς μέρες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eσύ το ανέφερες πρώτος όμως πριν τρείς μέρες!

 

Ναι γιατι σαν πρακτικη δεν την θεωρω ορθη (το να μπορεις να χτυπας τον ανταγωνισμο χρεωνοντας 1 προιον και στελνωντας 18) αλλα την ιδια στιγμη δεν θα ηθελα να δημιουργηθει θεμα γιαυτο το προτεινα.

Τελικα δε καταλαβα με τις αποδ . - αν το περναω καπου θελω τιμολογιο .Και το βασικο ειναι οτι με την αποστολη δε πας να παρεις 2 λαμπες :P

 

Εσενα και 1 να σου χρεωσει αν σου βαλει ολη την τιμη το ιδιο σου κανει (να γλυτωσεις χρηματα θελεις).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι γιατι σαν πρακτικη δεν την θεωρω ορθη (το να μπορεις να χτυπας τον ανταγωνισμο χρεωνοντας 1 προιον και στελνωντας 18) αλλα την ιδια στιγμη δεν θα ηθελα να δημιουργηθει θεμα γιαυτο το προτεινα.

...

Η διαφορά των αποδείξεων -όχι μόνο εν σχέσει με τον ανταγωνισμό αλλά γενικά- 1 προϊόν χψω € vs 1000 προϊόντα -πάντα- χψω €?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε για το eleni... ή το 'κορινθιακό επιμελητήριο';

 

Συγνώμη αλλά στέλνει απόδειξη ή όχι;

Αν στέλνει απόδειξη, γράφει στην απόδειξη ολόκληρο το ποσό για το τελικό σύνολο της παραγγελίας;

Πάνω στην απόδειξη, αναλύει το είδος που αγοράστηκε;

 

Για να καταλάβουμε ποιό είναι το παράπτωμα και αν υπάρχει.

 

Το μόνο που αντιλαμβάνομαι μέχρι στιγμής από τα συμφραζόμενα,

είναι πως η απόδειξη δεν είναι τυπική και νομότυπη 'τόσο το είδος επί τόσα τεμάχια'

και μιλάει απλά για 1 είδος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγαλη, λιγη φαντασια χρειαζεται.

Οπως -βασικά πως επηρεάζεται ο ανταγωνισμός- για κάποιον/ους που δεν έχει καθόλου φαντασία όταν στην απόδειξη αναφέρεται όλο το πληρωτέο ποσό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μπορώ να καταλάβω σε πόσα επίπεδα αν τυχόν μπορεί να γίνει παιχνίδι και φοροαποφυγής και διάφορα περίεργα,

αλλά δεν έχω πάρει ξεκάθαρη απάντηση μέχρι στιγμής,

ποιά είναι η απόδειξη και ποιό κατάστημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μπορώ να καταλάβω σε πόσα επίπεδα αν τυχόν μπορεί να γίνει παιχνίδι και φοροαποφυγής και διάφορα περίεργα,

αλλά δεν έχω πάρει ξεκάθαρη απάντηση μέχρι στιγμής,

ποιά είναι η απόδειξη και ποιό κατάστημα;

 

Γραφει 1 ειδος και διπλα την τελικη τιμη, αυτο (εγω πχ πηρα 3 ειδη λαμπων απο 3 στο καθενα).

Δεν ειμαι Λογιστης αλλα θεωρω πως πολλα μπορει να παιχτουν οταν δινεις 100 κομματια πχ και δηλωνεις οτι εχεις δωσει 10 ακομα και αν η τιμη ειναι ολοκληρη (ποσο μαλλον οταν η εισαγωγη γινεται απο Πολωνια).

Προφανως ο Ζαχαρης ισως να ειναι γνωστης, εκει παω πασο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γραφει 1 ειδος και διπλα την τελικη τιμη, αυτο (εγω πχ πηρα 3 ειδη λαμπων απο 3 στο καθενα).

Δεν ειμαι Λογιστης αλλα θεωρω πως πολλα μπορει να παιχτουν οταν δινεις 100 κομματια πχ και δηλωνεις οτι εχεις δωσει 10 ακομα και αν η τιμη ειναι ολοκληρη (ποσο μαλλον οταν η εισαγωγη γινεται απο Πολωνια).

Προφανως ο Ζαχαρης ισως να ειναι γνωστης, εκει παω πασο.

κοίτα εντάξει και εγώ σου λέω μπορούν να γίνουν διάφορα

 

τουλάχιστον δε φοροδιαφεύγει σε επίπεδο τζίρου πωλήσεων (χαχα εκεί φτάσαμε ...τουλάχιστον!)

από κει και μετά

θα με απασχολούσε και το να μην αναφέρει το είδος ονομαστικά (για λόγους εγγύησης και αυθεντικότητας του προϊόντος).

 

Πάλι να ρωτήσω, ποιό κατάστημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίτα εντάξει και εγώ σου λέω μπορούν να γίνουν διάφορα

 

τουλάχιστον δε φοροδιαφεύγει σε επίπεδο τζίρου πωλήσεων (χαχα εκεί φτάσαμε ...τουλάχιστον!)

από κει και μετά

θα με απασχολούσε και το να μην αναφέρει το είδος ονομαστικά (για λόγους εγγύησης και αυθεντικότητας του προϊόντος).

 

Πάλι να ρωτήσω, ποιό κατάστημα;

 

Οχι δεν αναφερει ονομαστικα το καθε προιον αλλα εχεις επιβεβαιωση παραγγελιας μεσω email οποτε δεν νομιζω να μην σε καλυπτει.

Το καταστημα του θεματος με τις 1+1 Samsung.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορισμένα καταστήματα δεν έχουν υποχρέωση για θεωρημένη αποθήκη.  Ειδικά σε καταστήματα ηλεκτρονικών που έχεις μερικές χιλιάδες είδη ή αυτοί που πουλάνε βίδες είναι σχεδόν αδύνατον να έχει πλήρη καταμετρημένη αποθήκη.

 

Έκανα και εγώ παραγγελία για samsung E27.  Ψάχνω GU10 και Ε14 αν πέσει στην αντίληψή σας κάτι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γραφει 1 ειδος και διπλα την τελικη τιμη, αυτο (εγω πχ πηρα 3 ειδη λαμπων απο 3 στο καθενα).

Δεν ειμαι Λογιστης αλλα θεωρω πως πολλα μπορει να παιχτουν οταν δινεις 100 κομματια πχ και δηλωνεις οτι εχεις δωσει 10 ακομα και αν η τιμη ειναι ολοκληρη (ποσο μαλλον οταν η εισαγωγη γινεται απο Πολωνια).

Προφανως ο Ζαχαρης ισως να ειναι γνωστης, εκει παω πασο.

Eίναι η πρώτη τέτοια απόδειξη που βλέπεις στην Ελλάδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...