Προς το περιεχόμενο

To ThinkPad Anniversary Edition 25 της Lenovo συνδυάζει τον ρετρό σχεδιασμό με την μοντέρνα τεχνολογία


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε τιμή που μπορείς να βρείς ελαφρώς μεταχειρισμένο Macbook 15άρι. Όχι ευχαριστώ..

αστο φιλος. Αλλο Mac ,αλλο thinkpad αλλο Razer blade. 

φιλικα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λατρεύω την ορθογραφική ικανότητα του φόρουμ!!!

Εροταίφτοικα μειλάμαι!!!

 

Ειναι φορουμ τεχνολογιας και οχι φιλολογιας κολλητε..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μεγάλη απορία να μάθω πόσοι άνθρωποι , έχουν πιάσει στα χέρια τους ένα κομμάτι της σειράς Τ420-470...

 

Να γράψουν λίγο με το πληκτρολόγιο , να το αφήσουν να κουτρουβαλήσει 1 όροφο σκάλες , να το ανοίξουν να δουν ότι υπάρχει άπειρος χώρος για αναβάθμιση ( μέχρι και επεξεργαστές αλλάζανε) .

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μηχάνημα είναι για αυτούς ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΣΕ ΠΑΛΙΑ thinkpads και γνωρίζουν για τί μηχανήματα μιλάμε. Δεν είναι για τους κάνγκουρες και τους εξυπνάκηδες που μας έχουν φλομώσει στη μπαρούφα και στην εξίσωση των πάντων τύπου "Αααα με 1900 ευρώ παίρνω ξερω'γω ένα iphone και μία βέσπα και μου μένουν και ρέστα για σουβλάκια".

Και σαφώς χτυπάει στο συναίσθημα γιατί με κάποια αντικείμενα όσο άσχημα ή υποδυέστερα κι αν είναι, δένεσαι μαζί τους γιατί κάτι σου έχουν προσφέρει, σε έχουν βγάλει ασπροπρόσωπο ρε αδελφέ! (τουλάχιστον).

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι για εμάς αλλά για την Αμερικάνικη αγορά που θα πουλήσει σίγουρα.

Αρκεί μια ματιά στα ThinkPad forum να δεις πως τους τρέχουν τα σάλια με αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει δεν ειναι για τα παιδακια που μετρανε χιλιοστα στα bezzels κτλ.

 

Το ινσομνια ειναι φουλ απο πιτσιρικια κ οτι κοιτανε το κραζουν αν δεν παιζει crysis!!!

 

Οποιος εχει δουλεψει σε thinkpad γνωριζει. Εκει απευθυνεται αυτο το μηχανημα. Τωρα οι υπολοιποι μιλανε απλα για να μιλανε... οπως οι κ*λοι, ολοι εχουν απο εναν, σαν τις αποψεις ενα πραμα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος έχει δουλέψει σε T420 και Τ430 ξέρει τι σημαίνει thinkpad και ξέρει και την διαφορά του παλιού με το νέο chicklet keyboard. Τα thinkpads είχαν και έχουνν μακράν ότι καλύτερο υπάρχει σε keyboard (ακόμα και το chicklet από τα 30άρια και πάνω), ειναι ανθεκτικά σαν τανκ, αν και τα χαλάσανε λίγο πλέον με τα νέα monitor hooks. και έχουν τρελές εγγυήσεις για το κόσμο που τα χρησιμοποιεί για την δουλειά του. Μολις πριν κάνα τρίμηνο έληξε η 4ετής εγγυηση του Τ430 μου που είχα αγοράσει 400 ευρώ refurbished καμιά τριετία πίσω :D. Τώρα το ρετρό επετειακό ... το βαράνε στα πλάισια νοσταλγίας προφανώς. Αλλά το keyboard του είναι άλλη φάση απλά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σας φαίνεται ακριβό, μην το πάρετε. Άλλωστε, δεν θα είναι διαθέσιμο στην Ελλάδα γιατί η Lenovo ξέρει ότι εδώ εκτιμούμε μόνο τα ακριβα kitsch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσα στα τρία-τέσσερα πιο άσχημα πράγματα όλων των εποχών.

Το ένα το είπες. Το 2ο "πιο άσχημο πράγμα όλων των εποχών" είναι οπωσδήποτε το user name που διάλεξες (κάποιου τρίζουν τα κόκκαλα). Τα άλλα δύο ποια είναι, Λέοντα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι φορουμ τεχνολογιας και οχι φιλολογιας κολλητε..

Το πρόβλημα, κολλητέ, είναι ότι νομίζεις ότι αυτά είναι δύο διαφορετικά πράγματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι φορουμ τεχνολογιας και οχι φιλολογιας κολλητε..

 

Ε ναι αλλά τη βασική ορθογραφία δημοτικού οφείλουμε και όχι οφειλουμαι να τη γνωρίζουμε και όχι τι γνωρίζουμαι!

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σαν κάτοχος του Τ460 με i5 vpro για την δουλειά μου.

είναι άπλα καύλα!

 

ps:μόλις έκανα και την παραγγελία να μου έρθει να το αλλάξω με το δικό μου στο HR :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...