Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi 4a vs Samsung Galaxy J3


hercratoras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πρεπει να διαλεξω ενα απο τα δυο λογω επιδοτησης κοντινου προσωπου. Εγω προσωπικα μεχρι στιγμης απεχω συνειδητα απο οτιδηποτε με πανω απο μιση ιντσα οθονη, αλλα θα ηθελα να περασω σε σμαρτφοουν για εφαρμογες/παιχνιδια και γενικως απλη καθημερινη χρηση. Σκεφτομαι επισης να το εχω χωρις sim και να συνεχισω να χρησιμοποιω εργαλειακα για επικοινωνια το κινητο του 15ευρου που εχω αυτη τη στιγμη και το σμαρτφοουν μονο για ιντερνετ και σκωτωμα χρονου.

Ξερες συγκρισεις σε specs διαβασα και ειδα οτι το xiaomi ειναι ανωτερο σε διαφορους τομεις, οπως καμερα και μπαταρια. Θα ηθελα ομως και μια γνωμη απο τους πιο γκαντζετακηδες του φορουμ. Αυτο που δεν θελω με τιποτα ειναι αναξιοπιστια. Θελω κατι που με σωστη δικη μου χρηση δεν θα κλαταρει και θα φτουρησει καποια χρονακια. Η διαφορα της τιμης ειναι αμελητεα. Αυτα!

(Το J3 ειναι το μοντελο του 2016)

Επεξ/σία από hercratoras
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω εκει εχω γυρει με οσα βλεπω και ρωταω φιλους. Χρονακια με τιποτα ε ? Μαλλον η αισιοδοξια μου πηγαζει απο τις 5ετιες που κλεινω με τα ολντσκουλικα σαραβαλακια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα πρότεινα το Xiaomi 4x που είναι ανώτερο από το A4.

Ναι αλλά έχουν και διαφορά στην τιμή.. :)

Αυτός θέλει γύρω στα 120 το πολύ από ότι κατάλαβα.. Ts διαφώτισε μας με την τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 4χ ειναι 140 σκρουτζ αρα κανα 170αρι Γερμανο που εχω την επιδοτηση, παει πολυ και ουτως η αλλως δεν κοιταω να παρω το κατι τις παραπανω, οπως ειπα και παραπανω δεν ειμαι σμαρτφονακιας. Νομιζω εχω πλεον κλεισει σε Χιαομι. Ευχαριστω για τις απαντησεις παιδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 4χ ειναι 140 σκρουτζ αρα κανα 170αρι Γερμανο που εχω την επιδοτηση, παει πολυ και ουτως η αλλως δεν κοιταω να παρω το κατι τις παραπανω, οπως ειπα και παραπανω δεν ειμαι σμαρτφονακιας. Νομιζω εχω πλεον κλεισει σε Χιαομι. Ευχαριστω για τις απαντησεις παιδες

Περίμενε.. Xiaomi 4a, xiaomi 4x...ιδια μάρκα είναι... Ανάλογα την τσέπη σου κάνε την αγορά, δώσε ενημέρωση :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίμενε.. Xiaomi 4a, xiaomi 4x...ιδια μάρκα είναι... Ανάλογα την τσέπη σου κάνε την αγορά, δώσε ενημέρωση :)

Α ναι ναι, εγω αναφερομαι στο χιαομι του τιτλου με συντομια. Μολις ειδα στον Γερμανο εχει μονο ενα 4χ στα 230. Ξυραφι ο κυριος γερμανος. 4α με καλυτερη καμερα, περισσοτερη ραμ και τελειωσε το θεμα εδω, μονο καλες κριτικες εχω ακουσει για χιαομι. Δευτεροκλασατη μαρκα και πρασιν αλογα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 4χ ειναι 140 σκρουτζ αρα κανα 170αρι Γερμανο που εχω την επιδοτηση, παει πολυ και ουτως η αλλως δεν κοιταω να παρω το κατι τις παραπανω, οπως ειπα και παραπανω δεν ειμαι σμαρτφονακιας. Νομιζω εχω πλεον κλεισει σε Χιαομι. Ευχαριστω για τις απαντησεις παιδες

135€ το 16αρη και 151€ το 32αρη από Σκρουτζαδικο.

Πάντως xiaomi η επιλογή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...