Προς το περιεχόμενο

ΟAΣΑ: Σε πλήρη λειτουργία το ηλεκτρονικό εισιτήριο και η ηλεκτρονική κάρτα


deligkos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Cyanide84 είπε

Σόρρυ που ξεθάβω το topic ρε παίδες αλλά είχα κάρτα ανεργίας για τα μέσα δωρεάν και πλέον είμαι εργαζόμενος εδώ και ένα μήνα. Προσπάθησα να ακυρώσω μέσω του site του ΗΔΙΚΑ λοιπόν την κάρτα και λέει ολα οκ. Πάω να φορτίσω την κάρτα πληρώνοντας κανονικά μέσω της εφαρμογής του κινητού λοιπόν και μου τη φόρτισε πάλι με δωρεάν κόμιστρο! Τι κάνω σε αυτή την περίπτωση ξέρει κανείς?

Βγάζεις νέα κάρτα. Τις έχουν κάνει έτσι ώστε αν έχει έναν τύπο έκπτωσης να μην αλλάζει.  Στην επανέκδοση θα σου ζητήσουν και κανα 2 ευρώ λογικά. Προσωπικά εγώ το θεωρώ απαράδεκτο βέβαια να πληρώνουμε 2ευρά γιατί έχουν στήσει αυτό το σύστημα με τόσο απαράδεκτο τρόπο που για το οτιδήποτε θέλει επανέκδοση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 740
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 minutes ago, orfibous said:

Βγάζεις νέα κάρτα. Τις έχουν κάνει έτσι ώστε αν έχει έναν τύπο έκπτωσης να μην αλλάζει.  Στην επανέκδοση θα σου ζητήσουν και κανα 2 ευρώ λογικά. Προσωπικά εγώ το θεωρώ απαράδεκτο βέβαια να πληρώνουμε 2ευρά γιατί έχουν στήσει αυτό το σύστημα με τόσο απαράδεκτο τρόπο που για το οτιδήποτε θέλει επανέκδοση.

Ευχαριστώ πολύ. Απο περιέργεια πήγα να εκδόσω μια καινούρια στο site και πήρε την αίτηση κανονικά. Oπότε θα περιμένω να έρθει ταχυδρομικά η νέα.

Επεξ/σία από Cyanide84
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλή χρονιά!

Έχω κάνει από 2-12-18 αίτηση για προσωποποιημένη κάρτα μέσω της ιστοσελίδας και παραλαβή μέσω courier. Φυσικά, δεν έχω λάβει τίποτα. Τι μπορώ να κάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
35 λεπτά πριν, infini είπε

Για το μετρό χρειάζομαι ωποσδήποτε κάρτα ή κάνει και το απλό εισητήριο;

Και με απλό εισιτήριο είσαι μια χαρά...

Προσοχή όχι όμως για να πας αεροδρόμιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...