Προς το περιεχόμενο

Cosmote tv Full Pack - 25 Ευρώ


aggelos87

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν κάτι βδομάδες είχε παίξει στα 22 αν θυμάμαι καλά, βγήκε ξανά στα 25 € με 12μηνη δέσμευση και έπειτα στα 30,70 €

Δώρο Κεραία, Εγκατάσταση και εξωτ. δίσκος 500GB (Μέχρι εξαντλήσεως αποθεμάτων)

 

Για πείτε εσείς που είστε ήδη συνδρομητές, αξίζουν τα κανάλια που μπήκαν στην θέση αυτών που αφαίρεσαν;

 

https://www.cosmote.gr/eshop/global/gadgets/configurator.jsp?productId=prod450024

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 79
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πριν κάτι βδομάδες είχε παίξει στα 22 αν θυμάμαι καλά, βγήκε ξανά στα 25 € με 12μηνη δέσμευση και έπειτα στα 30,70 €

Δώρο Κεραία, Εγκατάσταση και εξωτ. δίσκος 500GB (Μέχρι εξαντλήσεως αποθεμάτων)

 

Για πείτε εσείς που είστε ήδη συνδρομητές, αξίζουν τα κανάλια που μπήκαν στην θέση αυτών που αφαίρεσαν;

Προσωπικά λόγω της αφαίρεσης των καναλιών του πακέτου Discovery θα είναι και ένας λόγος να γυρίσω άμεσα στη Nova.

Τα καινούρια κανάλια, κατά την προσωπική μου άποψη πάντα, δεν αξίζουν καθόλου ούτε μπορούν να αντικαταστήσουν αυτά του Discovery.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι δεν αξίζουν τα κανάλια που μπήκαν και αφαιρέθηκαν τα άλλα...μόνο το fox sports κάτι λέει 

και επίσης γτ το ανέβασες στις προσφορές;;; γτ δεν υπάρχει κάποια προσφορά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι δεν αξίζουν τα κανάλια που μπήκαν και αφαιρέθηκαν τα άλλα...μόνο το fox sports κάτι λέει 

και επίσης γτ το ανέβασες στις προσφορές;;; γτ δεν υπάρχει κάποια προσφορά 

Σαν προσφορά για λίγες μέρες το δειχνει απ τα 30 στα 25 με τα συγκεκριμένα δώρα :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πριν κάτι βδομάδες είχε παίξει στα 22 αν θυμάμαι καλά, βγήκε ξανά στα 25 € με 12μηνη δέσμευση και έπειτα στα 30,70 €

Δώρο Κεραία, Εγκατάσταση και εξωτ. δίσκος 500GB (Μέχρι εξαντλήσεως αποθεμάτων)

 

Για πείτε εσείς που είστε ήδη συνδρομητές, αξίζουν τα κανάλια που μπήκαν στην θέση αυτών που αφαίρεσαν;

 

Καμία σχέση.... προτιμούσα τα παλιά..... και ιδιαίτερα η γυναίκα μου (TLC, IDX) που σταμάτησε να βλέπει COSMOTE TV πια....

Είναι δυνατόν να βγάλουν το Discovery και να είναι όλα καλά ???????????????????

Προσωπικά δεν θα ανανεώσω ..... εξάλλου τα αθλητικά τα βλέπουμε μέσω kodi, internet κτλ....

Θα κινηθώ για το Nova3play Family που περιέχει το Discovery και το Discovery Showcase HD (TLC, IDX, Animal Planet,  Discovery Science κτλ)

Επεξ/σία από IcemanGr71
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει προσφορα.. από 30 στα 25 και εκτος από τα συνηθισμένα δίνουν και 500GB εξωτερικό.

 

 

COSMOTE TV
Full Pack
με 25€/μήνα


ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ
• Δώρο εξωτ. δίσκος 500GB για online αγορά
• Δώρο Εγκατάσταση & Κεραία
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To VIASAT History που αντικατέστησε προ καιρού το History Channel έκανε πάνω από 3 μήνες (ίσως και πολύ περισσότερο) να βάλει ελληνικούς υπότιτλους.

Τα κανάλια του Discovery που δεν παίζουν πλέον, ήταν σχεδόν όλα HD ενώ και καινούργια είναι SD, που επιφέρει αρνητική κριτική στην ποιότητα της εικόνας.

Θεωρητικά, η θεματολογία των καινούργιων καναλιών είναι παραπλήσια με αυτών που αντικατέστησαν, αλλά προσωπικά δεν το έχω διαπιστώσει προς το παρόν. 

Να μην πω δε, και για κάτι σειρές/reality αρχαιολογίες που πέτυχα πάνω στο zapping (εδώ εξηγείται και η ύπαρξη ελληνικών υπότιτλων).

 

Έχω 24μηνη συνδρομή που λήγει σε 20 μήνες. Αν δεν βελτιωθεί η κατάσταση σε εύλογο διάστημα (δηλ μέχρι Δεκέμβριο), θα τους κόψω κι ας πληρώσω και penalty.

 

Το δε Discovery διαφημίζεται στα επίγεια κανάλια, αφ'ενός για να γνωστοποιήσει ότι μπορουν να το βλέπουν κι από Vodafone + Wind και αφ'ετέρου υποθέτω για να μετριάσει τον θόρυβο από την διακοπή συνεργσίας με την Cosmote.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπάρχει προσφορά βασικά 

Εννοείς πως δίνει εδώ και μήνες το συγκεκριμένο πακέτο σε αυτή την τιμή και το παρουσιάζει εικονικά σαν προσφορά ή εννοείς πως το περιεχόμενο πλέον δεν δικαιολογεί την τιμή οπότε δεν υπάρχει (για εσένα προσωπικά) προσφορά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι συνδρομητής cosmote tv 4 χρόνια.κατά τη γνώμη μου έγινε μεγάλη υποβάθμιση του προγράμματος με την απώλεια των discovery και των eurosport,τα νέα κανάλια είναι φτηνές αντιγραφές των discovery με χάλια εικόνα κ χωρις υπότιτλους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορώ να θέσω μια ερώτηση; Εχω cosmote TV και βλέπω κατά κύριο λόγο Nat και discovery και ξενέρωσα που αφαίρεσαν τα κανάλια. Υπάρχει περίπτωση να το διακόψω χωρίς penalty ισχυριζομενος ότι με τα νέα δεν είμαι ευχαριστημένος; Η δέσμευση μου λήγει σε 20 μήνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορώ να θέσω μια ερώτηση; Εχω cosmote TV και βλέπω κατά κύριο λόγο Nat και discovery και ξενέρωσα που αφαίρεσαν τα κανάλια. Υπάρχει περίπτωση να το διακόψω χωρίς penalty ισχυριζομενος ότι με τα νέα δεν είμαι ευχαριστημένος; Η δέσμευση μου λήγει σε 20 μήνες.

 

Πάρε τηλέφωνο και πίεσε τους....ποτέ δεν ξέρεις.....  εμένα ευτυχώς λήγει σε 3 μήνες.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...