Προς το περιεχόμενο

Δακτυλιος στην Αθηνα


Racerr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
55 λεπτά πριν, Lanike71 είπε

Από  μία πόλη της Θεσσαλίας, μέσω Αθηνών-Λαμίας.

Θα σου έλεγα να παρκάρεις σε κάποιον σταθμό μετρό όπως έρχεσαι αλλά είδα ότι η δουλειά που θέλεις θα διαρκέσει 2-3 ώρες. Άρα πας εδώ απέναντι απ' τον Ευαγγελισμό και είσαι ήσυχος

Εdit: Κόλλησα και συνειδητοποίησα ότι το πρόβλημά σου δεν είναι το πάρκινγκ αλλά ο δακτύλιος. Δεν έχει υπογραφεί νέα ΚΥΑ που να καθορίζει την επανέναρξη του Δακτυλίου αλλά σε κάθε περίπτωση κάνε αύριο ένα τηλέφωνο στην Τροχαία Αθηνών για σιγουριά. 

Αξιωματικός Υπηρεσίας 210 5284121
Επεξ/σία από Nabuko
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 433
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

δες και το Polis Park στη ριζαρη, ειναι ακριβως επανω στον ευαγγελισμο και ιδιαιτερα οικονομικό. δε χρειαζεται να πας να παρκαρεις στο γουδι

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, paylidis είπε

δες και το Polis Park στη ριζαρη, ειναι ακριβως επανω στον ευαγγελισμο και ιδιαιτερα οικονομικό. δε χρειαζεται να πας να παρκαρεις στο γουδι

Φοβόμουν ότι δε θα μπορώ να βρω  λόγω του ότι είναι εργάσιμη η μέρα, αλλά μόλις είδα ότι μπορείς να κλείσεις θέση και ιντερνετικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά, υπάρχει κάποιος που τον έχουν σταματήσει για δακτύλιο? (Απλά το έχω απορία, εγώ δέκα χρόνια τώρα και από Σύνταγμα περνάω κ γενικά δεν το έχω σκεφτεί ποτέ, απλά σχεδόν πάντα απόγευμα ή βράδυ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Lanike71 είπε

Φοβόμουν ότι δε θα μπορώ να βρω  λόγω του ότι είναι εργάσιμη η μέρα, αλλά μόλις είδα ότι μπορείς να κλείσεις θέση και ιντερνετικά.

οχι κλεινεις αν θες και ειναι τοπ, εχει και mini bus που σε κατεβαζει συνταγμα κλπ

2 λεπτά πριν, armagedwnn είπε

Πραγματικά, υπάρχει κάποιος που τον έχουν σταματήσει για δακτύλιο? (Απλά το έχω απορία, εγώ δέκα χρόνια τώρα και από Σύνταγμα περνάω κ γενικά δεν το έχω σκεφτεί ποτέ, απλά σχεδόν πάντα απόγευμα ή βράδυ)

εχουν γραψει ΠΟΛΛΟΥΣ γνωστους μου, τοσο πρωι όσο και μεσημερι στο σχολασμα...

Προσωπικα 2-3 φορες εχω μπει στα 10 χρονια συνηθως μετα τις 18.00 χωρις θεμα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως πρέπει να είναι δύσκολο να σε τσιμπήσουν για δακτύλιο μιας και τα περισσότερα αυτοκίνητα του 2010 και μετά (euro 5+) μπαίνουν ελεύθερα ανεξαρτήτως ημέρας.

Μόνο όσοι κυκλοφορούν με αμάξια 15-ετιάς και, ίσως έχουν πιθανότητες να τους εντοπίσουν και να τους γράψουν...

Επεξ/σία από agnostos13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με σταμάτησαν για δακτύλιο (είχαν αράξει εκεί και περίμεναν μονο για αυτο) και φυσικά με έγραψαν, στο Μεταξουργείο, για 20 μέτρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/9/2021 στις 9:53 ΠΜ, paylidis είπε

Δεν εχει επανελθει ο δακτυλιος ακομα...

Ουτε περυσι αν θυμαμαι καλα ειχε επανελεθει .

26 λεπτά πριν, UncleKim είπε

Εμένα με σταμάτησαν για δακτύλιο (είχαν αράξει εκεί και περίμεναν μονο για αυτο) και φυσικά με έγραψαν, στο Μεταξουργείο, για 20 μέτρα.

Ποτε ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πρότεινα το εξής, όπως κατεβαίνεις τον Κηφισό βγες στην έξοδο για Αιγάλεω και στρίψε αριστερά για Ιερά Οδό, τρία στενά πιο κάτω είναι το Μετρό Ελαιώνα, είναι σχετικά εύκολο να παρκάρεις δωρεάν σε κάποιο από τα στενά δίπλα στον σταθμό. Πέρυσι που πήγαινα στο Παίδων έτσι έκανα, μόνο το Σάββατο είχε χώρο στάθμευσης και δεν έπαιρνα το Μετρό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, UncleKim είπε

Εμένα με σταμάτησαν για δακτύλιο (είχαν αράξει εκεί και περίμεναν μονο για αυτο) και φυσικά με έγραψαν, στο Μεταξουργείο, για 20 μέτρα.

Μια φορά που είχα πάει στην παλιά τροχαία Γλυφάδας (για όσους θυμούνται) είχα ανέβει πάνω στα γραφεία και είδα σε έναν πίνακα ανακοινώσεων το μηνιαίο πρόγραμμα ελέγχων για κλήσεις. Π.χ. την 1η βδομάδα έγραφε έλεγχος για κράνη, τη 2η για ζώνες, 3η κτέο κλπ. Υποθέτω ότι έτσι ίσως δουλεύουν ακόμα. Μάλλον έπεσες στην εβδομάδα για δακτύλιο 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, UncleKim είπε

Πριν τον 11/2018 αλλα δεν θυμαμαι ακριβως πότε.

Τοτε ισχυει δακτυλιος .Απο περυσι λογω covid δεν επανηλθε ακομα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, armagedwnn είπε

Πραγματικά, υπάρχει κάποιος που τον έχουν σταματήσει για δακτύλιο? (Απλά το έχω απορία, εγώ δέκα χρόνια τώρα και από Σύνταγμα περνάω κ γενικά δεν το έχω σκεφτεί ποτέ, απλά σχεδόν πάντα απόγευμα ή βράδυ)

Εγώ κάθε πρωί πετυχαινα μπλόκο στην Ακαδημίας.

Αν κρίνω από τα αυτοκίνητα που είχαν στην άκρη,  επαιρναν γερό bonus....

Προ covid-19. 

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Peugeot208 είπε

Αν κρίνω από τα αυτοκίνητα που είχαν στην άκρη,  επαιρναν γερό bonus....

 

28 λεπτά πριν, NickTG είπε

Ποιοι έπαιρναν bonus? 

Οι αστυνομικοί πάντως όχι, μιας και δεν προβλέπεται από πουθενά. Αλλιώς θα έβλεπες κάθε μέρα ουρές από σταματημένα και να κόβονται αβέρτα κλήσεις. 

Επίσης τα χρήματα από κλήσεις της Ελληνικής Αστυνομίας δεν πηγαίνουν στο κράτος ή στα ταμεία της Ελ.Ας αλλά στον Δήμο στα όρια του οποίου κόπηκε η κλήση, γι' αυτό συμπληρώνεται ο 4ψήφιος κωδικός κάθε Δήμου πάνω στην κλήση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...