Προς το περιεχόμενο

Supernatural Season 13


panosno1com

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν βρήκα άλλο topic για την 13η σεζόν της υπερφυσικης σειρας... Οπότε το ξεκιναω εγω :P Πως σας φάνηκε το πρώτο επεισόδιο της 13?

 

Επισης, (αν δεν εχετε δει το τελευταιο της 12 ΜΗΝ το ανοιξετε

 

 

ο κας τερμα ? διαβασα οτι ο μαρκ σεπκατι που κανει τον Κράουλι ειπε δεν θα παιξει στη 13 ,αφου μας τελειωσε και ο Κραουλι

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 93
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ωραία επιλογή των metallica για το ιντρο και σαν εισαγωγή ήταν οκ.

 

Δεν έδειξε πολλά από πλευράς εξέλιξης πέραν του ότι τον κυνηγάνε οι άγγελοι και ότι μάλλον ο Λ ψάχνει τρόπο να γυρίσει πίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εμενα με τρελανε η εισαγωγη μεταλλικα !! Επισης υποψιαστηκα εξαρχης οτι η μεθυσμενη δεν ηταν μια τυχαια μεθυσμενη !! :P

 

Για τον αγαπητο Κας ξερουμε τιποτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ το πρωτο χωρις να γινει κατι το τρομερο,απλα περιμενουμε να δουμε αν θα μεινουν νεκροι καποιοι χαρακτηρες ή θα υπαρξει ανασταση.

Εγω θελω να ρωτησω κατι αλλο,ο Τζακ(νεφελιμ) δεν μοιαζει αρκετα με τον Κας ή ειναι η ιδεα μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναμενόμενο πρώτο επεισόδιο, κύλισε νορμάλ και ευχάριστα.

 

 

 

το "Maybe I need you" του lucifer στο τέλος προς την μαμά Winchester μόνο σε εμένα έβαλε ιδέες για 2ο νεφελίμ που θα ανοίξει την πόρτα για να γυρίσει πίσω; βέβαια έτσι η μαμά winchester θα μας αφήσει χωρίς να έχει ιδιαίτερη συμμετοχή στην 13η σεζόν οπότε το θεωρώ λίγο απίθανο να δούμε Jack vs Nefelim 2

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλά ξεκίνησε.

 

ανταλλάσσω πάντως θάνατο μαμάς με επιστροφή κροουλι

Δεν θα επιστρέψει ο Mark Sheppard, το έχει δηλώσει, μάλιστα είχε γίνει ολόκληρο σκηνικό στο twitter αλλά και διάφορα με τον σκηνοθέτη...αν και ο ίδιος ο ηθοποιός όπως είπε γράψει σε μια ενημέρωση στο προφίλ του για προσωπικούς του λόγους αποχωρεί.Μάλιστα το τέλος του Κραουλη ήταν δικιά του ιδέα και υλοποίηση Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα επιστρέψει ο Mark Sheppard, το έχει δηλώσει, μάλιστα είχε γίνει ολόκληρο σκηνικό στο twitter αλλά και διάφορα με τον σκηνοθέτη...αν και ο ίδιος ο ηθοποιός όπως είπε γράψει σε μια ενημέρωση στο προφίλ του για προσωπικούς του λόγους αποχωρεί.Μάλιστα το τέλος του Κραουλη ήταν δικιά του ιδέα και υλοποίηση

 

Ξενέρα μεγάλη. Απ τους αγαπημένους μου στο SN.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...