Προς το περιεχόμενο

Το iPhone 7 ξεπερνά σε πωλήσεις το iPhone 8 στην Αμερική


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ας τα ξοδευουν οπου θελουν αλλα βουβα οχι για ποζεριλικι αλλιως το θελουν το κραξιμο

Άμα είναι να αγοράσει κάποιος κάτι για ποζεριλίκι και μόνο, τότε δεν αξίζει καν να ασχοληθείς μαζί του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 150
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

ας τα ξοδευουν οπου θελουν αλλα βουβα οχι για ποζεριλικι αλλιως το θελουν το κραξιμο

 

Και από πότε πρέπει να μας νοιάζει γιατί αγοράζει κάποιος κάτι? Σε τι θα με επηρεάσει εμένα αν ο άλλος πάρει οτιδήποτε για ...ποζεριά? Γίναμε όλοι μικροί θεούληδες, δικαστούληδες, κλπ κλπ...  :ph34r:

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγαίνουν καινουρια κινητά κ παντού ακούω για κάμερα. Με 1200€ περνώ μια πολύ καλή φωτογραφική η μια πιο μέτρια κ μια go pro παράδειγμα αντί του iPhone x κ κρατάω το "παμπάλαιο" iPhone 6s. Δηλαδή το iPhone 6s Plus που έχω πόση μεγάλη διαφορά θα δει το μάτι του άλλου όταν ανεβάσω φωτογραφία στο φβ κ ινστα; θα δει η κοπέλια ότι έχω το Χ κ θα πει δες επιδόσεις στην φωτογραφία αυτή ;; :P

Δεν βλέπω να χρειάζεται καινούριο κινητό ανα χρόνο μόνο αν ΘΕΛΩ κινητό κ φυσικά όταν το μήλο βγάλει αναβάθμιση που θα κάνει να κολλάει το καινοτόμο προηγούμενης γενιας κινητό.

Κοίτα να δεις εγώ προσωπικά με το 6S μου βγάζω ακόμα και σήμερα άριστες φωτογραφίες. Χρησιμοποιώ εφαρμογές επίσης όπως VSCO,Snapseed, για portait mode την εφαρμογή Patch και για πιο επαγγελματικές ρυθμίσεις σε συνδυασμό με τρίποδες κλπ την εφαρμογή ProCamera που είναι άψογη για νυχτερινές λείψεις και HDR. Στην τελική βγάζω άψογες φωτογραφίες, τώρα όπως είπες και εσύ προτιμώ να επενδύσω τα λεφτά μου για κάτι άλλο που μπορεί να χρειαστώ, μία Action Cam, μια DSLR ή κάτι άλλο τελοσπάντων από το να πληρώσω ξανά για ένα κινητό ένα σκασμό λεφτά και αν ήταν να ξαναέδινα 500€ για Smartphone, θα κοιτούσα κάτι από πλευράς Android ίσως το S8 μιας και προσφέρει πολλά πράγματα για τα λεφτά του, γιατί δεν σκοπεύω να πληρώσω παραπάνω.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας τα ξοδευουν οπου θελουν αλλα βουβα οχι για ποζεριλικι αλλιως το θελουν το κραξιμο

Μαλιστα κυριε εισαγγελεα.

Οτι εσυ εχεις να ξοδεψεις τωρα  αλλα δεν το κανεις γιατι εισαι χαμηλων τονων  και ταπεινος .

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας τα ξοδευουν οπου θελουν αλλα βουβα οχι για ποζεριλικι αλλιως το θελουν το κραξιμο

Και πως θα κρίνει κάποιος άσχετος εάν κάποιος άλλος κάνει πόζα με το κινητό του ή όχι;

Το να έχει κάποιος το κινητό του πάνω στο τραπέζι μιας καφετέριας είναι πόζα;

Δεν ήξερα ότι πλέον χρειάζεται άδεια για να έχει κάποιος ένα iphone σε κάποια καφετέρια για να μην θεωρηθεί από οποιονδήποτε τυχάρπαστο ως ποζεράς....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ όπως λέω κάθε χρόνο σε όλους όσους κράζετε πάντα κάθε χρόνο τα νεα μοντέλα και λέτε τι διαφορα έχει το 4αρι μου από το 8 plus ;;;ή το 3gs μου από το 7αρι;;και ουτω καθεξης ...θα πω λοιπόν και φετος....

μην τρεξετε οτα νβγει το iPhone 10 (aka X) και το κ΄νατε sold out να το παρουμε εμεις που πραγματικα το θελουμε!!!ναι;;;

ευχαριστω!!!

υπαρχει μια παροιμια....της κοντης ψ@λης της φταινε οι τριχες!!

να ειχαμε να λεγαμε.οποιος εχει τα φραγκα το παιρνει με το notch χωρις notch!!

αυτα απο εμενα!

ειπαμε μην τρεξετε να το κανετε sold out ναι;;;;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα να δεις εγώ προσωπικά με το 6S μου βγάζω ακόμα και σήμερα άριστες φωτογραφίες. Χρησιμοποιώ εφαρμογές επίσης όπως VSCO,Snapseed, για portait mode την εφαρμογή Patch και για πιο επαγγελματικές ρυθμίσεις σε συνδυασμό με τρίποδες κλπ την εφαρμογή ProCamera που είναι άψογη για νυχτερινές λείψεις και HDR. Στην τελική βγάζω άψογες φωτογραφίες, τώρα όπως είπες και εσύ προτιμώ να επενδύσω τα λεφτά μου για κάτι άλλο που μπορεί να χρειαστώ, μία Action Cam, μια DSLR ή κάτι άλλο τελοσπάντων από το να πληρώσω ξανά για ένα κινητό ένα σκασμό λεφτά και αν ήταν να ξαναέδινα 500€ για Smartphone, θα κοιτούσα κάτι από πλευράς Android ίσως το S8 μιας και προσφέρει πολλά πράγματα για τα λεφτά του, γιατί δεν σκοπεύω να πληρώσω παραπάνω.

Neg και Android ;;;;;;

Πόσα σου έδωσε η σαμυ ;;; :D :D :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλιστα κυριε εισαγγελεα.

Οτι εσυ εχεις να ξοδεψεις τωρα  αλλα δεν το κανεις γιατι εισαι χαμηλων τονων  και ταπεινος .

οχι φιλε ακριβως το αντιθετο..δεν τα εχω.. αν θελω να βρω 1200 ευρω θα ζοριστω και θα τα βρω και εγω και ολοι μας.. απλως δεν μπορω να ακουω οτι αξιζει τα λεφτα του και τι καλη τιμη απο διαφορα ατομα που χρωστανε σε οποιον μιλαει ελληνικα πιστευω να καταλαβαινεις τι λεω δεν το παιζω εισαγγελεας μακαρι ολοι μας να ειχαμε την ανεση να παρουμε κινητα 1500 ευρω αλλα μαλλον σαν χωρα δεν μαθαμε απο τα λαθη μας..ε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως πουλησα το 7 plus εδω κι με 100 ε παραπανω πηρα το 8 plus . Πολυ καλο κινητο κι με σημαντικες βελτιωσεις , ηχεια - επεξεργαστης - καμερα . 

Είσαι ο 1 από τους 10 που το κάνει αυτό με κάθε νέο μοντέλο...

Ontopic ... προφανώς και θα έχει πτώση στις πωλήσεις.... η μόνη σημαντική διαφορά είναι το wireless charging....

Εγώ πάντως θα προτιμούσα 7 πλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πως θα κρίνει κάποιος άσχετος εάν κάποιος άλλος κάνει πόζα με το κινητό του ή όχι; Το να έχει κάποιος το κινητό του πάνω στο τραπέζι μιας καφετέριας είναι πόζα; Δεν ήξερα ότι πλέον χρειάζεται άδεια για να έχει κάποιος ένα iphone σε κάποια καφετέρια για να μην θεωρηθεί από οποιονδήποτε τυχάρπαστο ως ποζεράς....

αδερφε αν μπεις σε μια καφετερια και μεσα σε 3 λεπτα δεν εχεις καταλαβει τον ποζερα τοτε μαλλον εισαι ΕΣΥ  selfieboy...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αδερφε αν μπεις σε μια καφετερια και μεσα σε 3 λεπτα δεν εχεις καταλαβει τον ποζερα τοτε μαλλον εισαι ΕΣΥ  selfieboy...

Επειδή έχω χρόνια να έρθω Ελλάδα, εσείς όταν πάτε σε ένα καφέ κοιτάτε τι κάνουν οι άλλοι και τους κρίνετε αντί να συζητήσετε και να κοιτάξετε τον εαυτό σας;  :huh:

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως πουλησα το 7 plus εδω κι με 100 ε παραπανω πηρα το 8 plus . Πολυ καλο κινητο κι με σημαντικες βελτιωσεις , ηχεια - επεξεργαστης - καμερα .

 

Αυτά είναι ! 940€ έχει το νέο Plus , 840 πούλησες το δικό σου ... ΤΡΟΜΕΡΟ deal !

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι Ποζεράς ή όσα δεν φτάνει η αλεπού ή ο φερετζές/δικαιολογία του μπατίρη.........και ναι με τα λεφτά μου είμαι και ποζερας και οποίος δεν γουστάρει το πρόβλημα είναι δικό του όχι δικό μου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω χρόνια να έρθω Ελλάδα, εσείς όταν πάτε σε ένα καφέ κοιτάτε τι κάνουν οι άλλοι και τους κρίνετε αντί να συζητήσετε και να κοιτάξετε τον εαυτό σας;  :huh:

εκει στο εξωτερικο πατε για καφε ? :-(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκει στο εξωτερικο πατε για καφε ? :-(

Ναι αλλά όταν πάω με φίλους για καφέ δεν κοιτάω τι κάνουν οι άλλοι στα διπλανά τραπέζια και τι κινητό έχουν. Η επίδειξη του καταναλωτισμού στην Ελλάδα μαζί με το κλισέ του "Η κατσίκα του γείτονα" βλέπω δεν έχει αλλάξει. Κρίμα. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...