Προς το περιεχόμενο

Το iPhone 7 ξεπερνά σε πωλήσεις το iPhone 8 στην Αμερική


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καιρός ειναι να αρχισει να ξυπνάει ο κοσμος και να μην αγοράζει τυφλα το επομενο μοντέλο απλα επειδη ειναι "το επομενο μοντέλο",αλλά όταν θα προσφέρει πραγματικά κατι επιπλέον.
Οταν γίνει συλλογικά αυτό,θα αναγκαστούν να σταματήσουν και την πολιτική του σταγονομετρου/αρμεγμα.
Ναι,φανμπόιζ της απλ,μη τσιτώνετε,αναφέρομαι σε ΚΑΘΕ εταιρία.

Εγώ βρίσκω προσωπικά τα νέα iPhone αδιάφορα, υπερτιμημένες συσκευές που δεν προσφέρουν κάτι το πρωτοποριακό από της προηγούμενες γενιές. Όσο για το X, ωραία έχει OLED μικρότερα περιθώρια αλλά αυτό δεν αναιρεί το άσχημο Notch σε συνδυασμό με την υπερβολική κοστολόγηση.   

Mods,κλειδώστε το αccount,ειναι προφανές οτι τον χακεψαν  :ph34r:  :P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 150
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είσαι Ποζεράς ή όσα δεν φτάνει η αλεπού ή ο φερετζές/δικαιολογία του μπατίρη.........και ναι με τα λεφτά μου είμαι και ποζερας και οποίος δεν γουστάρει μπορεί να βράσει στο ζουμί του......

σιγα ρε χουβαρντα κινητο και tablet πηρες οχι εξοχικο στην Χαλκιδικη.. οταν εγραψα αυτο που εγραψα ακριβως σε ατομα σαν εενα αναφερομουν.. καλη συνεχεια στην πλουσιοπαροχη ζωη σου... 

 

**Α να σε ρωτησω με τοσα λεφτα δεν εχεις κατι καλυτερο να κανεις απο το να κουβεντιαζεις με μπατιριδες πρωινιατικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά όταν πάω με φίλους για καφέ δεν κοιτάω τι κάνουν οι άλλοι στα διπλανά τραπέζια και τι κινητό έχουν. Η επίδειξη του καταναλωτισμού στην Ελλάδα μαζί με το κλισέ του "Η κατσίκα του γείτονα" βλέπω δεν έχει αλλάξει. Κρίμα. 

φιλε το ακριβως αντιθετο λεω απο την κατσικα του γειτονα .. δεν με καταλαβες μαλλον. μακαρι ολοι να ζουν πλουσιοπαροχα καλο θα μου κανει .. απλως εδω στην Ελλαδα γνωριζομαστε λιγο πολυ ολοι ειδικα στη επαρχια. δεν μπορω να μην σχολιασω ατομο με οικογενεια να εχει αυτοκινητο 20ετιας με εναν αεροσακο και 2 κινητα των 100 ευρω. αυτο με ξεπερναει και θα το σχολιασω.. δεν ειπα να παρει αυτοκινητο με 30000 αλλα υπαρχουν επιλογες με 4-6 αεροσακους στα 3000.

φιλε το ακριβως αντιθετο λεω απο την κατσικα του γειτονα .. δεν με καταλαβες μαλλον. μακαρι ολοι να ζουν πλουσιοπαροχα καλο θα μου κανει .. απλως εδω στην Ελλαδα γνωριζομαστε λιγο πολυ ολοι ειδικα στη επαρχια. δεν μπορω να μην σχολιασω ατομο με οικογενεια να εχει αυτοκινητο 20ετιας με εναν αεροσακο και 2 κινητα των 100 ευρω. αυτο με ξεπερναει και θα το σχολιασω.. δεν ειπα να παρει αυτοκινητο με 30000 αλλα υπαρχουν επιλογες με 4-6 αεροσακους στα 3000.

*    2 κινητα των 1000 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Neg και Android ;;;;;;

Πόσα σου έδωσε η σαμυ ;;; :D :D :D

 

 

Mods,κλειδώστε το αccount,ειναι προφανές οτι τον χακεψαν  :ph34r:  :P

 

Δεν ξέρω τι θα κάνω με τον Neg... Νομίζω πως πρέπει να τον στείλω σε κάποια κλινική αποτοξίνωσης για να του φύγουν οι τοξίνες του android που έχουν εισχωρήσει στο σώμα του... :P 

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε το ακριβως αντιθετο λεω απο την κατσικα του γειτονα .. δεν με καταλαβες μαλλον. μακαρι ολοι να ζουν πλουσιοπαροχα καλο θα μου κανει .. απλως εδω στην Ελλαδα γνωριζομαστε λιγο πολυ ολοι ειδικα στη επαρχια. δεν μπορω να μην σχολιασω ατομο με οικογενεια να εχει αυτοκινητο 20ετιας με εναν αεροσακο και 2 κινητα των 100 ευρω. αυτο με ξεπερναει και θα το σχολιασω.. δεν ειπα να παρει αυτοκινητο με 30000 αλλα υπαρχουν επιλογες με 4-6 αεροσακους στα 3000.

*    2 κινητα των 1000 ευρω

Μα αυτό ακριβώς που λέω κάνεις. Ο καθένας ξοδεύει τα λεφτά του όπως θέλει. Άμα το αυτοκίνητο που έχει τον ικανοποιεί γιατί να πάρει άλλο; Για να ικανοποιήσει εσένα; Εσένα γιατί σε νοιάζει τόσο που ξοδεύει ο καθένας τα λεφτά του; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά είναι ! 940€ έχει το νέο Plus , 840 πούλησες το δικό σου ... ΤΡΟΜΕΡΟ deal !

~840€ υποτιθεται πουληθηκε το μεταχειρισμενο, ενω καινουριο και οχι μεταχειρισμενο ξεκιναει απο 720€ !!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα αυτό ακριβώς που λέω κάνεις. Ο καθένας ξοδεύει τα λεφτά του όπως θέλει. Άμα το αυτοκίνητο που έχει τον ικανοποιεί γιατί να πάρει άλλο; Για να ικανοποιήσει εσένα; Εσένα γιατί σε νοιάζει τόσο που ξοδεύει ο καθένας τα λεφτά του; 

συγνωμη ρ αδερφε η ασφαλεια των παιδιων του θα ικανοποιησει εμενα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικο , μη σου πω 6ς , ζεσταινεται λιγοτερο

κατα ταλλα ιδια ακριβως

 

καμερα το 8 μη πει κανεις οτι συγκρινεται με s8 γιατι θα πει μπουρδα πλεον εξακριβωμενο 

 

εγω προσωπικα βλεπω καθε μερα 6ς και 7 διπλα διπλα διαφορα καμια το 8 ωραιο το τζαμι αλλα επισης καμια διαφορα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνωμη ρ αδερφε η ασφαλεια των παιδιων του θα ικανοποιησει εμενα? 

Ωραία και επαναλαμβάνω, γιατί νοιάζεσαι τόσο για τα παιδιά του γείτονα; Δικά σου είναι; και εσύ που ξέρεις ότι δεν έχουν ασφάλεια; Επειδή το αυτοκίνητο δεν πληρεί τις δικές σου προδιαγραφές;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλη συνεχεια αδερφε και σε σενα και οποτε θες ελα Βεροια κερναω καφε.

Όχι ρε αδερφέ!!!!! Φοβάμαι θα μου πάρεις το iphone :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία και επαναλαμβάνω, γιατί νοιάζεσαι τόσο για τα παιδιά του γείτονα; Δικά σου είναι; και εσύ που ξέρεις ότι δεν έχουν ασφάλεια; Επειδή το αυτοκίνητο δεν πληρεί τις δικές σου προδιαγραφές;

οκ 

Όχι ρε αδερφέ!!!!! Φοβάμαι θα μου πάρεις το iphone :)

δεν το αγορασες με ασφαλεια????/ τσιγγουνιες....   :fear:  :fear:  :fear:  :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...