Προς το περιεχόμενο

Το iPhone 7 ξεπερνά σε πωλήσεις το iPhone 8 στην Αμερική


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 150
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειναι η πρωτη φορα που καινουργιο iphone δεν ξεπερνα προκατοχο του σε πωλησεις αυτο μεταφραζεται πως οι καταναλωτες δεν ειναι ικανοποιημενοι απο τα καινουργια iphone τουλαχιστον οχι οσο με τις προηγουμενες αναβαθμισεις μοντελων.

Το μοναδικο συμπερασμα που βγαινει απο την ειδηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ πάντως από το 6 πήγα στο 8 και αν εξαιρέσεις ότι με τη θήκη βλέπω μια ίδια συσκευή σε όλα τα υπόλοιπα υπάρχει σημαντική διαφορά.Ειμαι αρκετά ικανοποιημένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ πάντως από το 6 πήγα στο 8 και αν εξαιρέσεις ότι με τη θήκη βλέπω μια ίδια συσκευή σε όλα τα υπόλοιπα υπάρχει σημαντική διαφορά.Ειμαι αρκετά ικανοποιημένος.

 

 είναι 3 συσκευές μπροστά. Αν δεν έβλεπες διαφορά θα υπήρχε πρόβλημα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης πολλοί άνθρωποι ασχολούνται με ανθρώπους που δεν ξέρουν, για το που ξοδεύουν τα χρήματα που δεν τους ανήκουν.

Να προσθέσω, πολλά χρήματά ασχολούνται με προϊόντα που δεν τους ανήκουν για να ξοδέψουν άνθρωπους που ξέρουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καιρός ειναι να αρχισει να ξυπνάει ο κοσμος και να μην αγοράζει τυφλα το επομενο μοντέλο απλα επειδη ειναι "το επομενο μοντέλο",αλλά όταν θα προσφέρει πραγματικά κατι επιπλέον.

Οταν γίνει συλλογικά αυτό,θα αναγκαστούν να σταματήσουν και την πολιτική του σταγονομετρου/αρμεγμα.

Ναι,φανμπόιζ της απλ,μη τσιτώνετε,αναφέρομαι σε ΚΑΘΕ εταιρία.

Mods,κλειδώστε το αccount,ειναι προφανές οτι τον χακεψαν :ph34r: :P

Χαχα..Μέρες είναι που θέλω να το πω.Καποιος να φωνάξει την αστυνομία (δε μένει και Ελλάδα ρε γμτ)γιατί έχουν απαγάγει τον Neg και γράφουν από το λογαριασμό του..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι δεν πούλησε όσο το 7άρι, δεν κάνει το 8άρι υποδεέστερο.

 

Αφήστε όσους έχουν το 7άρι ήδη, και θέστε το απλό ερώτημα:

 

Αν κάποιος αγόραζε σήμερα iphone, ποιό θα επέλεγε? το 7 ή το 8???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι δεν πούλησε όσο το 7άρι, δεν κάνει το 8άρι υποδεέστερο.

 

Αφήστε όσους έχουν το 7άρι ήδη, και θέστε το απλό ερώτημα:

 

Αν κάποιος αγόραζε σήμερα iphone, ποιό θα επέλεγε? το 7 ή το 8???

το 7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως πουλησα το 7 plus εδω κι με 100 ε παραπανω πηρα το 8 plus . Πολυ καλο κινητο κι με σημαντικες βελτιωσεις , ηχεια - επεξεργαστης - καμερα . 

sorry Πως μονο με 100 ευρω παραπανω???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα ειναι οτι ολες οι εταιρείες (iPhone και Android) εχουν παει τις τιμες στο Θεό,  για ελάχιστη εξέλιξη στην πραξη,  πέρα απο μαρκετινγκ και χαζοβλακιες. 

Οποτε λογικα πολοι προτιμούν την προηγ συσκευή.  Και στο Android παρομοια γινεται,  απλα δε βγηκε καμια ερευνα ακομα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

εχεις,δεν εχεις λεφτα αν νομιζεις οτι 1200Ε ειναι κομπλε για μια συσκευη τοτε υπαρχει προβλημα.ξεκαθαρα.

 

Το πρόβλημα βέβαια είναι στην πλευρά σου.

 

Εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω γιατί πρέπει επιβάλουμε στους άλλους αυτό που εμείς θεωρούμε σωστό... 

 

Όπως υπάρχει κόσμος που μπορεί να δώσει 1000 ευρώ για ένα σακουλάκι καφέ, υπάρχει και άλλος που θα δώσει 1500 για ένα smartphone. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θετικο ειναι πως εχουμε   μια πολυ καλη συσκευη οπως το 7  plus  να κανουμε την δουλεια μας μεχρι να ερθει το κορυφαιο Χ.

Oυτε ο chris pirillo δεν θα το αγορασει. Αηδια σκετη ειναι ;)

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...