Προς το περιεχόμενο

Το iPhone 7 ξεπερνά σε πωλήσεις το iPhone 8 στην Αμερική


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είμαι περίεργος να δω πως θα εξελιχθεί το πρόβλημα με το φούσκωμα μπαταρίας σε καινούργια iPhone 8.

 

http://bgr.com/2017/10/12/iphone-8-battery-swelling-problem-in-us/

 

Πράγμα που συμαίνει οτι μπορεί να έχει θέμα με την μπαταρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 150
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Oυτε ο chris pirillo δεν θα το αγορασει. Αηδια σκετη ειναι ;)

 

Ωραία αφού δεν θα το αγοράσει αυτός, τότε είναι αποδεδειγμένο ότι κανείς δεν θα το αγοράσει..έτσι επειδή όλοι στηριζόμαστε στις γνώμες τρίτων που ούτε καν τους γνωρίζουμε. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι το iPhone 8 είναι μια ακόμη έξυπνη κίνηση της Apple για να σπρώξει τους καταναλωτές στο πιο ακριβό προϊόν. Αναφέρθηκε και σχετικό άρθρο, πριν, που εξηγεί αυτή τη στρατηγική, ότι στην ουσία το 8 μπήκε περισσότερο ως δόλωμα για να αγοράσει περισσότερος κοσμος ένα πιο ακριβό iPhone, αντί να έχει σκοπό να πουλήσει το ιδιο.

 

Δεν είναι η πρώτη φορά που το κάνει αυτό. Το ίδιο είχε γίνει και όταν είχε κυκλοφορήσει το 5C στη θέση του 5, προκειμένου να σπρώξει τον κόσμο στο 5S.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι περίεργος να δω πως θα εξελιχθεί το πρόβλημα με το φούσκωμα μπαταρίας σε καινούργια iPhone 8.

 

http://bgr.com/2017/10/12/iphone-8-battery-swelling-problem-in-us/

 

Πράγμα που συμαίνει οτι μπορεί να έχει θέμα με την μπαταρία.

Με τα lg & τα bootloop τα κρεμαγες στο χριστουγεννιατικο δεντρο και εκανες φωτορυθμικα..

Με τα samsung δεν χρειαζοταν να αγορασεις βαρελοτα για την ανασταση το πασχα.

Με το iphone να φουσκωνει  μονο του.. δεν βλεπω καμια χρηστικοτητα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προβλημα σου αν δεν τον γνωριζεις. 

Πρόβλημα μου; Είχα εγώ μια φαγούρα για το ποιος είναι ο ΧΨ στο διαδίκτυο. Αν εσύ τώρα στηρίζεις τις επιλογές σου πάνω σε εικόνες του Internet και γενικώς YouTubers τότε πραγματικά έχεις θέμα. Εγώ προσωπικά θα κρίνω μόνος μου για το αν αξίζει να δώσω για ένα προϊόν τα λεφτά μου και όχι τι θα μου πει ο κάθε γιάπης του YouTube.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα βέβαια είναι στην πλευρά σου.

 

Εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω γιατί πρέπει επιβάλουμε στους άλλους αυτό που εμείς θεωρούμε σωστό... 

 

Όπως υπάρχει κόσμος που μπορεί να δώσει 1000 ευρώ για ένα σακουλάκι καφέ, υπάρχει και άλλος που θα δώσει 1500 για ένα smartphone. 

δεν επεβαλε κατι την γνωμη του ειπε ο ανθρωπος και απο τους περισσοτερους ειναι αποδεκτη. εκτος βεβαια απο τους χουβαρνταδες  σαν εσενα.  . . :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόβλημα μου; Είχα εγώ μια φαγούρα για το ποιος είναι ο ΧΨ στο διαδίκτυο. Αν εσύ τώρα στηρίζεις τις επιλογές σου πάνω σε εικόνες του Internet και γενικώς YouTubers τότε πραγματικά έχεις θέμα. Εγώ προσωπικά θα κρίνω μόνος μου για το αν αξίζει να δώσω για ένα προϊόν τα λεφτά μου και όχι τι θα μου πει ο κάθε γιάπης του YouTube.

Δεν σε ρωτησε κανενας ομως το τι κανεις εσυ.

Ουτε μας ενδιαφερει/ς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα lg & τα bootloop τα κρεμαγες στο χριστουγεννιατικο δεντρο και εκανες φωτορυθμικα..

Με τα samsung δεν χρειαζοταν να αγορασεις βαρελοτα για την ανασταση το πασχα.

Με το iphone να φουσκωνει  μονο του.. δεν βλεπω καμια χρηστικοτητα. 

Νομίζεις...

 

227_2.jpg

 

Δεν σε ρωτησε κανενας ομως το τι κανεις εσυ.

Ουτε μας ενδιαφερει/ς

Όπως δεν ζήτησε κανένας να κρίνεις την αγορά παραθέτοντας βίντεο από τους αγαπημένους σου YouTubers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω το 99.9% των subscribers που εχουν μεινει με τον chris ειναι apple fanboys. 
Λεω εγω τωρα.
Οποτε μονο αγαπημενος μου δεν ειναι.  :-)
Και απο την αλλη... Κατσε να δεις το βιντεο διοτι ειναι μια ωρα σχεδον... και μετα απαντας :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα κάποτε iphone 4,4s μετά από αυτό χάθηκε η μαγεία του iphone πήρα το iphone 6 και το κράτησα μια εβδομάδα και μετά δεν ξαναγύρισα πίσω σε apple... μία από τα ίδια ξανά πουλάει το ίδιο τηλέφωνο ξανά και ξανά το iphone 8 έπρεπε να ονομαστεί iphone 7s...

Τώρα δουλεύω note 8 απλά όποιος βλέπει την οθόνη του πέφτουν τα σαγόνια αυτό είναι εξέλιξη όχι η κοροϊδία της apple!!! Γρήγορη φόρτιση και ο φορτιστής δεν υπάρχει στο κουτί!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι θα το δώσω στην γυναίκα μου που ταλαιπωρείται με ένα OnePlus 3

Δώστο της όσο είναι καιρός, και πάρε το 8! Εγώ μόλις το πήρα ανανεώθηκα. Δε τη λυπάσαι τη γυναίκα να σπαταλάει το χρόνο της με τις κινεζοσαβούρες; Εγώ πάντως μόλις βγεί το Χ θα το πουλήσω το 8ρι για δω τι ψάρια πιάνει, κάτι μου λέει πως θα είναι το καλύτερο κινητό που θα έχει βγεί ποτέ στον πλανήτη!

 

Αυτά που λένε κάποιοι αδαείς οπαδοί της κινεζοκορεάτικής πλευράς ότι φουσκώνουν οι μπαταρίες είναι μούφες. Έχω κάνει τουλάχιστον 20 φορτίσεις-εκφορτίσεις (με τον αυθεντικό φορτιστή όχι πακιστανομούφες του 2ευρου) και το κινητό είναι μια χαρά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω το 99.9% των subscribers που εχουν μεινει με τον chris ειναι apple fanboys. 

Λεω εγω τωρα.

Οποτε μονο αγαπημενος μου δεν ειναι.  :-)

Και απο την αλλη... Κατσε να δεις το βιντεο διοτι ειναι μια ωρα σχεδον... και μετα απαντας :)

Δεν έχω σκοπό να αφιερώσω μία ολόκληρη ώρα για το βίντεο του, επίσης το ότι οι θαυμαστές του είναι όπως λες Fanboys δεν μου λέει επίσης κάτι. Όπως σου είπα και πριν, εγώ όπως και πολλοί άλλοι κρίνουμε μόνοι μας αν ένα προϊόν αξίζει και δεν συμβουλευόμαστε τον κάθε γιάπη του YouTube. Δεν πάει να έχει και 15 εκατομμύρια Subscribers.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα μιλας για τον εαυτο σου. Το τι κανουν οι αλλοι δεν το ξερεις.

Ίσως ξεκίνησε και μίλα εσύ για τον εαυτό σου γιατί κρίνεις τρίτους δίχως να γνωρίζεις την οικονομική τους κατάσταση και τα κριτήρια τους, δεν κρεμόμαστε από τα τέτοια του κάθε YouTuber. Γιαυτό λοιπόν πάρε το κουβαδάκι σου και τράβα στο YouTube και άσε εμένα και τους φίλους συμφορουμητές να κρίνουμε τις αγορές μας μόνοι μας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...