Προς το περιεχόμενο

Το iPhone 7 ξεπερνά σε πωλήσεις το iPhone 8 στην Αμερική


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δώστο της όσο είναι καιρός, και πάρε το 8! Εγώ μόλις το πήρα ανανεώθηκα. Δε τη λυπάσαι τη γυναίκα να σπαταλάει το χρόνο της με τις κινεζοσαβούρες; Εγώ πάντως μόλις βγεί το Χ θα το πουλήσω το 8ρι για δω τι ψάρια πιάνει, κάτι μου λέει πως θα είναι το καλύτερο κινητό που θα έχει βγεί ποτέ στον πλανήτη!

 

Αυτά που λένε κάποιοι αδαείς οπαδοί της κινεζοκορεάτικής πλευράς ότι φουσκώνουν οι μπαταρίες είναι μούφες. Έχω κάνει τουλάχιστον 20 φορτίσεις-εκφορτίσεις (με τον αυθεντικό φορτιστή όχι πακιστανομούφες του 2ευρου) και το κινητό είναι μια χαρά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 150
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ίσως ξεκίνησε και μίλα εσύ για τον εαυτό σου γιατί κρίνεις τρίτους δίχως να γνωρίζεις την οικονομική τους κατάσταση και τα κριτήρια τους, δεν κρεμόμαστε από τα τέτοια του κάθε YouTuber. Γιαυτό λοιπόν πάρε το κουβαδάκι σου και τράβα στο YouTube και άσε εμένα και τους φίλους συμφορουμητές να κρίνουμε τις αγορές μας μόνοι μας.

ΓΙΑΤΙ ΑΓΟΡΑΣΕΣ i3-2120 ΡΕ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρεις μήπως ποίος κατασκευάζει τούς επεξεργαστές του iphone,τις οθόνες και που είναι το εργοστάσιο...η samsung κατασκευάζει τούς επεξεργαστές και τις οθόνες και το εργοστάσιο είναι στη Σαγκάη Α και άνοιξε και στην Ινδία τώρα εργοστάσιο κατασκευής iphone...

Το φτιάχνουν κινέζικα χέρια πια Αμερική και πιο iphone transformers είναι!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία αφού δεν θα το αγοράσει αυτός, τότε είναι αποδεδειγμένο ότι κανείς δεν θα το αγοράσει..έτσι επειδή όλοι στηριζόμαστε στις γνώμες τρίτων που ούτε καν τους γνωρίζουμε. 

φυσικα και δεν ειπε κανεις κατι τετοιο αλλα το οτι θετει σωστα ερωτηματα και το οτι απαιτει περισσοτερα πραγματα απο μια εταιρεια που υποτιθεται οτι στηριζει τον κανει ορθολογικο αγοραστη.Μη ορθολογικος ειναι αυτος που οτι και να βγαλει η sammy ας πουμε θα πει τελειο καταπληκτικο κτλ κτλ.

Εφοσον εισαι ασχετος (δεν μιλαω για εσενα) το λογικο ειναι να στηριχθεις σε γνωμες ειτε youtuberαδων ειτε μπλογκερ και μετα να κρινεις τι θα παρεις και τι θα απορριψεις σαν γνωμη,Το λαθος θα ηταν να παρω την γνωμη της μαριας και του βαγγελη (φιλοι μου ας πουμε) που παιρνουν την σειρα galaxy τα τελευταια 5 χρονια και ειναι ικανοποιημενοι χωρις να μπορουν να δικαιολογησουν την αποψη τους παρα στην καλυτερη να παπαγαλισουν καποια ποιηματα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω μια τακτικη πουλαω το παλιο μοντελο ιουνιο μηνα βαζω κατι παραπανω και περνω νεο μοντελο ,εχω παντα ενα κινητο μεσα στην εγγ,. καινουργιο και δεν χανω τα χρηματα  μου ποτε , βαζω θηκη και τζαμακι προστασιας πριν αγορασ το κινητο μου. εχω το 7plus , αν η διαφορα με το χ φτασει στα 200 να δωσο  ,αλλιως μια χαρα ειμαι.Τα οικονομικα του καθενος ειναι αλλιως εγω μπορω καπιοοις αλλος οχι απο εκει  ξεκιναμε τι μπορει να παρει ο καθενας ανολα την τσεπη του.,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω μια τακτικη πουλαω το παλιο μοντελο ιουνιο μηνα βαζω κατι παραπανω και περνω νεο μοντελο ,εχω παντα ενα κινητο μεσα στην εγγ,. καινουργιο και δεν χανω τα χρηματα  μου ποτε , βαζω θηκη και τζαμακι προστασιας πριν αγορασ το κινητο μου. εχω το 7plus , αν η διαφορα με το χ φτασει στα 200 να δωσο  ,αλλιως μια χαρα ειμαι.Τα οικονομικα του καθενος ειναι αλλιως εγω μπορω καπιοοις αλλος οχι απο εκει  ξεκιναμε τι μπορει να παρει ο καθενας ανολα την τσεπη του.,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φυσικα και δεν ειπε κανεις κατι τετοιο αλλα το οτι θετει σωστα ερωτηματα και το οτι απαιτει περισσοτερα πραγματα απο μια εταιρεια που υποτιθεται οτι στηριζει τον κανει ορθολογικο αγοραστη.Μη ορθολογικος ειναι αυτος που οτι και να βγαλει η sammy ας πουμε θα πει τελειο καταπληκτικο κτλ κτλ.

Εφοσον εισαι ασχετος (δεν μιλαω για εσενα) το λογικο ειναι να στηριχθεις σε γνωμες ειτε youtuberαδων ειτε μπλογκερ και μετα να κρινεις τι θα παρεις και τι θα απορριψεις σαν γνωμη,Το λαθος θα ηταν να παρω την γνωμη της μαριας και του βαγγελη (φιλοι μου ας πουμε) που παιρνουν την σειρα galaxy τα τελευταια 5 χρονια και ειναι ικανοποιημενοι χωρις να μπορουν να δικαιολογησουν την αποψη τους παρα στην καλυτερη να παπαγαλισουν καποια ποιηματα

Όλα καλά και ωραία τα λες, αλλά για τον Βαγγέλη τέτοιο πράμα δε θα ξαναπεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Προβλημα σου αν δεν τον γνωριζεις. 

 

Και γω δεν τον γνωρίζω και δεν μου λείπει κιόλας με την έννοια πως δεν περιμένω έναν επαγγελματία youtuber να με πείσει για μια αγορά ή για το αν τα γούστα μου είναι "σωστά" ή όχι... 

 

δεν επεβαλε κατι την γνωμη του ειπε ο ανθρωπος και απο τους περισσοτερους ειναι αποδεκτη. εκτος βεβαια απο τους χουβαρνταδες  σαν εσενα.  . . :P

 

Α μπράβο, εκδηλώθηκες κι εσύ και ταυτόχρονα με επιβεβαίωσες!  :devil:

 

btw, σε ο,τι έχει να κάνει με πράγματα που με ικανοποιούν προσωπικά, δεν υπολογίζω το κόστος. Αρκεί προφανώς να μπορώ να το καλύψω... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως ξεκίνησε και μίλα εσύ για τον εαυτό σου γιατί κρίνεις τρίτους δίχως να γνωρίζεις την οικονομική τους κατάσταση και τα κριτήρια τους, δεν κρεμόμαστε από τα τέτοια του κάθε YouTuber. Γιαυτό λοιπόν πάρε το κουβαδάκι σου και τράβα στο YouTube και άσε εμένα και τους φίλους συμφορουμητές να κρίνουμε τις αγορές μας μόνοι μας.

Δηλαδη εχεις περισσοτερα χρηματα απο τον chris? χαχαχαχαΧαXαXαXαXXαXααXΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και από πότε πρέπει να μας νοιάζει γιατί αγοράζει κάποιος κάτι? Σε τι θα με επηρεάσει εμένα αν ο άλλος πάρει οτιδήποτε για ...ποζεριά? Γίναμε όλοι μικροί θεούληδες, δικαστούληδες, κλπ κλπ...  :ph34r:

 

αν το παιδάκι σου δούλευε σε κάμια foxconn θα σε εππηρέαζε. αλλά ήσουν ο τυχέρος που γεννήθηκες μακριά από εκεί. αλλά και άτυχος που δεν γέννηθηκες στην σαουδική αραβία να σου "ανήκει" το πετρέλαιο που έχει αυτή η χώρα.  Η δίψα για το καλύτερο κινητό , το καλύτερο αμάξι , το καλύτερο learjet έχει καταστρέψει την ανθρωπότητα. Η ανάγκη που μας έχουν δημιουργήσει , οδηγεί σε αυτοκτονίες , κλοπές , δολοφονίες.

ελπίζω να καταλαβαίνεις τι εννοώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

αν το παιδάκι σου δούλευε σε κάμια foxconn θα σε εππηρέαζε. αλλά ήσουν ο τυχέρος που γεννήθηκες μακριά από εκεί. αλλά και άτυχος που δεν γέννηθηκες στην σαουδική αραβία να σου "ανήκει" το πετρέλαιο που έχει αυτή η χώρα.  Η δίψα για το καλύτερο κινητό , το καλύτερο αμάξι , το καλύτερο learjet έχει καταστρέψει την ανθρωπότητα. Η ανάγκη που μας έχουν δημιουργήσει , οδηγεί σε αυτοκτονίες , κλοπές , δολοφονίες.

ελπίζω να καταλαβαίνεις τι εννοώ.

 

Τα αρρωστημένα μυαλά τα δημιουργούν αυτά, όχι οι ανάγκες οι ίδιες. Απλά η θεωρία σου αυτή είναι ένα τέλειο άλλοθι για πολλά πράγματα και καταστάσεις...

 

Δεν ανακάλυψα τώρα τον κόσμο μέσα στον οποίο ζω, ούτε και την πραγματική φύση του ανθρώπου...  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω δεν τον γνωρίζω και δεν μου λείπει κιόλας με την έννοια πως δεν περιμένω έναν επαγγελματία youtuber να με πείσει για μια αγορά ή για το αν τα γούστα μου είναι "σωστά" ή όχι... 

Oυτε εγω περιμενω κανεναν να μου πει πως το x ειναι καλυτερο απο το 8. 

Ποσο μαλλον οταν δεν βλεπω τη φατσα του και δεν ξερω ποιος ειναι. 

Τον chris τον ξερω 20 χρονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...