Προς το περιεχόμενο

Surface Book 2 από τη Microsoft με περισσότερους πυρήνες, καλύτερη GPU και οθόνη


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οι ιθαγενείς εδώ και πόσα χρόνια κάνουν μεταφορά δεδομένων με thunderbolt   ^_^ ^_^

 

On topic , ξύπνησαν στην MS και βάλανε usb-c..

Ευτυχώς που υπάρχει επιλογή και σε 15''

Κανενας δεν ξερει πως συσχετισες την μεταφορα αρχειων με thunderbolt(που υποστηριζουν αρκετα λαπτοπ) με την υπαρξη του gimmick touchbar αντι για touch οθονη/υβριδικο σχεδιασμο.

 

Η πλειονοτητα των μελλοντικων λαπτοπ θα ακολουθει αυτο το form factor με touch οθονες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2.500 θα έδινα μόνο για εγχείρηση της μάνας μου ή τρία Dji Mavic Pro. Παρόλα αυτά μιλάμε μάλλον για το καλύτερο λάπτοπ της αγοράς και το promotional βιντεάκι τα σπάει. Να τα λέμε και αυτά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Touchbar, touchscreen, hybrid design και λοιπά κοκοψόψαρα ειναι άχρηστα πράγματα για μένα που θέλω χρήση λάπτοπ! Αντιθέτως η ύπαρξη thunderbolt ειναι βασική για αυτα που θέλω να κάνω.

 

Προσωπικά στο 13αρι mac θα πήγαινα στο μοντέλο χωρίς το touchbar και αναγκαστικά θα το έπαιρνα στο 15αρι εφόσον δεν υπάρχει επιλογή χωρίς.

 

Το surface δε θα το έπαιρνα 1ον γιατι τρέχει Windows και 2ον γιατι δεν εχει thunderbolt. Αν επέλεγα κατι εκτός απο mac θα πήγαινα στο Dell XPS developer edition που έρχεται με linux και εχει thunderbolt.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Touchbar, touchscreen, hybrid design και λοιπά κοκοψόψαρα ειναι άχρηστα πράγματα για μένα που θέλω χρήση λάπτοπ! Αντιθέτως η ύπαρξη thunderbolt ειναι βασική για αυτα που θέλω να κάνω.

 

Προσωπικά στο 13αρι mac θα πήγαινα στο μοντέλο χωρίς το touchbar και αναγκαστικά θα το έπαιρνα στο 15αρι εφόσον δεν υπάρχει επιλογή χωρίς.

 

Το surface δε θα το έπαιρνα 1ον γιατι τρέχει Windows και 2ον γιατι δεν εχει thunderbolt. Αν επέλεγα κατι εκτός απο mac θα πήγαινα στο Dell XPS developer edition που έρχεται με linux και εχει thunderbolt.

Μην τα λες σε εμάς τους ιθαγενείς αυτά ... :D

 

Υπάρχει και σε 15'' αλλά στο μοντέλο 2015 που γιαυτον τον λόγο συνεχίζει να το υποστηρίζει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην τα λες σε εμάς τους ιθαγενείς αυτά ... :D

 

Υπάρχει και σε 15'' αλλά στο μοντέλο 2015 που γιαυτον τον λόγο συνεχίζει να το υποστηρίζει

Το XPS η το mac; Εχεις link;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο 2500€ ΕΥΚΑΙΡΙΑ !!!!!! Το λιγουρευεστε;;;;;;; Το λιγουρευεστε;;;;;;; Όσο εσείς καθυστερείτε κάποιος άλλως παραγγέλνει το surface 2 που ίσως θα γινόταν δικό σας........ΜΟΝΟ 2500€ σηκωθείτε από ντιβάνια, καναπέδες, σεζλονγκ, καρέκλες, πολυθρόνες, μπαούλο ντιβάνια, ντιβανοκασελες, πουφ, καριολες, ράντζα, φέρετρα, και παραγγείλτε το πριν σας προλάβουν άλλοι....

Μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε και ως σόμπα το χειμώνα τυφλά να χει η κουμτελ......ή να τηγανίζετε εναλλακτικά κανένα αβγό......και ταμπλετ και gaming laptop και θερμάστρα και τηγάνι και όλα αυτά με ΜΟΝΟ 2499€ ;;;;;Ούτε κάν 2500€ και κάθεστε ακόμα;;;;;;

 

εγώ που κάθομαι σε σκαμπό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Touchbar, touchscreen, hybrid design και λοιπά κοκοψόψαρα ειναι άχρηστα πράγματα για μένα που θέλω χρήση λάπτοπ! 

Τα κοκοψόψαρα κανουν τη διαφορά! Τι διάολο είναι τα κοκοψόψαρα; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...