Προς το περιεχόμενο

hp deskjet ink advantage 3636


maraki19

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αξιζει η αγορα του?Τον έχει κάποιος να μου πει τι κατανάλωση έχει σε μελάνια?με ενδιαφερει και για έγχρωμες εκτυπώσεις και για φωτογραφίες ,θα αντέχουν τα μελάνια ή θα τελειωνουν στο άψε σβήσε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν κάνει για φωτογραφίες. Ούτε από άποψη ποιότητας φωτογραφίας, ούτε από οικονομία μελανιού. 

Κοίτα σε εκτυπωτές με ξεχωριστά μελανοδοχεία σε κάθε χρώμα αν θες πολλές έγχρωμες εκτυπώσεις και φωτογραφίες. 

Σε κάτι φτηνό αλλά αποδεκτό προτείνω ip 7250 Canon.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ωραία χαρακτηριστικά έχει αυτός που προτείνεις αλλά διάβασα κακές κριτικές..Λένε ότι έχει ακριβά μελάνια,γρήγορη κατανάλωση αυτών και βγάζει πρόβλημα με την κεφαλή..Μια αξιόλογη πρόταση είναι αυτή με σύστημα ink tank αλλα είναι ακριβό το κόστος αγοράς αυτών των εκτυπωτών..Δεν θέλω να βγάζω τις φωτογραφίες ούτε να έχουν την τέλεια ανάλυση..Απλά να μη μου χαλάσει στα 1-2 χρόνια και να είναι οικονομικος στα μελάνια και να κρατάνε αυτά για κάποιο διάστημα..Ας πούμε με ένα σετ μελανιων να βγαζει 300 ασπρόμαυρες και 150-200 έγχρωμες ή 200 ασπρόμαυρες 100 έγχρωμες και 20-30 φωτο 10×13 κι όχι με καμία μόνο 20αριά φωτογραφίες να τελειώνουν τα μελάνια..

Επεξ/σία από maraki19
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όπως είπε και ο πιο ειδικός όχι δε συμφέρει για φωτογραφίες ο συγκεκριμένος.

Έχω παρόμοιο της hp και το ξέρω.

Πήγαινε σε κάτι πιο καλό αν θες να βγάζει φωτογραφίες αλλιώς θα τα δώσεις λίγα λίγα στα μελάνια.

 

Η μόνη λύση για αυτό γέμισμα μελανιών μόνος (αν δέχεται γεμισμένα) όπως κάνω εγώ αλλά είναι δύσκολο σπορ

θέλει υπομονή και να πιάνουν τα χέρια σου.

Επεξ/σία από papoys1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...