Προς το περιεχόμενο

OTE: Ολοκλήρωση πρώτης φάσης επέκτασης με συνολικό δίκτυο οπτικών ινών 43.000 χλμ.


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έχω το καφαο vdsl στα 20 μέτρα ο ΟΤΕ περιμένει την Δεη η Δεη τον εργολάβο να σκάψει μετά να με συνδέσουν σε αυτό το καφαο πιάνο 22 στα 30 και το δίμηνο μόνο για ίντερνετ με το πάγιο 42.50 τον μήνα τι να λέμε τώρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 105
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προσωπικά  ,αυτού του  είδους ανακοινώσεις-διαφημίσεις , μου δίνουν την εντύπωση ευλογίας των γένιων μας , και μάλλον προς τα μέσα (μετόχους - Διοίκηση ) απευθύνονται παρά προς τα έξω (πελάτης-πόπολο).

1η φάση 43.000 χιλιόμετρα και λοιπές φανφάρες  και σε πολλές περιοχές της Αθήνας η κατάσταση είναι χάλια.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εως 24 πληρωνεις.

 

Μην λέμε τα ίδια συνέχεια.

 

Στο ADSL έχουμε με βάση τα πρότυπα ότι είναι έως 12Mbps

 

Το δε ADSL2 είναι έως 12 Mbps άλλα μεγαλύτερο upload

 

Τέλος το ADSL2+ είναι έως 24Mbps

 

Άρα όταν ένας Provider σου λέει ADSL2+ και έως 24Mbps θα πρέπει να βάζει και κατώτατο όριο ότι κάτω από 10Mbps να μην είσαι γιατί αλλιώς δεν είναι ADSL2+ είναι κάτι άλλο. 

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AZZURRO Είναι ευρωπαϊκή οδηγία και οσονούπω έρχεται και προς τα δω.

Η πολύ ρηχή αγορά είναι το πρόβλημα,και οι μεγάλες σε χρήμα επενδύσεις που χρειάζονται σε μια χώρα "ελντοράντο της αρπαχτής"

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο οτε εντωμεταξυ πως γινετε να ειναι ο πιο ακριβος  και να ειναι ο μονος με δικο του δικτυο(μεχρι προσφατα)  ποτε δεν το καταλαβα και αυτο το εως 24 μας εχει φαει την ψυχη... επρεπε εδω και χρονια να πληρωνεις αναλογικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εως 24 πληρωνεις.

 

Μην λέμε τα ίδια συνέχεια.

Ταχυτητα 6mbps και με 8mbps που πιανω εγω έπρεπε να πληρωνουμε μεχρι 8mbps.

Μην λεμε τα ίδια.

 

Το μονο που αξιζει απο τον ΟΤΕ ειναι το Ping για αυτο δεν εχω αλλαξει εταιρια και από αλλιως θα τους ελεγα.

 

Αλλα δεν το εχω και σε τιποτα να τα βροντηξω, να τους δωσω το 100 ευρω σε 100 δοσεις και να πάω σε VDSL αλλης εταιριας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε ποιόν δουλεύετε? Εγώ ακόμη περιμένω την vdsl να φτάσει στην Κυψέλη που..στην Κυψέλη, την 2η πιο πυκνοκατοικημένη περιοχή στον κόσμο!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη Λάρισα έχουν αφήσει το κέντρο της πόλης ακάλυπτο και έχουν βάλει vdsl περιφερειακά και κοντά στο AK οπότε πιάνουν μόνο όσους είχαν vdsl από πριν από ΑΚ.

Η λέξη μπουμπούνες είναι λίγη να περιγράψει την κατάσταση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...