Προς το περιεχόμενο

Philips ξυριστική μηχανή ή trimmer με 19.90 ευρώ


Metaksas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει σκάλες ξυρίσματος όπως οι κλασικές μηχανές;

Πχ αν θέλω να ξυριστώ στα 2-3 mm θα μπορέσω;

Οχι εχει μια σκαλα φιξ

 

Δεν αλλαζει.

 

(Για την ξυριστικη μιλαω το τριμμερ δεν ξερω δεν το αγορασα)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.argos.co.uk/product/4972392

 

Καλή βαθμολογία παίρνει και βλέπω ότι λίγο-πολύ όλοι την δίνουν σε υπερδιπλασια τιμή.

Οχι εχει μια σκαλα φιξ

 

Δεν αλλαζει.

 

(Για την ξυριστικη μιλαω το τριμμερ δεν ξερω δεν το αγορασα)

Εσύ πρέπει να έγραψες και την αξιολόγηση στο Σκρουτζ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.argos.co.uk/product/4972392

 

Καλή βαθμολογία παίρνει και βλέπω ότι λίγο-πολύ όλοι την δίνουν σε υπερδιπλασια τιμή.

 

Εσύ πρέπει να έγραψες και την αξιολόγηση στο Σκρουτζ..

Ναι εγω την εγραψα

 

Γιατι δεν σ αρεσει;

 

Αφου εχει ιδιο nickname γινεται να ειναι αλλος; ;)

 

Οτι προιοντα εχω παντα γραφω αξιολογηση για να βοηθαω κοσμο οσο μπορω :)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά προσέξτε, πρέπει να βάλετε 20 λίτρα και όχι 20€ Shell V-Power/V-Power Racing/V-Power Diesel

 

 

Συγκεκριμένα, κάθε φορά που οι καταναλωτές ανεφοδιάζουν το όχημά τους με τουλάχιστον 20 λίτρα από τα αγαπημένα καύσιμα Shell V-Power, Shell V-Power Diesel ή Shell V-Power Racing έχουν τη δυνατότητα να αποκτήσουν μία ξυριστική μηχανή ή ένα trimmer με επιπλέον χρέωση μόλις 19,90 €.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μηχανή (ή παπί) δεν χωράει 20 lt !!!. Οπότε, μπορείτε να τους ζητήσετε ευγενικά εάν γίνεται να σας την δώσουν. Εγώ την πήρα βάζοντας 12 λίτρα !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι εγω την εγραψα

 

Γιατι δεν σ αρεσει;

 

Αφου εχει ιδιο nickname γινεται να ειναι αλλος; ;)

 

Οτι προιοντα εχω παντα γραφω αξιολογηση για να βοηθαω κοσμο οσο μπορω :)

Έχε υπ' όψιν ότι όταν σε review γράφουμε "αξίζει τα χρήματά της" καλό είναι να λέμε πόσο την πήραμε (καλό είναι να το αναφέρουμε γενικότερα βέβαια...).

 

Αλλιώς όποιος σε διαβάζει καταλαβαίνει ότι αξίζει τα 48€ που κάνει σήμερα. Δυνητικά μπορεί να έχει διαφορά στο πως αξιολογείται.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι οντως σε αυτο εχεις δικιο

 

Καμια φορα το ξεχναω να το γραψω.

 

Στα περισσοτερα εχω γραψει ποσο τα πηρα και αν η αγορα εγινε απο ελλαδα η εξωτερικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Λοιπον, μεταφερθηκαν σε αυτο το νεο θεμα, ολα τα ποστς που ειχαν γινει παλιοτερα στο "εκτος τεχνολογιας" ωστε να ειναι εδω ολη η κουβεντα. Μου πηρε 20 λεπτα, αλλα χαλαλι σας. :)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ξυριστικη ειναι πολυ καλη για την τιμη της. Τοσο πουλαει η philips τις γνησιες ανταλλακτικες κεφαλες. Θα ηταν αριστη αν ειχε φαβοριτοκοφτη και μεγαλυτερη μπαταρια που εχουν τα λιγο πιο καλα της μοντελα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι ειναι . μια philishave 5890  των 100 + ευρω εβγαλε καπνους και καηκε η μπαταρια της στη 3η φορτιση . 20 ευρω χρεωνουνε μονο την κολομπαταρια . Πεταμα και στη shell για καινουργια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μιας και εδωσα τον χρονο για την μεταφορα των ποστς και εγινε σημερα και το θεμα και πλεον ειναι οντοπικ οι απαντησεις, θα γραψω αυτα που ειχα δει απο τοτε αλλα ποτέ δεν εγραψα:

 

Απο αποψη προσφορας λοιπον μιας και ειμαστε στις προσφορες, 2-3 παρατηρησεις για να ερθει εκει που πρεπει το ολο θεμα.

 

1. Το τριμμερ μπορει με τις τιμες Ελλαδα να μοιαζει προσφορα αφου η επομενη τιμη εινα 29 ευρω. Αν ομως δουμε εξω εκει ειναι η χαμηλοτερη τιμη της και λιγο πιο κατω:

 

Du8ID6QGQXG_LIWw5SOvnQ.png πχ Ισπανια που ειναι οι καλυτερες τιμες απο αρκετα μαγαζια 

 

 

2. Η ξυριστικη ειναι το μοντελο Philips S1310 / 04 το οποιο εχει παντου εξω 5-10€ φτηνοτερα απο την Philips S1510 / 04. Το οτι στο σκρουτζ εχει απο 48 ευρω δεν σημαινει κατι, ειναι εξαιτιας του οτι την εχουν μονο 2 μαγαζια που δεν ξερω και τι τιμες εχουν (προφανως οχι καλες με μια ματια). Η 1510 που υπαρχει εδω σε πολλα μαγαζια παιζει (Ελλαδα) απο 39€. Ετσι η 1310 αντιστοιχα θα επρεπε να εχει εδω 30-35€:

 

Παμε να δουμε ποσο εχουν εξω.

 

Η 1310 LCJYG_J7QOG6IIH8h0DFdw.pngΓερμανια

 

 

Η 1510 8AqXOsM8T5ypm81r-A9z7g.pngΓερμανια

 

Το τελικο συμπερασμα (το προσωπικο μου) λοιπον ειναι οτι αν καποιος βαζει ετσι και αλλιως βενζινη εκει και επιπλεον ηθελε να παρει μια ξυριστικη δεν ειναι κακη αγορα, μπορουμε να την χαρακτηρισουμε ανετα προσφορα. Για αλλους που βαζουν αλλου βενζινη με χαμηλοτερες τιμες παυει να ειναι τοσο καλη προσφορα και αν θελουν να παρουν τωρα μια ξυριστικη, ισως ηταν καλυτερη επιλογη να παρουν την 1510 με 39 ευρω αν εχουν βεβαια κοντα τους μαγαζι (δεν εχω τσεκαρει πού βρισκονται τα 39αρια). Για το τριμμερ δεν το συζητω σχεδον καθολου, δεν το βλεπω προσφορα ως πακετο "βαλε βενζινη 30 ευρω και δωσε και αλλα 20" αλλα ακομα και "δωσε 20 χωρις να βαλεις βενζινη", αφου εξω ξεκινα/παιζει χωρις βενζινες κλπ απο 17-18€

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω μία philips ίδια με την ξυριστική της προσφοράς που έπαιρνε και ειδικά σωληνάρια Nivea για να ενυδατώνει το δέρμα την ώρα που ξυρίζεσαι.

 

Το θέμα είναι ότι έχω σταματήσει χρόνια να ξυρίζομαι δέρμα και θέλω να ξυρίζομαι με σκάλες. Το trimmer θα με καλύψει?

 

(ATM ξυρίζομαι με τον φαβοριτοκόφτη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να συμπληρωσω , σε μερικα πρατηρια αμα λες και κανα καλημερα με τα  παιδια με 20 ευρο βενζινη στα δινουνε . Μπορει και τα 2 . Το trimmer εχει 20 ρυθμίσεις μηκους για μουσια σουρβα΄ιβορ :P - αλλα δεν ειναι και τοσο προσφορα οπως λεει ο matrixxx . (εκτος αν εχεις μουσια ταλιμπαν )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...