Προς το περιεχόμενο

Survivor 2


Anorymous

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιλάμε ξενέρωσα με τις φάτσες και λίγο τους "διάσημους" που είδα... Θα τους τρολάρει το Ε με κανένα Survival Secret 2 στα βράχια της Πειραϊκής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Miracle Worker είπε

Τελικα τους κλασανε τους πρωην μαχητες. Και οι καινουριοι ετσι θα λεγονται.

Eδώ οι ντιάσιμοι έκλεψαν το "Survivors" του Ντάνου!
Ακόμα δεν ξεκίνησαν, άρχισαν τα ζντο και τις γκαρίδες!
Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα σιχαθούμε απ'το πρώτο δευτερόλεπτο με αυτά τα βδελύγματα που έχουν μαζευτεί εκεί!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας εχω και σποιλερακι

το επαθλο του πρωτου αγωνισματος κατι που χρειαζονται πολυ οι παιχτες των ομαδων και θα δωσουνε μαχη για να το κερδισουνε

 

 

Spoiler

anavolika.jpg

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο  ξεκίνησα να το βλέπω πρός το τελος όταν είχαν μείνει 8  παικτες νομίζω....  Τηλεοπτικό σκουπίδι  που έβαλε ένα καρο λέφτα στα ταμεία  του καναλιού αλλά και του φίλου τούρκου παραγωγού.....  Μετά ήρθε το Nomads  και εντάξει και το Survival Secrets... με παρόμοιο concept τα οποία τα είδα λίγο. To πιασάρικο moto  των παιγνιδιών αυτών ήταν να πλασάρουν το ΔΙΑΣΗΜΟΙ VS ΑΣΗΜΟΙ(κατ'ευφημησμόν ΜΑΧΗΤΕΣ) ώστε να κάνουν τον κόσμο να ΤΑΥΤΙΣΤΕΙ με κάποιια από τις δύο ομάδες...Na θυμίσω ότι το πρώτο  survivor MEGA  πριν από χρόνια ήταν τελείως διαφορετικό...αλλά τότε τα δικαιώματα τα είχε άλλος ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ..

Νομίζω ότι για χάρη του πολιτισμού μας και της ιστορίας μας ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΤΩΝ ΓΕΙΤΟΝΩΝ ΜΑΣ να τα αγνοήσουμε ιδιαίτερα την σημερινή μέρα που αυτή η χώρα απειλείται από παντού!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

απατο το συλλαλητηριο :lol:

στο trailer παντως πεφτει τρελο ουγκ/εμα τοιμυ, θα γελασουμε μα τον Μπελενο, μακαρι να πεσει ξυλο, πονταρω στον αγορου - φαινεται το κλασικο ανεγκεφαλο ζωαδι του χωριου

Επεξ/σία από tritonas00
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδα το τρέιλερ και οχι μονο δε με πορωσε αλλα ξενερωσα. Ξαναζεσταμένη σούπα μου θυμιζει αλλα με νεες σιχαμοφατσες. Η πρεμιερα δε χανεται ειπαμε, αλλά δύσκολα θα ακολουθήσω όπως πέρισι. Η θρεντάρα μας θα παιξει το ρολο της βεβαια :P

Ήδη στενοχωριέμαι που αποψε δεν θα προχωρήσω τη σεζόν 35 του αμερικανικου σαρβ που εχω ξεκινήσει, φανταστειτε ότι ξέρω ήδη απο γκουγκλο- σποϊλεριά τον νικητή, και παρόλα αυτά γ@μ@ει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, ant_ είπε

Ξεραστε ελευθερα!

Παντως αν το δεις χωρις ηχο (αν και ακουγονται μονο κατι αγριογκαριδες) θα νομιζες οτι ειναι το τουρκικο  survivor  τι μογκολοφατσες μαζεψανε 

λες και τους πηρανε απο τα εγκατα της ασιας ειναι

1:01-1:02

ΕΚΛΑΨΑ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...