Προς το περιεχόμενο

Survivor 2


Anorymous

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 34,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • McNerd

    2026

  • redykt

    1929

  • xaratsi

    1849

  • tritonas00

    1840

18 λεπτά πριν, Froskeas είπε

Τιπ σλιπ..

  Απόκρυψη περιεχομένων

 

4BE50483-B5E1-428A-A644-95E6F5D6453A.jpeg

Πώς στο διάτανο βάζουμε φωτος εντός σπόιλερ? Μην φάμε και κανα μπαν, είμαστε και σεσημασμένοι κιόλα.. 

Χάθηκε μια 5k ανάλυση? Τσ.τσ.τσ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 minutes ago, Froskeas said:

Τιπ σλιπ..

  Reveal hidden contents

 

4BE50483-B5E1-428A-A644-95E6F5D6453A.jpeg

Πώς στο διάτανο βάζουμε φωτος εντός σπόιλερ? Μην φάμε και κανα μπαν, είμαστε και σεσημασμένοι κιόλα.. 

πριν πατησεις το + για να μπει η φωτο στο κειμενο, να φροντισεις ο κερσορας που αναβοσβήνει να βρισκεται μεσα στο στο spoiler frame. 

Spoiler

Screenshot_2018-06-02-00-07-02-524_com.android.chrome.png.2fdd0b179fd44788d273b8e55ba3b9da.png

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, Froskeas είπε

Τιπ σλιπ..

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

 

4BE50483-B5E1-428A-A644-95E6F5D6453A.jpeg

Πώς στο διάτανο βάζουμε φωτος εντός σπόιλερ? Μην φάμε και κανα μπαν, είμαστε και σεσημασμένοι κιόλα.. 

Το είχα ανεβάσει κι εγώ.

Είναι παραπλανητική η φωτό, αυτό που νομίζεις ότι βλέπεις είναι το κοτσιδάκι.... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Vassilis_24 είπε

Το είχα ανεβάσει κι εγώ.

Είναι παραπλανητική η φωτό, αυτό που νομίζεις ότι βλέπεις είναι το κοτσιδάκι.... ;)

My whole life is a lie 🤥

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, Vassilis_24 είπε

Το είχα ανεβάσει κι εγώ.

Είναι παραπλανητική η φωτό, αυτό που νομίζεις ότι βλέπεις είναι το κοτσιδάκι.... ;)

Φίλε σιχάδελφε, επίτρεψέ μου να σε πληροφορήσω ότι η συγκεκριμένη φωτό αποτελεί σκριν σοατ απο βιντεο σε ταχύτητα 0,25 κι ΑΦΟΥ στο μεταξύ απέρριψα 3-4 παραπλήσια σκριν σόατ. Θέλω δε (ακραδάντως ) να ενδυθώ το μανδύα της ελπίδας, φαντασίας συνάμα και της ΠΙΣΤΗΣ του να θεωρώ πως τούτο το μικροσκοπικό σάρκινο φυστίκιον είναι πράγματι η ρ@@α της δίδος δαλάκαινας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Να ανέβει σε 10κ ανάλυση για να κάνουν έκτακτο συμβούλιο οι μύστες για να αποφασίσουν αν οντως βλέπουμε ρογ@ η όχι.

Πάντως έχει γίνει σαν μπαλόνι τι σκ@τα τρώνε εκεί μεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

κοιτωντας την επίμαχη σκηνη ξανα και ξανα κατω απο πραγματικα αντίξοες συνθήκες (απειλές από γυναικα για δικηγορους και διαζυγια) κατέληξα στο εξής συμπερασμα:

είναι όντως αυτό που νομίζουμε

Επεξ/σία από gtajunkie
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, gtajunkie είπε

κοιτωντας την επίμαχη σκηνη ξανα και ξανα κατω απο πραγματικα αντίξοες συνθήκες (απειλές από γυναικα για δικηγορους και διαζυγια) κατέληξα στο εξής συμπερασμα:

είναι όντως αυτό που νομίζουμε

Άρα δεν έγινε παλινδρομική κίνηση για ενα κοτσιδακι 😲

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, geoperket είπε

χαιρετώ την ομάδα ,είμαι νεος εδώ έχετε πολυ πλάκα.

θέλω να απαντήσω στο παλικαράκι.

λοιπον...φοβερη διαπίστωση... και τι έγινε?  η ουσία ποια είναι...το φόρουμ και ο μοντουλας ειναι αμερόληπτος?

γιατι το σχόλιο με προσβλητικό χαρακτηρισμό δεν διεγράφη?

αρα λοιπόν το φορουμ ειναι μαγαζάκι (εσεις και εσεις).

Καλως ήρθες,δεν θα αναφερθώ ούτε στο "παλικαρακι",ούτε στο ότι νομίζετε πως σε κάθε θρεντ υπάρχει και από ένας μοντ που κάθεται 24/7/365 μέσα,απλά να τονίσω ότι δεν τοποθετηθηκα καν στο αν έπρεπε να διαγραφεί η όχι γιατί δεν είναι δουλειά μου,αυτα

υ.γ.: όλο ξεφυτρώνουν καινούργια μελοι από χθες για να τοποθετηθούν πάνω στο ίδιο θέμα..,μπράβο καλό αυτό 

Επεξ/σία από scarface5323
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...