Προς το περιεχόμενο

Survivor 2


Anorymous

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 ώρες πριν, billdanos είπε

Νομίζω πως αυτό φταίει που γράφετε χαζομάρες. Η ωρα προβολής... μιας και κοιμάστε ενώ παρακολουθείτε και γράφετε ταυτοχρονα. :)

Με τα κλειστά κλαμπ σάντουιτς τι παίζει; Έχουμε κάπου τους όρους χρήσης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ δεν κατάλαβα όταν είναι κλειστό τι σημαίνει αυτό, ότι απλώς τα μέλη περνάνε από έγκριση ή ότι και το τσατ το βλέπουν μόνο τα μέλη; χτες γίνανε όλα τόσο ξαφνικά, δεν πρόλαβα να καταλάβω, μόνο ένα screenshot μου έμεινε από τα settings μου ως μοντερέιτωρ

αν ψήνεται κάποιος να ρωτήσει τον poulinos μήπως ανοίξουμε εκεί μέσα στο οφφτόπικ κλαμπ του ένα υπο-νήμα

αλλά να το κρατήσουμε κόσμια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, McNerd είπε

αν ψήνεται κάποιος να ρωτήσει τον poulinos μήπως ανοίξουμε εκεί μέσα στο οφφτόπικ κλαμπ του ένα υπο-νήμα

αλλά να το κρατήσουμε κόσμια

γιατι να τρεχουμε και να μην κρατησουμε το παρον θρεντ σε κοσμιο επιπεδο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ψηφίζω παραμονή κι εγώ

40 μόλις  μέρες μείναν ας μείνουμε στο παρόν κι απ του χρόνου - να μας έχει καλά ο ύψιστος του Αγόρου - βλέπουμε 🐒

Βέβαια έχει κι αυτό pros and cons. Όσο πλησιάζει προς τον τελικό το έργο θα έχουμε intruders που θα προσπαθήσουν να αμαυρώσουν την προσπάθεια μας (road to 3k) με οφφτοπικ-σποιλερζ-βωμολοχιες άνευ τακτ κ.α. 

Άρα μια δημιουργία κλαμπ σε παράδρομο της Εθνικής οδού Αϋπνίας θα είχε μελλοντικό κέρδος 

Im confused 

Επεξ/σία από xaratsi
  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο

intruders που θα προσπαθήσουν να αμαυρώσουν την προσπάθεια μας (road to 3k) με οφφτοπικ-σποιλερζ-βωμολοχιες άνευ τακτ κ.α. 

αυτό συνέβη το σαββατοκυριακο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Εγώ λέω να χρίσει ο πιλ βοηθό του τον γουίδο ή τον Βασίλη_24 ή κάποιον άλλο good guy αμέμπτου (έως τώρα) ηθικής, ώστε να μην επιβαρύνεται ο ίδιος και να προστατεύεται το θρετ 24/7 από τους εισβολείς με τις τετραπλές προσωπικότητες, αλλά και από εμάς τα αλάνια που ξεχνιόμαστε καμιά φορά με τις άκυρες φωτος και τα βίντεος που ανεβάζουμε. Αλλο είναι να σου λέει ξερωγώ πχ. ο πιτόγυρος "συμμαζέψου" στο φιλικό και άλλο να σκάει ο πιλ με λουκέτα και χειροπέδες.

Ας πούμε σε ένα χλαμπ θα ήταν εφικτό αυτό, και οι good guys θα έκαναν απλώς διαγραφές από το χλαμπ όποιον το ξεφτίλιζε, χωρίς να ενοχλούνται οι μοντς που κρατάνε ολόκληρο φόρουμ

Ωστόσο, έχετε δίκιο, λίγες εβδομάδες έμειναν ως το τέλος αυτής της φαρσοκωμωδίας-παιχνιδιού

26 λεπτά πριν, xaratsi είπε

 

Άρα μια δημιουργία κλαμπ σε παράδρομο της Εθνικής οδού Αϋπνίας θα είχε μελλοντικό κέρδος 

 

πολύ σωστή αλληγορία πάνω στο ζήτημα, έκθεση είχες γράψει καλά στις πανελλήνιες;

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
36 minutes ago, McNerd said:

για να ειναι κλειστο και απομονωμενο και να μην ενοχλει κανεναν :)

Είτε ανοιχτό είτε κλειστό, οι κανόνες του insomnia ισχύουν παντού. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, billdanos είπε

Είτε ανοιχτό είτε κλειστό, οι κανόνες του insomnia ισχύουν παντού. 

Σίγουρα, αλλά δεν θα μπαίνατε εσείς οι μοντς, που έχετε τόση δουλειά, στον κόπο να κάνετε moderation, θα το έκαναν κάποιοι αξιόπιστοι από εμάς (όχι εγω :P), έπειτα η απομακρυνση εκ της λέσχης κάποιου ανόητου θα ήταν ευκολότερη γενικώς, και τέλος αν ανέβαιναν βίντεο με ακυρίλες όπως χτες (και σόρι για την απερισκεψία μου) δεν θα ήταν ορατά τοις πάσι μέχρι την οριστική διαγραφή των

Κράτησες κάνα screenshot από το χτεσινό; Θα ήθελα να χα ένα ως σουβενίρ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
4 minutes ago, McNerd said:

 

Κράτησες κάνα screenshot από το χτεσινό; Θα ήθελα να χα ένα ως σουβενίρ

Άλλο κουμπί έπρεπε να πατήσω χθες αλλά πάλι τη γλίτωσες... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, billdanos είπε

Άλλο κουμπί έπρεπε να πατήσω χθες αλλά πάλι τη γλίτωσες... 

 

13 λεπτά πριν, McNerd είπε

όχι στα πυρηνικά, Κιμ

 

buttons.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...