Προς το περιεχόμενο

Πολύ δυνατή εκκίνηση προπαραγγελιών του iPhone X και στη χώρα μας


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι φιλικα προσκειμενοι στην apple θυμιζουν φιλαθλους του ολυμπιακου της "χρυσης" εποχης. Οι υπολοιποι εχουν συμμαχησει και κατατασσονται στους αντι ολυμπιακους.

Και μη μου πειτε τι σχεση εχει το ποδοσφαιρο γιατι το ινσομνια ειναι εντελως οπαδικο forum σε αυτα τα θεματα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 454
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Μόλις το φτάσει τι θα μας δώσει έκπτωση ή μπρελόκ δώρο για το κέρδος που της προσφέραμε τόσα χρόνια; και χαίρονται μερικοί εδώ με τα κέρδη της εταιρίας; Εντάξει τους μετόχους τους καταλαβαίνω, οι υπόλοιποι τι όφελος έχουν και μην μου πεις για τον φούρναρη.

 

Σου δίνει τις συσκευές και τις υπηρεσίες, τι να τα κάνεις τα μπρελόκ! Χαιρόμαστε γιατί όσο πάει καλά η εταιρεία, πάνε καλά και οι συσκευές/υπηρεσίες της. Αν αυτά μειωθούν, θα αρχίσουν οι εκπτώσεις και θα γίνουμε ...android! :P

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι φιλικα προσκειμενοι στην apple θυμιζουν φιλαθλους του ολυμπιακου της "χρυσης" εποχης. Οι υπολοιποι εχουν συμμαχησει και κατατασσονται στους αντι ολυμπιακους.

Και μη μου πειτε τι σχεση εχει το ποδοσφαιρο γιατι το ινσομνια ειναι εντελως οπαδικο forum σε αυτα τα θεματα. 

 

 

 

 

 

 

Οχι για όλους !! Εγώ έχω iphone 7 και galaxy s8 ταυτόχρονα !! Τα αγαπάω εξίσου , το καθένα κάνει κατι καλα !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το φτάσει τι θα μας δώσει έκπτωση ή μπρελόκ δώρο για το κέρδος που της προσφέραμε τόσα χρόνια; και χαίρονται μερικοί εδώ με τα κέρδη της εταιρίας;

 

Ούτε μπρελόκ, ούτε δώρα. Μερικοί "χαιρόμαστε" γιατί όταν τα πάνε καλά οι εταιρίες, υπάρχει υγειής ανταγωνισμός και άρα καλύτερα προιόντα στην αγορά. Και αυτά τα προιόντα μπορεί να μην προέρχονται απαραίτητα από την Apple και την Samsung...

 

Όταν τελειώσεις λίγο με το πρόσφατο mindless Apple-bashing και ξαναβάλεις τις σκέψεις σου σε μια σειρά, θα καταλείξεις σε αυτό το συμπέρασμα. Ας μην τα κάνουμε όλα μαύρα ή άσπρα.

 

 

Όσο αναφορά για το τι προσφέραμε εμείς σε μια εταιρία, εμείς δώσαμε λεφτά και λάβαμε ένα προιόν και κάποιες υπηρεσίες.

Και μάλιστα ένα προιόν που εσύ ο ίδιος εκθείαζες για πάρα πολύ καιρό. Οπότε κατά την άποψή μου, εσύ τουλάχιστον μια χαρά ευχαριστημένος έμεινες από την εταιρία. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου δίνει τις συσκευές και τις υπηρεσίες, τι να τα κάνεις τα μπρελόκ! Χαιρόμαστε γιατί όσο πάει καλά η εταιρεία, πάνε καλά και οι συσκευές/υπηρεσίες της. Αν αυτά μειωθούν, θα αρχίσουν οι εκπτώσεις και θα γίνουμε ...android! :P

Πηγα να σου απαντησω νωριτερα και δεχτηκα τηλεφωνημα, δεν μπορουσα να το σηκωσω (dialler app crashed),  το εκανα restart τιποτα (boot loop). Μπηκα service mode το εκανα reset ξανα τιποτα, ξεκινησε μια φορα και τελος, τωρα ειναι τελειως νεκρο (S6 Edge).

Πηγα σπιτι, δοκιμασα το εφεδρικο (Alcatel Pop D5) δεν ξεκιναγε καν, νεκρο.

Ειμαι μεταξυ να καταγγειλω σαμποταζ/συνομωσια και να αγορασω iPhone (παιζει να κανω και τα δυο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Υπηρξαν καποιες ελαχιστες παραλαβες χτες απο τον επισημο  retailer   σε προπαραγγελιες .

Βill   ηρθε το δικο σου ?

 

Το απόγευμα θα πάω να το πάρω. :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το απόγευμα θα πάω να το πάρω. :)

αχχχχ παλι τελευταιος και καταιδρωμενος ,κερδιζω στην αγαπη tho  χααχ.

Με εχει πρηξει και ο φιλος μου να παρει το δικο μου καθως εχει πουλησει το δικο του αλλα αν δεν κρατησω το Χ στα χερια μου δεν του το δινω .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

αχχχχ παλι τελευταιος και καταιδρωμενος ,κερδιζω στην αγαπη tho  χααχ.

Με εχει πρηξει και ο φιλος μου να παρει το δικο μου καθως εχει πουλησει το δικο του αλλα αν δεν κρατησω το Χ στα χερια μου δεν του το δινω .

 

Θα έρθει και το δικό σου. Υπάρχει μια κινητικότητα στις νέες παρτίδες που φτάνουν παντού! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχχχχ παλι τελευταιος και καταιδρωμενος ,κερδιζω στην αγαπη tho  χααχ.

Με εχει πρηξει και ο φιλος μου να παρει το δικο μου καθως εχει πουλησει το δικο του αλλα αν δεν κρατησω το Χ στα χερια μου δεν του το δινω .

Καλή κίνηση. Εγώ πούλησα το δικό μου 3/11 ταυτόχρονα με την παραγγελία του Χ. Βλέπω πολύ κόσμο να παραλαμβάνει και εγώ δεν έχω καν ιδέα για το πότε θα παραλάβουν από τον προμηθευτή....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Μεγειες.... :)

 

Aκομα να το γεμισω... :P

 

 

 

37588870024_162a8a8f5b_b.jpg

 

 

 

Γι αυτό φέτος αποφάσισα και πήρα το 64 ενώ στο 7plus είχα 128 (με 90gb free)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...