Προς το περιεχόμενο

H Apple απολύει μηχανικό του iPhone X μετά από hands-on video της συσκευής από την κόρη του


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειναι διψασμενη για δημοσιοτητα αρα. Αν ηταν μοντελο θα προεβαλε αυτο. Τωρα εκμεταλευτηκε τη θεση του πατερα της κ εκανε αυτο το οποιο θεωρησε πως θα την εκανε διασημη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 108
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

μμμ...νοστιμο το chubby..

my man! chubby all the way ρε,

και εγω πιστεύω πως ηταν στημένο, αποκλειτε να μην ηξερε ο πατερας της έξυπνος άνθρωπος οτι απαγορεύετε κατι τετοιο.. εκτός εαν μου διαφευγει κατι και αυτη το ανεβασε χωρις να πει τιποτα

δεν θα μαθουμε ποτε, δεν το βρίσκω αδυνατο παντος

δεν λεω πως εγινε, λεω πως θα μπορουσε να γινει

 

Μπήκα στον κόπο να δω το κανάλι της κοπέλας (μην μπείτε, δεν λέει). Λοιπόν είναι παντρεμένη, ΔΕΝ είναι χοντρή αλλά λίγο τσουποτή και απέβαλε πριν κανένα μήνα που ήταν έγκυος. Και ανέβασε βίντεο γι αυτό (έλεος ρε κοπελιά - Κράτα και τίποτα προσωπικό). Τα λίγα παραπάνω κιλά μπορεί να οφείλονται και σ αυτό. 

Τώρα γι αυτούς που κρίνουν κάποιον από την εμφάνιση και κράζουν τους χοντρούς - άσχημους - δρακουλιάρηδες κλπ τι να πω; Αν αυτά τα "άτομα" έχουν κυριεύσει και ινσόμνια, τότε δεν πάμε καθόλου καλά...

κατι τετοια σχολια διαβαζω και εγω και λυπάμαι.. η κοπελα μου ειναι πιο τσουποτη απο την τύπισσα και ειναι απλα οτι καλύτερο, νταξυ, γουστα ειναι αυτα να μου πεις, αλλα υπαρχει και αυτο που λεμε σεβασμος, η τύπισα δεν προκειτε να δει ποτε τα μηνηματα εδω, αλλα ολο και καποια ομορφη γεματουλα κοπελα με πιασηματα θα τα διαβασει και θα νιώσει άσχημα..

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κορίτσι πρέπει να βγει και να ζητήσει δημόσια συγγνώμη από πολλούς εδώ μέσα που δεν σας ρώτησε γιατί έχει τον συγκεκριμένο πατέρα που δεν σας ρώτησε γιατί ο πατέρας της της έδωσε το iPhone X που δεν σας ρώτησε γιατί είναι όπως είναι εμφανισιακά που δεν σας ρώτησε γιατί ανέβασε το βίντεο και τέλος που έχει λεφτά και ζει μια ζωή που όσοι σχολιάζετε εναντίον της δεν πρόκειται να την ζήσετε ούτε στα καλύτερα όνειρα σας

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ήταν και η πιο έξυπνη κίνηση να τον διώξουν. Αποκάλυψε μια συσκευή που είχε ήδη παρουσιαστεί. Μπορούσαν να τον επιπλήξουν με άλλο τρόπο ώστε να υπάρχει μεν αντικίνητρο από το να επαναλάβει κάποιος άλλος υπάλληλος την πράξη του αλλά να μην έχουν να διαχειριστούν και την εικόνα μιας κοπελίτσας που κλαίει στο youtube. Ας υποθέσουμε ότι αυτή έχει και κάποια ψυχολογική αστάθεια και δεν μπορεί να διαχειριστεί το θέμα δημοσιότητα - ευθύνη (άνθρωποι έχουν κάνει βλακείες και για πιο ασήμαντα πράγματα), ποιο ακριβώς θα ήταν το αντίκτυπο στην εταιρεία από μια τέτοια αρνητική εξέλιξη? 

 

 

Συγγνώμη αλλά τί ακριβώς υπονοείς? Ότι αν αυτοκτονούσε η κόρη, θα έπρεπε η APPLE να διαχειριστεί ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ?

 

Οι κανόνες είναι κανόνες. Δουλεύεις στην Apple, όχι στον κυρ Μήτσο. Τί δουλειά έχει η κόρη να πηγαίνει στην εργασία του πατέρα, και τί δουλειά έχει ο πατέρας να δείχνει οποιοδήποτε προϊόν που ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΠΡΟΣ ΠΩΛΗΣΗ.

 

Ορισμένοι ζήτε λες και δεν σας αγγίζει κανένας κανόνας. Ευτυχώς όμως εκεί δεν είναι Ελλαδιστάν, και δεν υπάρχει καθεστός ατιμωρισίας. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κορίτσι πρέπει να βγει και να ζητήσει δημόσια συγγνώμη από πολλούς εδώ μέσα που δεν σας ρώτησε γιατί έχει τον συγκεκριμένο πατέρα που δεν σας ρώτησε γιατί ο πατέρας της της έδωσε το iPhone X που δεν σας ρώτησε γιατί είναι όπως είναι εμφανισιακά που δεν σας ρώτησε γιατί ανέβασε το βίντεο και τέλος που έχει λεφτά και ζει μια ζωή που όσοι σχολιάζετε εναντίον της δεν πρόκειται να την ζήσετε ούτε στα καλύτερα όνειρα σας

 

Καλά καλά, ας ζητήσει πρώτα συγγνώμη απτον πατέρα της που εργαζόταν σε μία τόσο μεγάλη εταιρία και χάρη στο βίντεο της πλέον δεν εργάζεται, και άσε μας εμάς. 

 

Δεν είπαμε κάτι κακό, είπαμε απλά ότι έκανε βλακεία και ο ένας και η άλλη, αλλά τη βλακεία μόνο ο πατέρας την πλήρωσε, αυτή όχι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OΝΤΩΣ?

 

Νομιζα πως η οθονη με αυτα τα αυτακια ηταν καποιο αστειο

 

ΔΕΝ μπορει να ειναι τοσο αστειοοοοοοο χαχααχ

 

Σαν Mickey Mouse Edition ειναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κορίτσι πρέπει να βγει και να ζητήσει δημόσια συγγνώμη από πολλούς εδώ μέσα που δεν σας ρώτησε γιατί έχει τον συγκεκριμένο πατέρα που δεν σας ρώτησε γιατί ο πατέρας της της έδωσε το iPhone X που δεν σας ρώτησε γιατί είναι όπως είναι εμφανισιακά που δεν σας ρώτησε γιατί ανέβασε το βίντεο και τέλος που έχει λεφτά και ζει μια ζωή που όσοι σχολιάζετε εναντίον της δεν πρόκειται να την ζήσετε ούτε στα καλύτερα όνειρα σας

 

O, τι πεις. Παω τωρα να συνεχισω την υπολοιπη μιζερη ζωη μου με την κακασχημη γυναικα μου... Το ολο θεμα ηταν προσχεδιασμενο οπως φαινεται. Ο πατερας της φαινεται να ειναι διπλα. Απορω για ποιο πραγμα μαλωνουμε εδω μεσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O, τι πεις. Παω τωρα να συνεχισω την υπολοιπη μιζερη ζωη μου με την κακασχημη γυναικα μου... Το ολο θεμα ηταν προσχεδιασμενο οπως φαινεται. Ο πατερας της φαινεται να ειναι διπλα. Απορω για ποιο πραγμα μαλωνουμε εδω μεσα

Κι επειδη ηταν διπλα ο πατερας της, σημαινει πως ηξερε οτι αυτη εχει σκοπο να βγαλει το βιντεο στο youtube ; Και οτι θα γινει και viral?

 

Προφανως απαγορευοταν η βιντεοσκοπηση αλλα αυτο που ηξερε ηταν πως δεν προκειται να του κανουν τιποτα αν το βιντεο εμενε στο κινητο της κορης του και το εδειχνε σε φιλους και μονο.

 

ΥΓ. Η ελληνικοι αφιπνισει δεν αντεχαιτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι επειδη ηταν διπλα ο πατερας της, σημαινει πως ηξερε οτι αυτη εχει σκοπο να βγαλει το βιντεο στο youtube ; Και οτι θα γινει και viral?Προφανως απαγορευοταν η βιντεοσκοπηση αλλα αυτο που ηξερε ηταν πως δεν προκειται να του κανουν τιποτα αν το βιντεο εμενε στο κινητο της κορης του και το εδειχνε σε φιλους και μονο.ΥΓ. Η ελληνικοι αφιπνισει δεν αντεχαιτε.

 

Εσυ το ξερεις σιγουρα δλδ οτι το ηξερε δλδ ε?

Υ. Γ. Σιμφονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα που υπαρχει και το αφυπνισμενο ιντερνετ και μας ανοιγει τα ματια. ΔΙΑΔΟΣΤΑΙ!!!!!111ΕΝΑ

 

Να υποθεσω εκτος απο αφυπνισμενος-ανορθογραφος (μαζι πανε αυτα τα δυο), εισαι και μαρκετινιστας, ε; :lol:

fixed 4 you:

Καλά που υπάρχει και το αφυπνισμένο ίντερνετ και μας ανοίγει τα μάτια. ΔΙΑΔΩΣΤΕ!!!!!111ΕΝΑ

 

Να υποθέσω εκτός απο αφυπνισμένος-ανορθόγραφος (μαζί πάνε αυτά τα δυο), είσαι και μαρκετινίστας, ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πας καλα απλα. Παρερμηνευεις τα παντα κ μας το παιζεις δηθεν συμπονετικος. Παιζει μαλιστα να σαι απο αυτους που ανεβοκατεβαζουν χαρκτηρισμους τους παντες αλλα στο μαγικο ιντερνετ πισω απο το πληκτρολογιο το παιζουν ψυχοπονιαρηδες. Εγβ δεν τη χαρακτηρισα ποτε χοντρη. Αλλα ουτε αδυνατη κ ομορφη δε θα την πω. Δεν ασχολυμαι μαζι σου αλλο γιατι εισαι κολημενος οσο δεν παει. Βαζεις ταμπελες στον κοσμο για να γουσταρεις. Που θα μας πεις κ ρατσιστες. Εσυ εισαι ο ρατσιστης με οποιον διαφωνει μαζι σου. Κ απο τους χειροτερους μαλιστα

 

Καλησπέρα, κάνεις λάθος δεν είμαι ρατσιστής με όποιον διαφωνεί μαζί μου, γι' αυτό είμαι εδώ και συζητάω μαζί σου. Όμως εδώ δεν πρόκειται για διαφωνία, βγαίνετε ορισμένοι και όπως πολύ σωστά είπες πίσω από το πληκτρολόγιο βγάζετε χολή για ανθρώπους που δεν γνωρίζετε.

 

Δεν μπορείς να καταλάβεις ότι οι χαρακτηρισμοί σου δεν έχουν θέση ούτε εδώ ούτε πουθενά;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, κάνεις λάθος δεν είμαι ρατσιστής με όποιον διαφωνεί μαζί μου, γι' αυτό είμαι εδώ και συζητάω μαζί σου. Όμως εδώ δεν πρόκειται για διαφωνία, βγαίνετε ορισμένοι και όπως πολύ σωστά είπες πίσω από το πληκτρολόγιο βγάζετε χολή για ανθρώπους που δεν γνωρίζετε.

 

Δεν μπορείς να καταλάβεις ότι οι χαρακτηρισμοί σου δεν έχουν θέση ούτε εδώ ούτε πουθενά;

Ποιοι εναι ακριβως οι χαρακτηρισμοι μου? Για βαλτους να τους δουμε κι εμεις!! Δεν ξερεις τι λες. Εσυ χαρακτηρισες ατομα εδω μπουφους-ποινικα κολασιμο κ μηνυσιμο κ εμενα πως βγηκα απο σπηλια κλπ.Κανονικα εσυ πρεπει να φας μονιμο μπαν που βριζεις! Δεν εχεις θεση εδω

 

Κ επειδη σε βλεπω μπερδεμενο κατσε κ διαβασε τον αντιρατσιστικο νομο γιατι φτανει μ αυτη την καραμελα. Δε μπορεις να βαφτιζεις τα πραγματα οπως θες εσυ. Μετα διαβασε κ τα αρθρο της εξυβρισης που εχεις παραβιασει

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζωα ειστε απλα ρε φιλε..

Κανιβαλοι , πεφτετε ο ενας πανω στον αλλον για ψυλου πηδημα.

 

Οντοπικ.

Πολλες φορες υπαρχουν καποιοι κανονες στις εταιρειες οι οποιοι δεν τηρουνται, οπως στην προκειμενη περιπτωση η βιντεοσκοπηση εντος του χωρου,αλλα επειδη οπως αναφερεται στο αρθρο αποκαλυπτονται καποιες ευαισθητες πληροφοριες στο βιντεο ο κανονας περνει αμμεση ισχυ και απολυεσαι.Επισης για κανενα μηνα κανεις δεν θα τραβαει βιντεο και μετα παλι ο κανονας θα γινει μακρινη αναμνηση μεχρι να γινει χοντραδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζωα ειστε απλα ρε φιλε..

Κανιβαλοι , πεφτετε ο ενας πανω στον αλλον για ψυλου πηδημα.

 

Οντοπικ.

Πολλες φορες υπαρχουν καποιοι κανονες στις εταιρειες οι οποιοι δεν τηρουνται, οπως στην προκειμενη περιπτωση η βιντεοσκοπηση εντος του χωρου,αλλα επειδη οπως αναφερεται στο αρθρο αποκαλυπτονται καποιες ευαισθητες πληροφοριες στο βιντεο ο κανονας περνει αμμεση ισχυ και απολυεσαι.Επισης για κανενα μηνα κανεις δεν θα τραβαει βιντεο και μετα παλι ο κανονας θα γινει μακρινη αναμνηση μεχρι να γινει χοντραδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...