Προς το περιεχόμενο

Προσφορες mid seasons sales απο Γερμανο


Finarfin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

με ψήσατε..

έριξα παραγγελία 

 

χαχα και εγω μια απο τα ιδια.

 

Βεβαια εγω ειμαι με ενα παναρχαιο technicolor και επρεπε να το εχω αλλαξει απο καιρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 301
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

χαχα και εγω μια απο τα ιδια.

 

Βεβαια εγω ειμαι με ενα παναρχαιο technicolor και επρεπε να το εχω αλλαξει απο καιρο.

Ούτε τώρα θα το αλλάξεις αφού το netgear είναι σκέτο router και όχι modem/router.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε τώρα θα το αλλάξεις αφού το netgear είναι σκέτο router και όχι modem/router.

 

Δηλαδη δεν το συνδεω στη μπριζα και παιζει;

Θα πρεπει να το συνδεσω με το αρχαιο technicolor;

 

Αμα ειναι να εχω και τα δυο διπλα διπλα θα πρεπει να ακυρωσω την παραγγελια μου, ξενερα :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη δεν το συνδεω στη μπριζα και παιζει;

Θα πρεπει να το συνδεσω με το αρχαιο technicolor;

 

Αμα ειναι να εχω και τα δυο διπλα διπλα θα πρεπει να ακυρωσω την παραγγελια μου, ξενερα :(

Το θέμα είναι να γυρνά σε bridge το technicolor και να κάνει όλη τη δουλειά το netgear. Αν εξαιρέσεις την παραπάνω θέση στο πολύμπριζο που θα σου τρώει η τροφοδοσία του modem, δεν θα έχεις θέμα. Πάντως σαν προσφορά αξίζει σίγουρα, από τις καλύτερες αγορές που έχω κάνει εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη δεν το συνδεω στη μπριζα και παιζει;

Θα πρεπει να το συνδεσω με το αρχαιο technicolor;

 

Αμα ειναι να εχω και τα δυο διπλα διπλα θα πρεπει να ακυρωσω την παραγγελια μου, ξενερα :(

Μην ακυρώνεις. Το Technicolor θα ξεμπουκωσει. Τα πάντα θα τα κανει το ρουτερ.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο σκρουτζ αναφερουν απασυνδεσεις κ λαγκαρισματα στο Wireless για το μοντελο με το rj11 αλλα δεν νομιζω να ισχυουν γιατι καπου διαβασα κ για πολλα fw updates. Βεβαια ενα feedback θα ηταν πολυ καλο για να ξεραμε τι παιζει στο συγκεκριμενο μοντελο το οποιο γλυκοκοιταω απο χθες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο σκρουτζ αναφερουν απασυνδεσεις κ λαγκαρισματα στο Wireless αλλα δεν νομιζω να ισχυουν γιατι καπου διαβασα κ για πολλα fw updates. Βεβαια ενα feedback θα ηταν πολυ καλο για να ξεραμε τι παιζει στο συγκεκριμενο μοντελο το οποιο γλυκοκοιταω απο χθες.

Αν αποφασίσεις και το αγοράσεις κάνε ένα review!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν αποφασίσεις και το αγοράσεις κάνε ένα Review!

 

Υπαρχει ηδη ατομο που αγορασε το συγκεκριμενο απο την προηγουμενη βδομαδα και εχει αναφερθει στο παρον θεμα. Μπορει να δωσει πληροφοριες που θελετε.

 

http://www.insomnia.gr/topic/659250-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%B5%CF%82-%CE%B1%CF%80%CE%BF-%CE%B3%CE%B5%CF%81%CE%BC%CE%B1%CE%BD%CE%BF/page-5?do=findComment&comment=56063658

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ακυρώνεις. Το Technicolor θα ξεμπουκωσει. Τα πάντα θα τα κανει το ρουτερ.

 

Exω ενα technicolor 5136 και ενα thomson 585.

Καποιο απο τα 2 ελπιζω να κανει bridge...

Δεν θα επηρεαζει το netgear που θα ειναι συνδεδεμενο με καποιο παλιο σαπακι και απο εκει θα παιρνει το ιντερνετ;

 

Λετε αξιζει να το παραλαβω δλαδη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι είναι router όχι modem router.

Είναι modem/router και οχι μόνο router φίλε μου 

Link.png Site: OfficialNetgear page

Επεξ/σία από matrixxx
λαθος ειναι, μην μπερδευεστε, ειναι μονο ρουτερ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες έκανα παραγγελία το ΗΡ Χ7500 ποντίκι - παραλαβή και πληρωμή από το τοπικό κατάστημα. Σήμερα ήρθε. Πάω να το παραλάβω, το πληρώνω και όταν μου το δίνει βλέπω ότι και τα 3 αυτοκόλλητα ασφαλείας είναι κομμένα. Το επιστρέφω αμέσως πίσω και πάιρνω τα χρήματα μου. Κοιτάει στο σύστημα και μου λέει δεν υπάρχει διαθεσιμότητα. Παρόλο αυτά στο site φαίνεται ακόμα διαθέσιμο. Οπότε ρίχνω μια δεύτερη παρεγγελία. :-(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Είναι modem/router και οχι μόνο router φίλε μου 

Link.png Site: OfficialNetgear page

 

Κανεις λαθος, αυτο που δινεις ειναι το D, ενω ο Γερμανος εχει το R.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...