Προς το περιεχόμενο

Προσφορες mid seasons sales απο Γερμανο


Finarfin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 301
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Χωρίς απόθεμα λέει...

το έβαλα καλάθι και πήγα μέχρι την πληρωμή και ήταν οκ,άλλα έτσι ήταν και στις προηγούμενες πρόσφορες που έβαζαν ,ανοίγει και κλίνει συνέχεια το απόθεμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παρήγγειλα το Netgear https://www.germanos.gr/product/router-netgear-dual-band-ac1900-premium/20301674/ χτες μεσημέρι/απογευματάκι ενώ έβγαζε χαμηλή διαθεσιμότητα (παράδοση σε 2 εργάσιμες), όπως βγάζει και τώρα. Πιο αργά το βραδάκι έγινε sold out, και σήμερα ήταν πάλι διαθέσιμο.

 

Μου ήρθε email ότι βρίσκεται ήδη στο κατάστημα για παραλαβή. Το έχει πάρει κανείς άλλος; Είναι σίγουρα το R7000; Μην είναι κάποιο παρόμοιο μοντέλο της Netgear;

Απαντάω στον εαυτό μου για όποιον ενδιαφέρεται. Είχα αμφιβολίες μην ήταν το 6800 αλλά τελικά είναι το 7000. Τρελό vfm η προσφορά.

 

Α, και πλήρωσα με κάρτα στο κατάστημα χωρίς θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως με αυτές τις παλινωδίες , διαθέσιμο στις 5 , μη διαθέσιμο στις 6 και ξανά διαθέσιμο στις 7 προβλέπω να τρώμε τρελό άκυρο. Μακάρι να κάνω λάθος. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως με αυτές τις παλινωδίες , διαθέσιμο στις 5 , μη διαθέσιμο στις 6 και ξανά διαθέσιμο στις 7 προβλέπω να τρώμε τρελό άκυρο. Μακάρι να κάνω λάθος. 

+

1. Η σελίδα τους για "παρακολούθηση εξέλιξης παραγγελίας" στέλνει error 404[1]!  (Εδώ γελάμε)

2. Όταν πάς να κάνεις παραγγελία, σου ζητάει να τσεκάρεις ένα κουτάκι "αποδέχομαι τους όρους". Σίγουρα κανείς μας δεν τους διαβάζει, αλλά στην περίπτωση του Γερμανού και να θέλεις δε γίνεται, δεν υπάρχει κάποιο κείμενο ή λινκ να διαβάσεις! Ούτε τα προσχήματα λοιπόν;

 

[1] https://www.germanos.gr/order-tracking/

 

EDIT: φαίνεται πως το λινκ με την παρακολούθηση παραγγελίας το διορθώσανε.

Επεξ/σία από boubounash
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για PS4 ειναι  , ο αντιστοιχος κωδικος στο pc το εχει στη full τιμη .

 

φτου την πάτησα με ξεγέλασε το PC στο τέλος.

 

edit: Είναι στην κατηγορία παιχνίδια για PC, ας ελπίσω να μου έρθει για PC διότι βλέπω ήρθε και email αποστολής της παραγγελίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+

1. Η σελίδα τους για "παρακολούθηση εξέλιξης παραγγελίας" στέλνει error 404[1]!  (Εδώ γελάμε)

2. Όταν πάς να κάνεις παραγγελία, σου ζητάει να τσεκάρεις ένα κουτάκι "αποδέχομαι τους όρους". Σίγουρα κανείς μας δεν τους διαβάζει, αλλά στην περίπτωση του Γερμανού και να θέλεις δε γίνεται, δεν υπάρχει κάποιο κείμενο ή λινκ να διαβάσεις! Ούτε τα προσχήματα λοιπόν;

 

[1] https://www.germanos.gr/order-tracking/

 

Ναι όντως , πάντως error 404 μου βγάζε γενικά από χτες ακόμη κ στην κεντρική τους σελίδα!

'Eνα άλλο που μου κάνε είναι είναι ότι , σήμερα προσπάθησα να μπω για την Lara Croft κ ενώ ο browser είχε αποθηκεύσει password κλπ δεν έμπαινε με τίποτα ........ έκανα επαναφορά password και δια μαγείας με έβαλε με το nickname κ τα στοιχεία που έχω στην σελίδα της Cosmote ..... 

Έχω κάνει 2 παραγγελίες , μια το WoW Legion στην οποία μου λέει αποστολή από αποθήκη και μια τη Lara Croft ευελπιστώντας να είναι για Ps4 που λογικά θα φάω άκυρο .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...