Προς το περιεχόμενο

Προσφορες mid seasons sales απο Γερμανο


Finarfin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τσίμπησα το Far Cry Primal για XONE που έγινε πάλι διαθέσιμο!

Μακάρι να γίνει αύριο ξανα διαθέσιμο το Rise of tomb rider για PS4 να το τσιμπήσω μιας και δεν το πρόλαβα...

Ο Γερμανός πάντως τον τελευταίο χρόνο σε όσες παραγγελίες έχω κάνει σε games και gadget απο προσφορές τις έχει στείλει κανονικά στο κατάστημα που παραλαμβάνω. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 301
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στις 02.11.17 παρήγγειλα και εγώ μέσω Γερμανού το Far Cry 4 - Far Cry Primal και Tomb Rider για Xbox one s. Για να δούμε πότε θα είναι διαθέσιμα για παραλαβή από το κατάστημα. Ακόμα δεν μου έχει έρθει email.

 

Παιδιά που οφείλονται οι τόσο χαμηλές τιμές στα games ; πχ το far cry prime special edition το τσίμπησα 9,90€ ενώ στο σκρουτζ η τιμή του δεν έχει καμία σχέση .

Επεξ/σία από βασίλης26
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος Lion, το πήρα για φίλο που τώρα πήρε το one, αν και θα προτιμούσε πιστεύω καλύτερα το far cry 4, αλλά μιας και το 4 δεν είναι διαθέσιμο, ας βολευτεί με το primal. Καλό φαίνεται και εντάξει, η τιμή είναι χαμηλή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο ειναι μονο ρουτερ ετσι?

Σκέτο router, αλλά από τα καλύτερα. Υπάρχουν άπειρα reviews online, και σε αντίστοιχες λίστες είναι στο top 3 σταθερά. Ίσως πλέον να είναι λίγο παλιό ως μοντέλο, αλλά αντέχει. Εγώ προσωπικά το πήρα λόγω εμβέλειας wifi γιατί αλλιώς πήγαινα για powerlines και πιστεύω θα με καλύψει.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Παιδιά που οφείλονται οι τόσο χαμηλές τιμές στα games ; πχ το far cry prime special edition το τσίμπησα 9,90€ ενώ στο σκρουτζ η τιμή του δεν έχει καμία σχέση .

 

Για τα παιχνίδια που βγαίνουν σε ετήσια βάση (π.χ. FIFA, Football manager κ.τ.λ.) λογικά  προσπαθούν πολύ να τα σπρώξουν μιας και βγήκαν ή βγαίνουν οι εκδόσεις του 2018. Για τα άλλα υποψιάζομαι απλά ξεστοκαρισμα σε όσα κομμάτια τους έχουν μείνει, σε τιμές κόστους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με την παραγγελία online και πληρωμή στο κατάστημα, το μόνο που δε γίνεται για κάποιο λόγο ακόμα είναι μεικτός τρόπος πληρωμής, δηλαδή μισά μετρητά και τα άλλα με κάρτα. Το λέω για να προλάβω κάποιους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρελαβα σημερα και το tomb raider ειναι για ps4, μαλλον θα το επιστρεψω, αν το θελει καποιος ας αφησει πμ.

 

----ΈΦΥΓΕ---

Επεξ/σία από petroudis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...