Προς το περιεχόμενο

[WATCH/GPS] Suunto Ambit 3 Sport (HR) -wiggle- ΝΕΑ ΤΙΜΗ 131€ !!!! [ΤΕΛΟΣ το μαύρο - ΑΚΥΡΑ] 195€ το μπλε


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σου αναφέρει στo account σου μέσα στην παραγγελία για back οrder όπως εμένα ή όχι;

ναι αλλά δεν το πιστεύω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα canceled.

Δεν τρελαίνομαι γιατί ήταν πολύ παρορμητική αγορά λόγω της τιμής χώμα, παρόλα αυτά δεν το περίμενα αυτό από το Wiggle γιατί είναι πολύ αξιόπιστο κατάστημα και ψωνίζω συχνά από εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mια απο τα ίδια και εγώ. Κρίμα διότι το ρολογάκι ήταν αξιόλογο και χρειάζομαι κάτι καλό πλέον. 

Εμένα πάντως δεν μου έχουν ακόμα στείλει email. Θα μπορούσες π.χ να τους πείς να σου στείλουν το μπλέ στην ίδια τιμή που το έχουν διαθέσιμο. Θα περιμένω απάντηση και θα τους το προτείνω εγώ, έτσι γιατί είμαι περίεργος να δώ τι θα απαντήσουν.

Κρίμα διότι το έχω πολύ ψηλά το συγκεκριμένο κατάστημα, έχω ψωνίσει κατά καιρούς πολλά ποδηλατικά σε προσφορές απο αυτούς και ήταν αξιόπιστοι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω το ρολόι ότι ερωτήσεις θέλετε ρωτήστε ελεύθερα. Δυστυχώς δεν το πρόλαβα να έπαιρνα ένα ακόμα σε αυτή την τιμή.

Kαι εμείς που προλάβαμε να παραγγείλουμε απο ότι βλέπεις θα πάρουμε τα ... 3 ... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ το παρήγγειλα, και μου ήρθε refund χωρίς mail που να ακυρώνει την παραγγελία (αλλά είναι θέμα χρόνου να έρθει και αυτό)

Η τιμή του για 196 αξίζει, μπας και το ξαναπαραγγείλω; Τι λές ρε MSC3169?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Κρίμα που δεν το πρόλαβα.

 

Η τιμή τσάμπα ήταν (αν παραλάβετε τελικά...)

 

Στεναχωριεσαι που δεν δεσμευσες για καποιες μερες 131 ευρω σου ρε Στελιο; Come on!!! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά στο γερμανικό  amazon το ρολογάκι έχει 210 ευρώ. Η μεγάλη διαφορά τιμής στα 100 ευρώ με το peak έχει νόημα;

Ανταγωνιστής του από όσο καταλαβαίνω είναι το garmin forerunner 230 και 235 που έχει περισσότερες λειτουργίες και είναι ίσως πιο όμορφο, αλλά από ότι διαβάζω έχει θεματάκια με gps και βλέπω παράπονα με battery replacement. Στο suunto αλλάζει η μπαταρία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Price match από το amazon.de

 

https://www.amazon.de/dp/B00MN96WBM?smid=A3JWKAKR8XB7XF&linkCode=df0&creative=22498&creativeASIN=B00MN96WBM&childASIN=B00MN96WBM&tag=geizhalspre03-21

 

Προσωπικά θα επέλεγα Amazon καθώς δίνει εύκολα τη δυνατότητα για τιμολόγιο , οπότε βγαίνει και χωρίς ΦΠΑ.

Βέβαια για να είμαι ειλικρινής θα περίμενα καλύτερη προσφορά για αθλητικό ρολογάκι , black Friday is coming...

Τιμολόγιο σε αθλητικό ρολόι;

 

Είσαι επαγγελματίας αθλητής και το χρειάζεσαι για την δουλειά σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιμολόγιο σε αθλητικό ρολόι;

 

Είσαι επαγγελματίας αθλητής και το χρειάζεσαι για την δουλειά σου;

Εδώ ο άλλος έκοψε τιμολόγιο για παιχνίδια ps4

 

Αθάνατη Ελλάδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...