Προς το περιεχόμενο

iPhone 8 & iPhone 8 Plus Review


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τραγικά ίδιο 4 χρονιές το ίδιο σχέδιο για να σπρώξουν το x. Η Samsung είναι μπροστά καλώς ή κακώς. Για κάποιον που δεν είχε iPhone θα μπορούσε να πάρει κάποιο απτό 6 μέχρι το 8. Αναβάθμιση απτό 7 γιατί να κάνεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 90
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είδα από κοντα το x. Ναι είναι ότι πιο όμορφο και ποιοτικό έχω πιάσει στα χέρια μου σαν κινητό. Αλλα το notch και η έλλειψη touch id είναι deal breaker. Έβαλα μερικά βιντεακια να δω, και όταν τα έβαζα full είχα το notch μέσα στην μέση. Όταν έβαζα να μην πιάνει το notch, έχανε ΠΑΡΑ πολύ σε μέγεθος.
Αν ήμουν iPhone user θα έπαιρνα το 8 και όχι το x.

Επεξ/σία από Retromaniac
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα από κοντα το x. Ναι είναι ότι πιο όμορφο και ποιοτικό έχω πιάσει στα χέρια μου σαν κινητό. Αλλα το notch και η έλλειψη touch id είναι deal breaker. Έβαλα μερικά βιντεακια να δω, και όταν τα έβαζα full είχα το notch μέσα στην μέση. Όταν έβαζα να μην πιάνει το notch, έχανε ΠΑΡΑ πολύ σε μέγεθος.

Αν ήμουν iPhone user θα έπαιρνα το 8 και όχι το x.

Αυτό το ρημάδι ελεεινό notch σαν να έχει καεί η οθόνη στο σημείο εκείνο...δε μου έκατσε από την πρώτη στιγμή που το είδα και είναι ο μοναδικός λόγος που δε θα το αγοράσω και θα πάω στο 8!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο χρήστης PSYSOMATIKA είπε:
Όπως και να έχει μιλάμε για δυο συσκευές που για ακόμη μια φορά είναι πολλάκις μπροστά από τον ανταγωνισμό και όποιος προβεί να τα αγοράσει θα έχει σίγουρα για τα επόμενα 3 χρόνια το καλύτερο και γρηγορότερο κινητό!
 
Ηλίθια overpriced καταναλωτικά προϊόντα είναι. Ούτε έργο παράγουν, ούτε σε ταΐζουν, ούτε σε μορφώνουν για να υπάρχει νόημα πίσω από το καλύτερο και γρηγορότερο.

classifieds-261058-0-69158200-1510184966_thumb.jpg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως και να έχει μιλάμε για δυο συσκευές που για ακόμη μια φορά είναι πολλάκις μπροστά από τον ανταγωνισμό και όποιος προβεί να τα αγοράσει θα έχει σίγουρα για τα επόμενα 3 χρόνια το καλύτερο και γρηγορότερο κινητό!

με εχεις πεισει να το αγορασω τωρα με τα σοβαρα σου επιχειρηματα, δε πειραζει εχουμε φθηνα εμεις των 150 ευρω που κανουν τα ιδια με τα iphone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηλίθια overpriced καταναλωτικά προϊόντα είναι. Ούτε έργο παράγουν, ούτε σε ταΐζουν, ούτε σε μορφώνουν για να υπάρχει νόημα πίσω από το καλύτερο και γρηγορότερο.

1) Παραγγέλνουν από e-food, deliveras κτλ

2) Τρέχουν όλη μου τη δουλειά και το remote support

3) Μου δίνουν πρόσβαση στα πάντα, από βιβλία μέχρι νομοθεσίες.

 

Και τα κάνει γρήγορα, όμορφα και νοικοκυρεμένα.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα καλό Smartphone που δεν αξίζει σε καμία περίπτωση την υψηλή τιμή του.

 

  • Χαμηλή ανάλυσης οθόνη στο 4.7" μοντέλο
  • Παλιές φτηνές LCD
  • Βαρετός παλιός σχεδιασμός
  • Τεράστια Bezel
  • Έλλειψη θύρας ακουστικών
  • Αργή ασύρματη φόρτιση
  • Αργή Quick Charge φόρτιση σε σύγκριση με τον ανταγωνισμό 
  • Δεν περιλαμβάνει τον Quick Charge φορτιστή στην συσκευασία
  • Το βασικό μοντέλο όπως πάντα πετσοκομμένο σε σύγκριση με το Plus

    Το μόνο που αξίζει στο παραπάνω τηλέφωνο σε σύγκριση με τα προηγούμενα μοντέλα είναι η κάμερα του Plus και ο επεξεργαστής, τίποτα το πρωτοποριακό που να μην υπάρχει ίδιο ή καλύτερο στην αγορά. 
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το s8 τα εχει ολα αυτα και ειναι πολυ ποιο φθηνο, τελικα ποσο καλα μοντελα εβγαλε φετος η Samsung! Το βλεπουμε με την παροδο της χρονιας, ακομα να τα ξεπερασει ο ανταγωνισμος! Ανυπομωνω για το S9. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το s8 τα εχει ολα αυτα και ειναι πολυ ποιο φθηνο, τελικα ποσο καλα μοντελα εβγαλε φετος η Samsung! Το βλεπουμε με την παροδο της χρονιας, ακομα να τα ξεπερασει ο ανταγωνισμος! Ανυπομωνω για το S9. 

Προσωπικά το επόμενο μου Smartphone μάλλον θα είναι το S8 ή το S9.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Παραγγέλνουν από e-food, deliveras κτλ

2) Τρέχουν όλη μου τη δουλειά και το remote support

3) Μου δίνουν πρόσβαση στα πάντα, από βιβλία μέχρι νομοθεσίες.

 

Και τα κάνει γρήγορα, όμορφα και νοικοκυρεμένα.

Οτι δηλαδη τα παραπανω αλλη φθηνοτερη συσκευη δεν τα κανει γρηγορα και ομορφα αλλα πρεπει να δωσουμε 1000ευρω για το 8plus για να τα κανουμε αυτα :).

θα έχει σίγουρα για τα επόμενα 3 χρόνια το καλύτερο και γρηγορότερο κινητό!

Προσεχε μην σε φαει αυτη η σιγουρια εσενα αγαπητε :)

 

Ηδη στο κομματι του γρηγοροτερου τα τωρινα iphone κοντραρονται με κινητα με τα μισα σχεδον χρηματα βλεπε oneplus5.

 

Επισης τοσο μπροστα απο τον ανταγωνισμο εχει παει η apple που για 3χρονια θα ειναι το καλυτερο κινητο που ηδη στο κομματι της φωτογραφιας,την καλυτερη καμερα την εχει παρει αλλο android κινητο οπως και στον τομεα του ηχου(ενισχυτης quad dac,στερεο μπροστινα ηχεια).

Για την ασυρματη φορτιση και την απουσια θυρας ακουστικων ας μην το σχολιασω καν.

 

Ειπαμε ειναι καλα,δυνατα,ομορφα τηλεφωνα αλλα αυτες οι υπερβολες σας ειναι που εχουν αποκτησει αυτη την κακη φημη που εχουν.Ακομα και πρωην κατοχοι iphone κινητων που τα βλεπουν αυτα τους πιανουν τα γελια.

 

Κατα τα αλλα μπροστα απο τον ανταγωνισμο τα τηλεφωνα αυτα,πληρωσε τωρα αλλα 70ευρω για να εχεις γρηγορη φορτιση :)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι δηλαδη τα παραπανω αλλη φθηνοτερη συσκευη δεν τα κανει γρηγορα και ομορφα αλλα πρεπει να δωσουμε 1000ευρω για το 8plus για να τα κανουμε αυτα :).

Προσεχε μην σε φαει αυτη η σιγουρια εσενα αγαπητε :)

 

Ηδη στο κομματι του γρηγοροτερου τα τωρινα iphone κοντραρονται με κινητα με τα μισα σχεδον χρηματα βλεπε oneplus5.

 

Επισης τοσο μπροστα απο τον ανταγωνισμο εχει παει η apple που για 3χρονια θα ειναι το καλυτερο κινητο που ηδη στο κομματι της φωτογραφιας,την καλυτερη καμερα την εχει παρει αλλο android κινητο οπως και στον τομεα του ηχου(ενισχυτης quad dac,στερεο μπροστινα ηχεια).

Για την ασυρματη φορτιση και την απουσια θυρας ακουστικων ας μην το σχολιασω καν.

 

Ειπαμε ειναι καλα,δυνατα,ομορφα τηλεφωνα αλλα αυτες οι υπερβολες σας ειναι που εχουν αποκτησει αυτη την κακη φημη που εχουν.Ακομα και πρωην κατοχοι iphone κινητων που τα βλεπουν αυτα τους πιανουν τα γελια.

 

Κατα τα αλλα μπροστα απο τον ανταγωνισμο τα τηλεφωνα αυτα,πληρωσε τωρα αλλα 70ευρω για να εχεις γρηγορη φορτιση :)

Δεν νομίζω ότι το εννοούσε έτσι :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά το επόμενο μου Smartphone μάλλον θα είναι το S8 ή το S9.

 

VFM ειναι το s8 με διαφορα και θα ειναι για κανα χρονο ακομα :), το s9 αρχικα θα εχει λιγο τσιμπημενη τιμη, λογικα κοντα στα 800€ αλλα θα ειναι η επομενη γενια smartphone. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω ότι το εννοούσε έτσι :P

Σε forum ειμαστε,ας γινει πιο συγκεκριμενος τοτε.

 

Και εσυ με το 6s δεν εχεις την αναγκη για αλλαγη για να δεις αυτες τις υψηλες ταχυτητες που γραφουν ορισμενοι οτι εχουν τα κινητα?....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...