Προς το περιεχόμενο

ZTE Axon 7 208€ με priority MONO μέσω της εφαρμογής [ΤΕΛΟΣ]


NaGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ZTE Axon 7 σε γκρι https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_1017631.html

στα 208€ συμπεριλαμβανομένης της priority αποστολής.

 

ΠΡΟΣΟΧΗ η τιμή ισχύει ΜΟΝΟ για αγορά μέσω του app του gearbest.

Ίσχυε και εχθές αλλά σταμάτησε μετά απο κάποια κομμάτια, οπότε ίσως αυτό να επαναληφθεί και σήμερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 89
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παίζει εδώ και καιρό προσφορά για αυτό τηλέφωνο ,αλλά τώρα το έχουν κατεβάσει στο χαμηλότερο.Απο ότι διαβάζω και σε άλλο φόρουμ δεν έχει γίνει αποστολή σε κανέναν.Μακαρι να μας καλύψουν όλους γιατί η τιμή είναι χώμα για το συγκεκριμένο

Και ναι η τιμή παίζει και σήμερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μιλησει μαζι τους στο τσατ. Πιθανολογουν οτι θα εχουν στοκ στο τελος Νοεμβριου. Με δεδομενο οτι ακολουθουν Χριστουγεννα, υπολογιζω οτι παραλαβες θα γινουν με το νεο ετος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή μπορεί να το πληρώσεις κ να μην παραλάβεις. Εγγύηση λογικά δεν παίζει για Ελλάδα αν έχει κάτι το τρως

Σε επικοινωνία που υπήρξε με την εδώ αντιπροσωπεία, από μέλος διπλανού φόρουμ,τον ενημέρωσαν ότι η έκδοση 2017G καλύπτεται ανεξάρτητα από που έχει αγοραστεί και μόνο με το imei. Μένει να δούμε αν όντως το gearbest στείλει την έκδοση αυτή όπως άλλωστε λέει και στην περιγραφή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο hotukdeals που διάβασα, ορισμένοι λένε οτι έχουν πάρει αριθμό αποστολής απο παραγγελία εντός του Οκτωβρίου.

άρα ίσως να μην είναι τόσο τραγικά τα πράγματα απο άποψη διαθεσιμότητας.

 

εγώ μέχρι τέλος Νοεμβρίου είμαι διατεθειμένος να περιμένω για αποστολή, μετά απλά ακυρώνω γιατί όντως θα πάει πολύ μακρυά η παραλαβή με γιορτές και ταχυδρομικό όγκο Χριστουγέννων στη μέση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά για την εγγύηση όντως επικοινώνησα με την αντιπροσωπεία.Μου είπαν ότι αναλαμβάνουν μόνο το 2017g και δεν χρειάζεται ούτε απόδειξη μόνο το imei και να είναι η Ευρωπαϊκή εκδοση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, έρχεται black friday, σίγουρα θα παίξουν τρελές προσφορές, η τιμή είναι φοβερή αλλά προτιμώ να έχω τα χρήματα διαθέσιμα γιατί μπορεί να προκύψει κάτι καλύτερο. Στην τελική να το πληρώσω και 10 ευρώ παραπάνω και να το παραλάβω σε τρείς βδομάδες, όχι να πληρώσω τώρα και να παραλάβω με το νέο έτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε κινητα priority post να μην περασει τελωνειο.

 

Εγω παντως πηρα αυτο που επαιξε σε αλλο θεμα και του banggood ειναι πιο λιγα τα εξοδα αποστολης priority απο gearbest στα 144 ευρω ολα

 

https://www.banggood.com/LeTV-Leeco-Le-Pro3-Elite-5_5-inch-4GB-RAM-32GB-ROM-Snapdragon-820-Quad-core-4G-Smartphone-p-1162406.html?rmmds=myorder&ID=232&cur_warehouse=HK

 

και κουπονι Coupons:11BGESLP3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ποιο θέμα έπαιξε?

καλό hardware, μπαταρία και τιμή.

με το software όμως πρέπει να ασχοληθείς.

αυτό και η έλλεψη OIS είναι τα αδύνατα σημεία του για εμένα.

 

 

Για όσους λένε για προσφορές Black Friday.

Eίναι σε 2 εβδομάδες. Αν μέχρι τότε το GB  δεν έχει στείλει απλά ακυρώνετε και χτυπάτε όποιες προσφορές δείτε τότε. Θα έχετε όμως τη καβάτζα του AXON αν δεν βρείτε κάτι που σας καλύπτει.

Αν πάλι έχει στείλει το GB εν τω μεταξύ, τότε μιλάμε για καλό χρόνο παράδοσης σε μια ομολογουμένως πολύ ανταγωνιστική τιμή. Εγώ έτσι το προσεγγίζω και δεν τα βλέπω αμοιβαία αποκλειστικά τα δύο σενάρια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ποιο θέμα έπαιξε?

καλό hardware, μπαταρία και τιμή.

με το software όμως πρέπει να ασχοληθείς.

αυτό και η έλλεψη OIS είναι τα αδύνατα σημεία του για εμένα.

 

sorry στο Myphone.gr το ειδα.Εδω και το firmware το ελληνικο και ολοκληρη κοινοτητα που ασχολειται .

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=455915

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν καιρό πήρα το axon elite. Δυστυχώς ανύπαρκτη υποστίρηξη. Το έδωσα στην γυναίκα και δεν είναι καθόλου ευχαριστημένη με την απόδοση του σαν κινητό. Συνέχεια γκρινιάζει ότι δεν ακούει καλά τον συνομιλητή της και έτσι το βάζει πάντα στην ανοιχτή ακρόαση. Παρόλη την καλή τιμή, η έλληψη υποστίριξης με κάνει να φοβάμαι να ξαναπάρω zte.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...