Προς το περιεχόμενο

Black Friday στην Ελλαδα


spirosR7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 368
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μέτρια πράγματα... Να δούμε αύριο και Παρασκευή τι θα βάλουν

Το ξεφτιλίσανε τελείως το θέμα!!!

 

Την έκαναν την black friday, 3ήμερο ελαφρών εκπτώσεων.... κι αν....

Ακριβώς, πέρυσι την είδαν όλοι έμποροι οπότε σου λέει γιστι να τους κάνω μάγκες;; καλά έκαναν να βάλουμε μυαλό.

 

Εγώ τελικά θα πάρω Χριστουγενα τα πάντα, δεν είδα τίποτα σοβαρό.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι 199 το ειχαν, πιστευω ομως στα καταστηματα μεθαυριο παλι τοσο θα εχει...

Μπορεί και λιγότερο χωρίς παιχνίδι.. Θα δούμε Παρασκευή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελάτε κόσμε πάρτε, τα πάντα δίνουμε σε καλές τιμές όποιος προλάβει αγώνας δρόμου λέμεεεε και το εννοούμε  μην κοιμηθείτε καν βάλτε ρολόγια ξυπνητήρια παιδιά να κλαίνε γείτονες  από πάνω με φωνές στο κρεβάτι να.... :devil:  μην σας πάρει ο ύπνος μόνο...... και ξεκινήστε για την μεγάλη μέρα δεν θα υπάρξει δεύτερη :-D  Εγώ θα είμαι κάτω κέντρο νομίζω πάλι το public θα κάνει γερο πράμα πάλι, πέρυσι το πλαίσιο δεν είχε και πολύ κόσμο ο κοτσοβολος και αυτός κάτι έκανε για να δούμε η αγωνία μεγάλη θα είναι σίγουρα, θα προλάβουν τις πρόσφορες αυτές που θέλουν; το εύχομαι πραγματικά,  εγώ θα είμαι κάτω πάντως για βόλτα να ψωνίσω καμιά κοπελίτσα με τόσο κόσμο  στα γύρω μαγαζιά επίσης  να ακούσουμε τις απόψεις του κόσμου των καταστημάτων δεν ξέρω άλλα οι τιμές μοιάζουν να είναι εκπτώσεις για πρωτοχρονιά και όχι για black friday η αγωνία στο κατακόρυφο 24 ώρες απομένουν  3 2 1 παμε παμε παμε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε όλο τον κόσμο το black friday είναι κολπο μαρκετινγκ.

 

Σε οδηγούν στον να αγοράζεις πράγματα που ίσως δεν χρειάζεσαι επειδή είναι σε προσφορά.

Σε οδηγούν να αγοράζεις πολλές φορές και άλλα εκτός προσφοράς. Το ζήτημα είναι να μπει ο πελάτης στο μαγαζί, τα υπόλοιπα έρχονται.

 

Σε όλο τον κόσμο, πρέπει ο πελάτης να είναι ευσυνείδητος και διαβασμένος. Αν γνωρίζεις τι θέλεις να πάρεις και δεν σου δημιουργείται απλά μια τεχνητή ανάγκη, βγαίνεις κερδισμένος.

 

 

To eshop δεν εχει black friday;

 

Το eshop είναι περισσότερο ηλεκτρονικό κατάστημα, δεν έχει σχέση με mediamarkt-plaisio. Απ'ότι βλέπω θα βάζουν την Παρασκευή διάφορες προσφορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Black Friday στο Public θα πει να ανεβάζεις την τιμή... PS4, 1TB, με CoD WWII μέχρι χθες 299... Σήμερα 359... Μήπως δεν έχουν καταλάβει κάτι σωστά τα παιδιά εκει;;;;;

 

http://www.public.gr/product/sony-playstation-4-1tb-slim-and-call-of-duty:-wwii/prod8801961pp/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως το eshop δεν έχει δείξει ακόμα κάτι όμως έχει κάθε εβδομάδα "crazy sundays" όπου βάζει προσφορές.


Black Friday στο Public θα πει να ανεβάζεις την τιμή... PS4, 1TB, με CoD WWII μέχρι χθες 299... Σήμερα 359... Μήπως δεν έχουν καταλάβει κάτι σωστά τα παιδιά εκει;;;;;

 

http://www.public.gr/product/sony-playstation-4-1tb-slim-and-call-of-duty:-wwii/prod8801961pp/

 

 

Αστείοι οι τύποι. Πέρυσι είχε γίνει το ίδιο με ένα λάπτοπ αν όχι και με περισσότερα προϊόντα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Black Friday στο Public θα πει να ανεβάζεις την τιμή... PS4, 1TB, με CoD WWII μέχρι χθες 299... Σήμερα 359... Μήπως δεν έχουν καταλάβει κάτι σωστά τα παιδιά εκει;;;;;

 

http://www.public.gr/product/sony-playstation-4-1tb-slim-and-call-of-duty:-wwii/prod8801961pp/

κλαίω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...