Προς το περιεχόμενο

Black Friday στην Ελλαδα


spirosR7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ούτε μία ώρα δε χρειάστηκε για να διαψευστείς πανηγυρικά.

Πήγαινε πάντως και στήσου απ'έξω, να σε δούμε σε κανένα δελτίο να γελάσουμε...

Μικρε ακόμα δνε ξημέρωσε χαλάρωσε..

Σιγά μην κάτσω να περιμένω στην ουρά, δουλεύω κιόλας ξέρεις, αν βρω κάτι βρήκα δεν καίγομαι.

 

Δες κάτι άλλο και γέλα καλύτερα εγώ είμαι άγριος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άδικα μας ζάλιζαν με τις διαφημίσεις, αντί να έδιναν τόσα λεφτά εκεί ας είχαν καμιά πραγματική προσφορά

 

 

Αλήθεια πως γίνεται όλοι να έχουν προσφορά πχ απτα xiaomi μόνο το redmi 4a 16gb και όλοι στα 99ε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άδικα μας ζάλιζαν με τις διαφημίσεις, αντί να έδιναν τόσα λεφτά εκεί ας είχαν καμιά πραγματική προσφορά

 

 

Αλήθεια πως γίνεται όλοι να έχουν προσφορά πχ απτα xiaomi μόνο το redmi 4a 16gb και όλοι στα 99ε;

Δεν συμφέρει το 16..πάρτε το 32, μακράν καλύτερο για σοβαρή χρήση, τι πως γίνεται.. Φέτος κανόνισαν όλοι μαζί τα ίδια. Πέρυσι την πάτησαν και φέτος έβαλαν μυαλό.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γτπ προσφορες, χειροτερα απο περισυ. ακομα και το e-shop βαζει περισσοτερα καθε κυριακη στο crazysundays

 

Μεγάλη αλήθεια. Πέρυσι που δεν το είχε πάρει χαμπάρι και η κουτσή Μαρία είχαν πραγματικές προσφορές. Φέτος που έβγαλε μέχρι και το barbabillios.gr Black Friday δεν υπάρχει τίποτα αξιόλογο να σπρώξουν, παρά μόνο χρησιμοποιούν την ημέρα για να ξεστοκάρουν ό,τι τους βολεύει.

 

So far μόνο το Xbox One Controller από το You έχω δει σαν προσφορά της προκοπής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγάλη αλήθεια. Πέρυσι που δεν το είχε πάρει χαμπάρι και η κουτσή Μαρία είχαν πραγματικές προσφορές. Φέτος που έβγαλε μέχρι και το barbabillios.gr Black Friday δεν υπάρχει τίποτα αξιόλογο να σπρώξουν, παρά μόνο χρησιμοποιούν την ημέρα για να ξεστοκάρουν ό,τι τους βολεύει.

 

So far μόνο το Xbox One Controller από το You έχω δει σαν προσφορά της προκοπής.

αστα να πανε, φτασαμε να μιλαμε σε black friday για τη "σουπερ προσφορα" του ps4 slim στα 219 σε καποιο μαγαζι "afasia.gr ??" οταν εχει παιξει εκτος black friday στα 199 στις μεγαλες αλυσιδες. τρεχατε κοσμε

 

το μονο που αξιζε ηταν τα 10 κομματια που εβαλε ο γερμανος το xboxone στα 119, οποιος προλαβε πηρε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα διαφήμιση σε ένα κανάλι από μια αλυσίδα ηλεκτρονικών. Λέει τηλεόραση lcd από τόσα ευρώ στα τόσα ευρώ, φούρνος μικροκυμάτων από τόσα στα τόσα. Μα καλά δεν προνόησαν να αναφέρουν την μάρκα της συσκευής; Εμένα πρώτα με ενδιαφέρει η μάρκα και μετά η τιμή, τι να την κάνεις την συσκευή αν είναι no name ή μάρκα μ' έκαψες......  γελίοι πάντως. Περιμένω να δω τι κίνηση θα υπάρξει και τι θα λένε τα κανάλια εκείνη την μέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγαλύτερη ξεφτίλα από πέρσι.

Τουλάχιστον με ένα σερφαρισμα από μεγάλες αλυσίδες,σε αρκετές περιπτώσεις ίδια προϊόντα, στην ακριβώς ίδια τιμή.

Δεν υφίσταται Black Friday εδώ,απάτη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως μάγκες λέμε για την Ελλάδα αλλά και στο Amazon π.χ. δεν έχω δει κάτι συνταρακτικό που να σκοτωνόμαστε να το πάρουμε και να καταριόμαστε την ώρα και τη στιγμή που δεν το προλάβαμε.

 

Εγώ πάντως έκλεισα εισιτήρια Αθήνα - Ικαρία με επιστροφή από Skyexpress με 42€ και για Ηράκλειο με 63€.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχουν λεφτά μάγκες, ούτε οι πλούσιοι έχουν πλέον να δώσουν,τέλειωσε η Ελλάδα τέλος όλα.

 

Λεφτά υπάρχουν (mind the GAP), προσφορές δεν υπάρχουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...