Προς το περιεχόμενο

“Εκτός μάχης” από το Χόλιγουντ δημοφιλή add-on του Kodi


deligkos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ μια χαρά συνεχίζω να βλέπω ταινίες και σειρές με το add-on που έχω !! Και σε καλές ποιότητες ακόμα κι από PC .

Δεν θα σταματησει να λειτουργει, να ενημερωνεται θα σταματησει... Οποτε σταδιακα θα χαθει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα σταματησει να λειτουργει, να ενημερωνεται θα σταματησει... Οποτε σταδιακα θα χαθει..

επειδή έκλεισε ένα repo δεν σημαίνει ότι έκλεισαν όλα τα addons

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω παροπλίσει εδώ και καιρό το κοδι.τεραριουμ για σειρές της πλάκας, κατέβασμα 1080π για τις σοβαρές και 4κ για τις ταινίες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το Kodi 17.6 που ρώτησε κάποιος, το πήρε μόλις τώρα αυτόματα το Android TV (Xiaomi Mi Box 4k).

 

Δεν έχω δει ακόμα τι διαφορές έχει, αλλά μια φορά λύθηκε το θέμα με τα Python Imaging Libraries (Pillow) που είχαν δημιουργήσει πρόβλημα σε όσα addons τα χρησιμοποιούν (όπως πχ το ανεπίσημο addon για NBA LP). Επιτέλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

terrarium,freeflixfq,kokotime..και ειμαστε οκ...το kodi...εχει τελιωσει οπως το ξεραμε...και βεβαια για οσους εχουν δορυφορικο δεκτη enigma2..εκει εχει πολλα καλουδια..αν κ εχω vodafone tv..ειναι πιο ευκολο στο vu + ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαλε τον Nox emulator,κατεβασε το terrarium,απο playstore κατεβασε το mx player και το mx player codec (x86) και εισαι ετοιμος

 

Αδερφέ μου, μια ταινία είπαμε να δούμε, όχι να σπουδασουμε πληροφορική!... Μεγάλη μανούρα ακούγεται. Καλύτερα στα τορενταδικα

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια η λυση στο KODI ειναι μια.Επειδη καθε φορα εψαχνα το Plugin που να δουλευει μετα απο το genesis,exodus και covenant κατεληξα οτι το πια σταθερα και καλα ειναι τα torrent streaming plugins.Διαλεγω οποιο αρχειο θελω μεσα απο το Kodi (και την ποιοτητα που θελω (4κ)) και την βλεπω παλι online.Συγκεκριμενα χρησιμοποιω το magnetic και το YATP.Αλλα μπορειτε να δοκιμασετε και τους δικους σας συνδιασμους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και κανεις δεν ανεφερε τα Ελληνικα forums με μια συνδρομη

easybytez των 10 ευρω που την μοιραζόμαστε 3 (δηλαδη 3.30 οκαθενας για 40 μερες)

εχουμε τα παντα ολα με full download bandwidth...και οσο για την νομιμοτητα....ας το αφησουμε καλυτερα...το μονο που λεω...ας γινουν πρωτα αυτοι και μετα γίνομαι κι εγω νομιμος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια η λυση στο KODI ειναι μια.Επειδη καθε φορα εψαχνα το Plugin που να δουλευει μετα απο το genesis,exodus και covenant κατεληξα οτι το πια σταθερα και καλα ειναι τα torrent streaming plugins.Διαλεγω οποιο αρχειο θελω μεσα απο το Kodi (και την ποιοτητα που θελω (4κ)) και την βλεπω παλι online.Συγκεκριμενα χρησιμοποιω το magnetic και το YATP.Αλλα μπορειτε να δοκιμασετε και τους δικους σας συνδιασμους.

 

Να σε ρωτήσω μιας και το λες : Υπάρχει και για live sports; Μου ανέφερε κάποιος στη δουλειά ότι υπάρχει ανάλογο, αλλά δεν είπε ποιό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...