Προς το περιεχόμενο

[Gaming Headset] HyperX Cloud II @ Κωτσόβολος, 70€


madmikex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

HyperX Cloud II Red Pro
 
HyperX Cloud II Pro Gun Metal

 

Από τις καλύτερες επιλογές στο κόστος τους με πλήθος θετικών αναφορών

από όσους τα έχουν αγοράσει.
 
Χαμηλότερη τιμή στην ελληνική αγορά 85

 

REVIEWS: PC GAMER | HardwareCanucks

post-232337-0-00066800-1510936447_thumb.jpg

post-232337-0-77368200-1510936453_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν παίξει και χαμηλότερα πέρσι σε Blak Friday αν θυμάμαι καλά και από Amazon κοντά στα 55€. Εγώ τα είχα αγοράσει 69€, αλλά θεωρώ ότι ένα χρόνο μετά θα έπρεπε να έχουν χαμηλότερη τιμή.

 

Για το προϊόν δεν τίθεται θέμα, είναι άριστο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν παίξει και χαμηλότερα πέρσι σε Blak Friday αν θυμάμαι καλά και από Amazon κοντά στα 55€. Εγώ τα είχα αγοράσει 69€, αλλά θεωρώ ότι ένα χρόνο μετά θα έπρεπε να έχουν χαμηλότερη τιμή.

 

Για το προϊόν δεν τίθεται θέμα, είναι άριστο

 

Εννοείται αλλά και το Amazon σε απλή προσφορά δεν τα χει ρίξει κάτω από 70€. Επίσης, εδώ μπορείς να βάλεις και δόσεις, κάτι που στο Amazon δεν γίνεται   :-) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται αλλά και το Amazon σε απλή προσφορά δεν τα χει ρίξει κάτω από 70€. Επίσης, εδώ μπορείς να βάλεις και δόσεις, κάτι που στο Amazon δεν γίνεται :-)

Αν είναι να βάλεις δόσεις για ακουστικά, άστο καλύτερα έχεις αλλες ανάγκες να ικανοποιήσεις πρωτίστως :P

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν παίξει και χαμηλότερα πέρσι σε Blak Friday αν θυμάμαι καλά και από Amazon κοντά στα 55€. Εγώ τα είχα αγοράσει 69€, αλλά θεωρώ ότι ένα χρόνο μετά θα έπρεπε να έχουν χαμηλότερη τιμή.

 

Για το προϊόν δεν τίθεται θέμα, είναι άριστο

55 ευρω + μεταφορικα 10 ευρω παμε αμεσως 65... αξιζει απο Ελλαδα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξαιρετικό προιόν , βέβαία όπως προ αναφέρθηκε ήταν και σε πιο χαμηλή τιμή αλλά και πάλι για αυτή την στιγμή αξίζουν και με το παραπάνω 


εξαιρετικό προιόν , βέβαία όπως προ αναφέρθηκε ήταν και σε πιο χαμηλή τιμή αλλά και πάλι για αυτή την στιγμή αξίζουν και με το παραπάνω 


εξαιρετικό προιόν , βέβαία όπως προ αναφέρθηκε ήταν και σε πιο χαμηλή τιμή αλλά και πάλι για αυτή την στιγμή αξίζουν και με το παραπάνω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης τα HyperX Cloud με παζάρι στα 59.40€.

 

Νομίζω πως είναι καλή επιλογή δεδομένης της διαθεσιμότητας για παραλαβή από κάποια καταστήματα (άρα ούτε κόστος μεταφορικών για όσους βολεύει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι είστε για πιο χαμηλά budget κρατηθείτε μέχρι το Black Friday, λογικά θα παίξει το Cloud Stinger στα 35-40. Έχω και το Cloud II και το Stinger και η ποιότητα ήχου είναι η ίδια μιας και έχουν τους ίδιους ή παρόμοιους audio drivers μέσα τους και τα δυο. Αν δηλαδή δεν θες 7.1 surround sound, ανταλλακτικά earpads και χειριστήριο πάνω στο καλώδιο τότε τα Stinger είναι μονόδρομος.

 

edit με πρόλαβαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...