Προς το περιεχόμενο

[Gaming Headset] HyperX Cloud II @ Κωτσόβολος, 70€


madmikex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ τα χτύπησα πάντως. Διαθεσιμότητα έδειχνε μόνο στα καταστήματα στην λεωφόρο Πεντέλης και Αγρινίου. Πρέπει να ήταν σε αποθήκη γιατί έψαχναν κανα μισάωρο να τα βρουν και η προσφορά κατέβηκε μετά από κάποιες ώρες όποτε υποθέτω πως ήταν από τα τελευταία γκρι που είχαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως που εκανα νωρις την παραγγελια, οσο ηταν ακομα διαθεσιμα για αποστολη, πηρα σημερα τηλεφωνο και με ενημερωσαν οτι λογω μικρου στοκ και μεγαλης ζητησης θα τηρηθει σειρα προτεραιοτητας, ενω η επομενη παραλαβη για οσους δεν παραλαβουν τωρα θα κανει το λιγοτερο 15 εργασιμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως που εκανα νωρις την παραγγελια, οσο ηταν ακομα διαθεσιμα για αποστολη, πηρα σημερα τηλεφωνο και με ενημερωσαν οτι λογω μικρου στοκ και μεγαλης ζητησης θα τηρηθει σειρα προτεραιοτητας, ενω η επομενη παραλαβη για οσους δεν παραλαβουν τωρα θα κανει το λιγοτερο 15 εργασιμες.

σε έμενα στο πρώτο τηλέφωνο μου είπαν ότι έκαναν λάθος στη τιμή και ότι το προϊόν μπήκε λάθος τη Κυριακή,μετά από πριξιμο και τηλέφωνα μου είπαν ακριβώς το ίδιο με εσένα ,αν την ακυρώσουν για οποιαδήποτε λόγο εγώ θα πάω στο συνήγορο του καταναλωτή
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το 15 εργασιμες με παραγγελια νωρις την Κυριακη στους αλλους σημαινει ακυρο - στον κοτσο νομιζω πιο δυσκολα .

Παιζει και η π@στια αν δε πας να το παρεις σε 2 μερες να το ακυρωνουν οποτε θα βρουν να σου δωσουν αλλουνου :P Παντως 59 ειναι ρεκορ βουτιας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε έμενα στο πρώτο τηλέφωνο μου είπαν ότι έκαναν λάθος στη τιμή και ότι το προϊόν μπήκε λάθος τη Κυριακή,μετά από πριξιμο και τηλέφωνα μου είπαν ακριβώς το ίδιο με εσένα ,αν την ακυρώσουν για οποιαδήποτε λόγο εγώ θα πάω στο συνήγορο του καταναλωτή

Αηδίες λένε εγώ τα πήρα πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις με ενημερωσαν για ακυρο και ακυρωση και πρεπει να εκανα σχετικα νωρις την παραγγελια(το μεσημερι)

Moutzah3d1n τι ωρα εκανες παραγγελια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις με ενημερωσαν για ακυρο και ακυρωση και πρεπει να εκανα σχετικα νωρις την παραγγελια(το μεσημερι)

Moutzah3d1n τι ωρα εκανες παραγγελια?

post-469363-0-55672600-1513976587_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...