Προς το περιεχόμενο

Ξεπούλησε μέσα σε λίγα λεπτά το Apple iPhone X στη Ν. Κορέα


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 89
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι πως αποφάσισαν να υιοθετήσουν το notch στην κορυφή. Ειλικρινά όταν το βλέπεις στις φωτογραφίες δεν σου κακοφαινεται τόσο αλλά από κοντά είναι πολύ άσχημο ειδικα όταν βλέπεις βίντεο κτλ. Τέλος πάντων. Ο καθένας τα δίνει όπου αυτός κρίνει σκόπιμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσπ δεν μου αρεσει ιδιαίτερα η κομμένη οθόνη, αν αγόραζα κάποιο κινητό τώρα θα ήταν κάτι σε p10, honor 9, mi 4 . Πάνε οι εποχές που πρέπει να δώσεις 500+ για κινητό με flagship features.

φφφ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα μαλλον οι λαλακηδες ειναι εδω  και γενικα οσοι κανουν  τετοιου ειδους κριτικες .

Η πραγματικοτητα ειναι  πως  ξεπουλησε σε μια χωρα τεχνολογικα προηγμενη με εγχωρια βιομηχανια υψηλης τεχνολογιας   που συγκαταλεγεται αναμεσα στις καλυτερες στον κοσμο .

Αυτο για καθε καλοπιστο και λογικο ανθρωπο ειναι ενδειξη του ποσο καλα ειναι τα  προιοντα της Apple και  γιατι θεωρουνται κορυφαια ,οι αντιθετες αποψεις λοιπον ειναι εξ'ορισμου γραφικες η' εμπαθεις  .

 

Εισαι τοσο εξυπνος και μου την λες τοσο ωραια...Αν ομως καταλαβαινες και το χιουμορ θα ηταν ακομα καλυτερα για σενα...

 

Διαπιστωση λεγεται αυτο που εκανα...οχι κριτικη... Αλλα οποιος ψαχνεται...παντα βρισκει να πει...Δεν ειπα οτι δεν ειναι καλο το iphone...Και μιλησες και για εμπαθεια.... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιούργησαν απλά έλλειψη για να υπάρχει ζήτηση. Κατάλαβαν ότι το 8 είναι μάπα κ πουλαν το ξ σαν να είναι το υπέρτατο αγαθό κ να καλύψουν την χασούρα τους. Διότι δεν γίνεται το ξ που ΟΛΟΙ το αναμέναμε να μην σκέφτηκαν τα τζιμανια της απλά ότι θα γίνει χαμός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δημιούργησαν απλά έλλειψη για να υπάρχει ζήτηση. Κατάλαβαν ότι το 8 είναι μάπα κ πουλαν το ξ σαν να είναι το υπέρτατο αγαθό κ να καλύψουν την χασούρα τους. Διότι δεν γίνεται το ξ που ΟΛΟΙ το αναμέναμε να μην σκέφτηκαν τα τζιμανια της απλά ότι θα γίνει χαμός.

 

Δέκα το λένε! :P 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι πιο πολλοί απλά αγοράζουν μάρκετινγκ, γνωστά αυτά. Τα λίγα, ελάχιστα που θα κάνουν με το iPhone θα τα έκαναν και με android δεν έχει όμως καμία σημασία. Εγώ ξέρω άτομα με Note 8 που απλά κάνουν κλήσεις και στέλνουν μηνύματα στο fb.

 

Samsung και Apple έχουν τον ρόλο της μεγάλης φίρμας και της πολυτέλειας γιατί αυτοί οι δύο έφτιαξαν πρώτες, ολοκληρωμένες συσκευές και όρισαν τα smartphone για πάντα αλλά φυσικά και για την ποιότητα κατασκευής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Να δεις τι παθαίνω όταν μου λένε ξιαόμι, ακόμη και φίλος με φροντιστήριο αγγλικών...

 

Έχει και εκτυπωτή Ξήροξ στο φροντιστήριο? :P 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...