Προς το περιεχόμενο

(Update) Xbox One S Controller + Wireless Adaptor 52,49 , Public (μόνο σε καταστήματα) ΤΕΛΟΣ


JoannisV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

UPDATE 25/11

ΤΕΛΟΣ

 

 

UPDATE 24/11

http://www.insomnia.gr/topic/661030-update-xbox-one-s-controller-wireless-adaptor-5249-public-μόνο-σε-καταστήματα/?p=56110383

 thanks to dimitris21gr

 

 

To spoiler έχει παλαιότερη μη ενεργή πλέον προσφορά.

 

Link.png Site: ΤΕΛΟΣ

 

Link.png Site: UPDATE 21/11
ΒΑΣΕΙ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΜΕΧΡΙ 24/11/2017 Ή ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΞΑΝΤΛΗΘΕΙ ΤΟ ΑΠΌΘΕΜΑ.

(ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ TOY NEWSLETTER. LINK ΠΑΡΑΚΑΤΩ.) 

 

 

Μπορείτε να το δείτε Link.png Site: εδώ . Στο skroutz το ίδιο ξεκινάει στα Link.png Site: 50ε+

Βάσει την περιγραφή στο κατάστημα πρόκειται για το νεότερο μοντέλο το οποίο έχει και Bluetooth. Προσοχή όμως, μόνο τα Win10 υποστηρίζουν ασύρματη λειτουργία μέσω bluetooth (δεν χρειάζεται κάποιος επιπλέον driver, τον έχει έτοιμο το σύστημα).

 

Πιστεύω ότι είναι από τα καλύτερα controller από πλευρά αντοχής. Έπρεπε να περάσουν πολλές σαβούρες από τα χέρια μου μέχρι να κάνω την καρδιά μου πέτρα και να ανοίξω λίγο περισσότερο το πορτοφόλι. Στους 4-5 μήνες, με αρκετά έντονη χρήση, μου φαίνεται σαν καινούριο (έχω βάλει protective caps καλού κακού βέβαια).

Το γεγονός ότι το συγκεκριμένο δίνει καλώδιο (το οποίο πρέπει να είναι περίπου 2.7 μέτρα) είναι plus.

 

p.s. επειδή το βρήκα μέσω newsletter, αν δεν φαίνεται δείτε Link.png Site: εδώ .

 

edit: Σε 5 μέρες είναι black Friday, η παραπάνω τιμή είναι από μόνη της καλή πιστεύω, μπορεί όμως να υπάρξει και καλύτερη τότε.
​edit2: καλύτερη μορφοποίηση

 

Επεξ/σία από JoannisV
  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 73
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

χτυπησα κι εγω ενα.Για pc το θελω.Απ οτι διαβάζω ειναι απ τα καλύτερα , και δε νομίζω να βγει κάτι καλύτερο ακομα και την Παρασκευή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείτε να το δείτε Link.png Site: εδώ .

Βάσει την περιγραφή στο κατάστημα πρόκειται για το νεότερο μοντέλο το οποίο έχει και Bluetooth. 

Στο Link.png Site: skroutz το ίδιο ξεκινάει στα 50ε +

Προσοχή όμως, μόνο τα Win10 υποστηρίζουν ασύρματη λειτουργία μέσω bluetooth (δεν χρειάζεται κάποιος επιπλέον driver, τον έχει έτοιμο το σύστημα).

Πιστεύω ότι είναι από τα καλύτερα controller από πλευρά αντοχής. Έπρεπε να περάσουν πολλές σαβούρες από τα χέρια μου μέχρι να κάνω την καρδιά μου πέτρα και να ανοίξω λίγο περισσότερο το πορτοφόλι. Στους 4-5 μήνες, με αρκετά έντονη χρήση μου φαίνεται σαν καινούριο (έχω βάλει protective caps καλού κακού βέβαια).

Το γεγονός ότι το συγκεκριμένο δίνει καλώδιο (το οποίο πρέπει να είναι περίπου 2.7 μέτρα) είναι plus.

 

 

p.s. επειδή το συγκεκριμένο το βρήκα μέσω newsletter, αν δεν φαίνεται δείτε Link.png Site: εδώ .

 

 

 

edit: Σε 5 μέρες είναι black Friday, η παραπάνω τιμή είναι από μόνης καλή πιστεύω, μπορεί όμως να υπάρξει και καλύτερη τότε.

σε windows 7 δε μπορει να παιξει ασυρματα? και επισης ξερει κανεις αν σε ps4 δουλευει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε windows 7 δε μπορει να παιξει ασυρματα? και επισης ξερει κανεις αν σε ps4 δουλευει?

μπορει να παιξει με windows adapter, μπορω να ενημερωσω για 100% μολις παραλαβω.

 

Παντως ξερω οτι σε win 7 με τον adapter σηκωνει μεχρι 8 ps4 και 4 xbox

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει να παιξει με windows adapter, μπορω να ενημερωσω για 100% μολις παραλαβω.

 

Παντως ξερω οτι σε win 7 με τον adapter σηκωνει μεχρι 8 ps4 και 4 xbox

μπορεις να μου στειλεις link για τον adapter, inbox?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χτυπησα κι εγω ενα.Για pc το θελω.Απ οτι διαβάζω ειναι απ τα καλύτερα , και δε νομίζω να βγει κάτι καλύτερο ακομα και την Παρασκευή

 

Αυτή είναι η καλύτερη προσφορά που έχω πετύχει, ειδικά όταν σου δίνει και καλώδιο, τους τελευταίους 6 μήνες. Συνήθως το ίδιο κομμάτι (με cable) πέφτει κάπου κάπου γύρω στα 45-50ε. Γι'αυτό πιστεύω πως αξίζει λίγο σκέψη για το αν τελικά χρειάζεται να περιμένει κανείς μέχρι Β.Friday. Ήδη είναι ~30% κάτω από το φυσιολογικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει να παιξει με windows adapter, μπορω να ενημερωσω για 100% μολις παραλαβω.

 

Παντως ξερω οτι σε win 7 με τον adapter σηκωνει μεχρι 8 ps4 και 4 xbox

 

Παίζει κανονικά με το καλώδιο ή τον adapter της Microsoft. Link.png Site: Δες εδώ.

 

Κάποιες επιπλέον πληροφορίες:

 

  • Ο αντάπτορας της microsoft (τον οποίο πρέπει να αγοράσετε εξτρα αν θέλετε να παίζετε ασύρματα σε σύστημα που δεν έχει Windows 10) δεν λειτουργεί ως δέκτης Bluetooth. Είναι διαφορετικό το σήμα που εκπέμπει για να συνδεθεί με το χειριστήριο.
  • Αν θέλετε να συνδέσετε πάνω από 1 χειριστήριο ασύρματα σε pc, ο αντάπτορας αυτός είναι μονόδρομος (διαφορετικά καλώδια) καθώς η microsoft δεν εγγυάται πως το bluetooth του υπολογιστή σας θα σηκώνει και τις 2 (ή παραπάνω) συσκευές σας.
  • O αντάπτορας είναι αρκετά μεγάλος και ενδεχομένως να σας εμποδίζει/κλείνει διπλανές θύρες usb. Ένα απλό usb extender θα βοηθήσει σε αυτή την περίπτωση.
  • Το χειριστήριο φέρνει θύρα για ακουστικά (νομίζω υποστηρίζει και mic, δεν το έχω τσεκάρει ποτέ). Αν θέλετε να την χρησιμοποιήσετε σε υπολογιστή, δεν θα πρέπει να έχετε συνδεθεί μέσω Bluetooth. Δηλαδή η λειτουργία αυτή υποστηρίζεται μόνο μέσω usb ή του παραπάνω adaptor.

 

edits: πρόσθεσα bullets.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...