Προς το περιεχόμενο

(Update) Xbox One S Controller + Wireless Adaptor 52,49 , Public (μόνο σε καταστήματα) ΤΕΛΟΣ


JoannisV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι, εγώ είχα πάρει μία 4άδα επαναφορτιζόμενες (2400mah) που είχε βγάλει τα lidl γύρω στα 3-4ε και κάνω την δουλειά μου μέσω Bluetooth. Αν πάτε για ασύρματο όπως εγώ προτείνω να κάνετε το ίδιο για να μην δίνετε άδικα λεφτά κάθε φορά που αδειάζουν.

σιγουρα θα το δουλεψω και ασυρματα , περιμενω μπας και πεσει λιγο η τιμη και στον ανταπτορα. αυτες του λιντλ τις ειδα χθες.. κανουν δουλεια δηλαδη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 73
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

σιγουρα θα το δουλεψω και ασυρματα , περιμενω μπας και πεσει λιγο η τιμη και στον ανταπτορα. αυτες του λιντλ τις ειδα χθες.. κανουν δουλεια δηλαδη?

 

Αυτές εδώ έχω (οι δικές μου είναι 2400mah):

 

YfPwTI5BT-675H8ZpWXjPA.png

 

 

Για την δουλειά τους (και για μόνο 3-4ε που τις πήρα) με έχουν αφήσει πολύ ευχαριστημένο. Τις έχω ~3 μήνες, λειτουργούν κανονικά και κρατάνε τουλάχιστον μία βδομάδα βαρύ gaming (έχεις 2 ζευγάρια οπότε δεν μένεις εκτός). Δεν χρησιμοποιώ ακουστικά βέβαια μιας και το bluetooth δεν τα υποστηρίζει.

 

Είχα πάρει κάτι πιο παλιές που είχε βγάλει το lidl πριν από χρόνια (κάτι γκρι tronic) και μου είχαν βγει σάπιες. Αυτές μέχρι τώρα είναι μια χαρά, αν τις έχει στην ίδια τιμή που τις πήρα κ εγώ τις προτείνω.

 

Αν δεν έχεις φορτιστή, δες αυτό Link.png Site: εδώ , το οποίο θεωρώ τρομακτικό value for Money (η varta εξίσου φοβερή μάρκα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αυτές εδώ έχω (οι δικές μου είναι 2400mah):

 

YfPwTI5BT-675H8ZpWXjPA.png

 

 

Για την δουλειά τους (και για μόνο 3-4ε που τις πήρα) με έχουν αφήσει πολύ ευχαριστημένο. Τις έχω ~3 μήνες, λειτουργούν κανονικά και κρατάνε τουλάχιστον μία βδομάδα βαρύ gaming (έχεις 2 ζευγάρια οπότε δεν μένεις εκτός). Δεν χρησιμοποιώ ακουστικά βέβαια μιας και το bluetooth δεν τα υποστηρίζει.

 

Είχα πάρει κάτι πιο παλιές που είχε βγάλει το lidl πριν από χρόνια (κάτι γκρι tronic) και μου είχαν βγει σάπιες. Αυτές μέχρι τώρα είναι μια χαρά, αν τις έχει στην ίδια τιμή που τις πήρα κ εγώ τις προτείνω.

 

Αν δεν έχεις φορτιστή, δες αυτό Link.png Site: http://www.plaisio.gr/epipla-grafeiou/eksoplismos-grafeiou/mpataries-fortistes/Varta-Fortistis-Mpatarion-Pocket-12855.htm">εδώ , το οποίο θεωρώ τρομακτικό value for Money (η varta εξίσου φοβερή μάρκα).

ΑΑ δε φορτίζουν όσο το δουλευεις καλωδιωμένο με αυτές πάνω;;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΑΑ δε φορτίζουν όσο το δουλευεις καλωδιωμένο με αυτές πάνω;;

 

Δεν υπάρχει αυτό που λες δυστυχώς. Αν θες να το φορτίζεις πρέπει να πάρεις εντελώς διαφορετική μπαταρία (Play and Charge Kit) από την microsoft που συνδέεται διαφορετικά στο εσωτερικό. Νομίζω δεν είναι κάτι που αξίζει (20e ανά kit απ'ότι βλέπω στο skroutz) όταν με πολύ λιγότερα παίρνεις κανονικές ΑΑ επαναφορτιζόμενες και κάνεις μια χαρά την δουλειά σου.

 

 

 

Υπάρχει και αυτό εδώ, το οποίο βλέπω κάπου κάπου και σε έκπτωση ~5-6ε. Δεν ξέρω κατά πόσο αξίζει και δυστυχώς δεν θα μάθω ποτέ γιατί το χειριστήριο μου είναι κόκκινο και δεν θέλω η μπαταρία να μου χαλάει το λουκ. Το dock πάντως δεν είναι κακόγουστο:

https://www.skroutz.gr/s/9950652/Spartan-Gear-Charging-Dock-XBOX-One.html

 

Ο τρόπος που λειτουργεί δεν είναι ο ίδιος με αυτό της Microsoft, απλά το καπάκι της μπαταρίας που παρέχει έχει μία έξτρα θύρα.

Επεξ/σία από JoannisV
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπα να μην ανοίγω καινούργιο θέμα. Στο public αλλά μόνο από καταστήματα:

 

Με το καλώδιο για pc: (44 από 53 που ξεκινά στο skroutz)

http://www.public.gr/product/xbox-one-new-controller-me-35mm-jack-and-cable-for-windows-heiristirio-mayro/prod8493410pp/#stores/nearme

 

Με τον bluetooth αντάπτορα: (52,5 από 64 που ξεκινά στο skroutz)

http://www.public.gr/product/microsoft-xbox-one-new-controller-and-wireless-adapter-windows-10-heiristirio-mayro/prod7870912pp/#stores/nearme

 

Δεν είναι οι τρελές προσφορές αλλά το δεύτερο κάτι κάνει. Αν έχετε βρει τίποτα καλύτερο πείτε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αυτή είναι η πιο κλασσική προσφορά στο συγκεκριμένο. Σαν την προηγούμενου του you.gr, δύσκολα νομίζω θα παίξει αλλού :P

 

Από την άλλη, όταν το απλό χειριστήριο έχει ~50ε στο skroutz, και στα public με 3 ευρώ παραπάνω παίρνεις και τον αντάπτορα των 20 ευρώ μαζί, not bad.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την άλλη, όταν το απλό χειριστήριο έχει ~50ε στο skroutz, και στα public με 3 ευρώ παραπάνω παίρνεις και τον αντάπτορα των 20 ευρώ μαζί, not bad.

 

Αν η προσφορά αφορούσε παραγγελία μέσω internet δεν θα είχα θέμα. Να πάω όμως να κωλοστριμωχτώ με εκατοντάδες πιτσιρίκια σε ένα Public για να γλυτώσω 10€, δεν το κάνω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν η προσφορά αφορούσε παραγγελία μέσω internet δεν θα είχα θέμα. Να πάω όμως να κωλοστριμωχτώ με εκατοντάδες πιτσιρίκια σε ένα Public για να γλυτώσω 10€, δεν το κάνω. 

 

Με τις "προσφορές" που έβαλαν στο site τους δεν το κόβω προσωπικά να περνάω ούτε απ'έξω.

 

Ίσως κάποιος που είδε τίποτα άλλο που του γυάλισε να τσιμπήσει κ αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τις "προσφορές" που έβαλαν στο site τους δεν το κόβω προσωπικά να περνάω ούτε απ'έξω.

 

Ίσως κάποιος που είδε τίποτα άλλο που του γυάλισε να τσιμπήσει κ αυτό.

 

Είναι για τρελό μαύρο όλοι τους φέτος με τις ψευτοπροσφορές που έβγαλαν. Τελικά μου φαίνεται ότι από BF φέτος θα αγοράσω μόνο το Overwatch που βγήκε με 50% έκπτωση

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρασα το μεσημεράκι από το κατάστημα της Νέας Σμύρνης που είχε σπάσει ο πολύς ο κόσμος και τσίμπησα μάλλον το τελευταίο κομμάτι με τον ασύρματο αντάπτορα. Δεν ήταν σούπερ τιμή αλλά μια παραγγελία σουβλάκια στην επόμενη αγωνιστική του CL την βγάλαμε! :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...