Προς το περιεχόμενο

(Update) Xbox One S Controller + Wireless Adaptor 52,49 , Public (μόνο σε καταστήματα) ΤΕΛΟΣ


JoannisV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από εδώ βγαίνει 50€ παραδομένο:

https://www.amazon.fr/gp/product/B01LY58HQJ/

 

(και δε χρειάζεται να τρέχεις στα καταστήματα να (αν) προλάβεις τα τελευταία κομμάτια) :)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 73
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Από εδώ βγαίνει 50€ παραδομένο:

https://www.amazon.fr/gp/product/B01LY58HQJ/

 

(και δε χρειάζεται να τρέχεις στα καταστήματα να (αν) προλάβεις τα τελευταία κομμάτια) :)

 

Χαχα, καταραμένε με κατέστρεψες, το παρήγγειλα κατα λάθος. Μη ρωτάς πως έγινε αυτό, απλά συνέβη, μάλλον πήγε το χέρι από μόνο του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με συνοπτικές διαδικασίες αγοράστηκε από Amazon.

 

Αυτό από you που πήρα πάει σε φίλο με windows 10, κι έτσι βολεύτηκα κι εγώ που μένω σταθερά στα 7άρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με συνοπτικές διαδικασίες αγοράστηκε από Amazon.

 

Αυτό από you που πήρα πάει σε φίλο με windows 10, κι έτσι βολεύτηκα κι εγώ που μένω σταθερά στα 7άρια.

παιζει στα 7 κανονικα με τον ανταπτορα ασυρματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήρα του you και συνδέεται στα Windows 10 με bluetooth 4 και στο Android πιθανολογούμε 4 πάλι για mame τον αντάπτορα το βλέπω άχρηστο εκτός από Windows 7

 

Εγώ που έχω desktop δεν θα μπορούσα να συνδέσω αυτό του You με BT πάντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To you είναι το ίδιο με τα άλλα με το Bluetooth συνδέεται και με το Bluetooth και με το καλώδιο χωρίς μπαταρίες ο αντάπτορας χρειάζεται για τα πρώτα Xbox One χειριστήρια που δεν είχαν bluetooth

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.


To you είναι το ίδιο με τα άλλα με το Bluetooth συνδέεται και με το Bluetooth και με το καλώδιο χωρίς μπαταρίες ο αντάπτορας χρειάζεται για τα πρώτα Xbox One χειριστήρια που δεν είχαν bluetooth

κι εγω αυτο απ το you.gr πηρα. Δηλαδη με ενα απλο Bluetooth adapter συνδεεται κανονικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με bluetooth 2.0 που δοκίμασα δεν μου συνδέεται. Έχω διαβάσει πως έχει συνδεθεί με 2.1. Στο tablet μου πάντως που έχει 3.0 παίζει κανονικά. Αλλά άμα είναι να πάρεις καινούργιο πάρε έκδοση 4.0 να σαι σίγουρος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από εδώ βγαίνει 50€ παραδομένο:

https://www.amazon.fr/gp/product/B01LY58HQJ/

 

(και δε χρειάζεται να τρέχεις στα καταστήματα να (αν) προλάβεις τα τελευταία κομμάτια) :)

 

πόσο είχε χωρίς τα μεταφορικά γιατί έληξε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πόσο είχε χωρίς τα μεταφορικά γιατί έληξε?

 

33,33 είχε και 7,06 τα μεταφορικά. Σε αυτά πρόσθεσε και το ΦΠΑ 24%, aka 9,69 και βγαίνει σύνολο 50,08.

 

Έτσι το παρήγγειλα κατά λάθος. Πατούσα συνεχώς επόμενη σελίδα γιατί μου το εμφάνιζε 40,39 και όντας αφηρημένος δεν πήρα χαμπάρι ότι πάτησα παραγγελία. Εγώ απλά ήθελα να βρω πόσο βγαίνει τελική μπας και γλύτωνα το κωλοΦΠΑ :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.

κι εγω αυτο απ το you.gr πηρα. Δηλαδη με ενα απλο Bluetooth adapter συνδεεται κανονικα?

Με bluetooth adapter μόνο στα windows 10.

Επίσης σε εμένα τα Windows 7 δεν αναγνώριζαν το χειριστήριο με τον adapter της microsoft επειδή απενεργοποιώ τα updates.

 

Και ένα σχετικό λινκ από την microsoft Link.png Site: XboxWireless Controller functionality across operating systems

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...