Προς το περιεχόμενο

Φήμες για νέα κινηματογραφική ταινία Super Mario Bros


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Α και όπως γίνονται οι ταινίες σήμερα να μην ξεχάσουν η Πριγκιπισσα πρέπει να είναι μια δυναμικη ανεξάρτητη γυναίκα ( αμφίβολης σεξουαλικότητας) που δεν χρείαζεται την βοήθεια 2 υδραυλικών για να την σώσουν και είχε τα πάντα υπο έλεγχο..... Βασικά είναι σεξιστικό να έχει η ταινία το όνομα του Mario....

( χωρίς να θέλω να προσβάλω κανέναν και το λέω φυσικά με χιούμορ)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα λείπει το βύσσινο,αυτή που είχαν βγάλει πρίν κάποια χρόνια ήταν τόσο μεγάλη πατάτα που δεν χρειάζεται άλλη προσπάθεια για τα επόμενα 100 χρόνια...

e57afb46bf56e55d579cb36da47b6f9b81fb719a

Θα πω την αμαρτια μου, αλλα τοτε που ειχε βγει την ειχα δει στο filmnet,και σαν παιδι που ημουνα μ αρεσε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

" Η κινηματογραφική, animated, ταινία θα βασιστεί στο γνωστό παιχνίδι Super Mario Bros και θα πρωταγωνιστήσουν για ακόμη μία φορά ο Mario και ο Luigi - 
Πάντως, από το στούντιο που δημιούργησε το κινηματογραφικό franchise Despicable Me, το Minions, το The Secret Life of Pets και Sing"

 

Ελα πειτε αληθεια τωρα μερικοι δεν διαβαζετε το αρθρο ετσι? Βλεπουμε τιτλο μονο και παταμε το κουμπι για να γραψουμε το σχολιο μας... Αλλιως δεν μπορω να το εξηγησω οτι σχεδον τα 3/4 των σχολιων ειναι ασχετα και οτι να ναι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"η Nintendo βρίσκεται πολύ κοντά σε μία συμφωνία με την Illumination Entertainment"

 

"ενδέχεται να μην βγει στους κινηματογράφους πριν από το 2020"

 

Έχω μεγάλη αγωνία για μια ταινία που δεν έχει επιβεβαιωθεί και ανακοινώνεται τουλάχιστον τρία χρόνια πριν γίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...