Προς το περιεχόμενο

Εθνική ομάδα μπάσκετ


Getta Robo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με +20 κανονικα θα κερδιζαμε Βραζιλια και +5 την Τσεχια.
Τωρα θα προσπαθουν για το +12 με Τσεχια,  μετα την εξαντληση απο τον αγωνα με τους Αμερικανους. Αυτο δεν ειναι ευκολο, ειδικα με εναν προπονητη που αντι λαγους απο το καπελο τραβαει τον μιστερ Ζονγκ .
Μου θυμιζει τον μυρμηγκοφαγο που τον πατησε λεωφορειο που περνουσε μια φορα τον μηνα.
Αν δουμε νεο επος θα ειναι απλα θεατρικη παρασταση.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

απορω στοιχηματικα πως ανοιξε το παιχνιδι Βραζιλια - Τσεχια στο 1,60 / 2,50 με βαση αυτα που ειχαν δειξει οι ομαδες στο παρκε.

παιζει να ειναι τα πιο ευκολα χρηματα που εχω κερδισει εδω και 16 χρονια που ασχολουμαι με στοιχημα/αποδοσεις/trading.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Nevyn είπε

Ηρθε η ωρα της μεγαλης μαχης Popovich vs Σκουρτοπουλος,ποιος θα επικρατησει;

Θεός!!! 😀 Ρε λες;;;;

Επεξ/σία από dimoskoutr
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους!! Εγω πιστευω οτι εχουμε καλες πιθανοτητες να νικησουμε τις ΗΠΑ αρκει να χαμηλωσει το σχημα ειδικα σε αυτον τον αγωνα αλλιως θα μας περναν σαν σταματημενους στην αμυνα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρεαλιστικά να μιλήσουμε, αν παίξουμε τέτοιο άναρχο μπάσκετ θα γίνουμε ρεζίλι... μακαρι να τους πιάσει το φιλοτιμο και να προσπαθήσουν τουλαχιστον για την τιμη των οπλων ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν έχουμε παιξει ένα πραγματικά καλό παιχνίδι μέχρι στιγμης, αν το κάνουμε τώρα, μπορούμε. Καλή επιτυχία 

(Μη το γ***σετε στο bad karma please 😛)

 

(Βασικά, για διάφορους λόγους που αντιλαμβάνεστε,  πιο εύκολο θεωρω να κερδίσουμε τους Αμερικανούς, παρα να κερδίσουμε τους Τσέχους με 12 😄)

Επεξ/σία από TheGrisGrisMan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...