Προς το περιεχόμενο

Εθνική ομάδα μπάσκετ


Getta Robo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θανάσης μόνο να πηδάει είναι. Από τεχνική καθόλου όμως. Πολύ άτσαλος .

Μέχρι εδώ ήταν. Ανεβαίνει η διαφορά..

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πείτε όλοι εσείς οι προπονητάρες του Insomnia, γιατί με Μπουρούση-Παπαγιάννη πήγαμε στο 20-20 ενώ με Γιάννη στο 5, τρώμε 10 στο κεφάλι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πλεον δεν ειμαι θυμωμενος, ουτε στεναχωρημενος. Για καποιους λογους η ομαδα δεν μπορει να κανει κατι παραπανω. Τα λεγαμε για την υπερβαση της 8αδας. Επιβαιβεωθηκαμε. Ακομα και να γινει θαυμα και να περασουμε στο 2ο ημιχρονο και να μπουμε 8αδα, απλα δεν το αξιζουμε. Παμε παρακατω...τα λεμε στο επομενο τουρνουα. Να σοβαρευτουν εκει στην ΕΟΚ και βλεπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, CheOnWeb είπε

Για πείτε όλοι εσείς οι προπονητάρες του Insomnia, γιατί με Μπουρούση-Παπαγιάννη πήγαμε στο 20-20 ενώ με Γιάννη στο 5, τρώμε 10 στο κεφάλι;

Με Παπαγιαννη φαγαμε τα 10 οχι με Μπουρου. Ο Μπουρου εκλεψε και 2-3 μπαλες.

Επισης δεν ειναι τι φαγαμε αλλα το οτι δε βαλαμε επιθεση.

Επεξ/σία από EKTELESTES
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, CheOnWeb είπε

Για πείτε όλοι εσείς οι προπονητάρες του Insomnia, γιατί με Μπουρούση-Παπαγιάννη πήγαμε στο 20-20 ενώ με Γιάννη στο 5, τρώμε 10 στο κεφάλι;

Βασικά δεν χάνουμε μόνο από την άμυνα... Βαράμε μόνο τρίποντα γιατί φαίνεται ότι βαριούνται να παίξουν... δεν έχουν όρεξη...ούτε ο Γιάννης..

Ο Παπαγιάννης έφαγε ήδη 6 πόντους από κοντούς παίχτες και δεν κουνιέται στην επίθεση...

Ο Μπορούσης παίρνει την μπάλα και δεν περπατάει κάθεται απ' έξω και περιμένει να έρθει κάποιος κοντά του να την πάρει...

Οι υπόλοιποι απλώς τρίποντα τίποτα άλλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, EKTELESTES said:

Με Παπαγιαννη φαγαμε τα 10 οχι με Μπουρου. Ο Μπουρου εκλεψε και 2-3 μπαλες.

Νομίζω στο 22-20 βγήκε ο Παπαγιάννης. Για Μπουρούση συμφωνούμε. Πολλή γκρίνια πάντως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...