Προς το περιεχόμενο

Εθνική ομάδα μπάσκετ


Getta Robo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, BackFromHell είπε

Εδω προχθες επειδη ελεγα καποια πραγματα για τον Καλαθη βαση της αγωνιστικης του εικονας, μου λεγανε οτι ειμαι Ολυμπιακος, οτι καρφωθηκα και δεν μπορω πια να το καλυψω

Εγω τα έλεγα. Ερώτηση: Με το «κάποια πράγματα» εννοείς τα τουλάχιστον 90 ποστ με βρήσιμο του Καλαθη και του Γιαννακοπουλου; 

Όπως έστρωσες ας κοιμηθείς... Κανένα δεν νοιάζει τι ομάδα είσαι αλλά το ότι σπάμαρες ασύστολα. Το καλό είναι ότι το έκοψες όποτε το καταλαβες, no worries. 

Επίσης, ειπα δεν εχει σημασία τι υποστηρίζεις αλλά το ότι κουράζεις ξανα και ξανα το ίδιο πραμα. Απο εκει και πέρα, στο συγκεκριμένο ποστ γενικεύσεις λες αλλά that’s ok.... (εκτός αν τα επαναλάβεις κ αυτά 70 φορές όποτε θα είναι εξίσου κουραστικό)  

(& btw θα έλεγα τα ίδιο σε οποιονδήποτε έκανε το ίδιο, εννοείτε ασχετως ποίου παίκτη και ομάδας)  

 

Επεξ/σία από TheGrisGrisMan
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, TheGrisGrisMan είπε

Εγω τα έλεγα. Ερώτηση: Με το «κάποια πράγματα» εννοείς τα τουλάχιστον 90 ποστ με βρήσιμο του Καλαθη και του Γιαννακοπουλου; 

Όπως έστρωσες ας κοιμηθείς... Κανένα δεν μοιάζει τι ομάδα είσαι αλλά το ότι σπάμαρες ασύστολα. Το καλό είναι ότι το έκοψες όποτε το καταλαβες, no worries. 

Επίσης, ειπα δεν εχει σημασία τι υποστηρίζεις αλλά το ότι κουράζεις ξανα και ξανα το ίδιο πραμα. Απο εκει και πέρα, στο συγκεκριμένο ποστ γενικεύσεις λες αλλά that’s ok.... (εκτός αν τα επαναλάβεις κ αυτά 70 φορές όποτε θα είναι εξίσου κουραστικό) 

Οχι. Ειπες οτι ειμαι Ολυμπιακος και πλεον δεν μπορω να το καλυψω :lol:

Τωρα λες ψεματα οτι βριζω τον Καλαθη ή τον Γιαννακοπουλο ( ?! ), αλλα οπως και να εχει σε περιεγραψα επαρκως στο προηγουμενο μου ποστ ως παστα οπαδου, δεν χρειαζεται να επεκταθω, το 'πιασες το νοημα γρηγορα αλλωστε. Φαε Σκουρτοπουλο και Μισσα στον παγκο, και ησυχα.

Επεξ/σία από BackFromHell
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και βλεπουμε ξανα γιατι εδω και ~15 χρονια βλεπουμε τους Ισπανους να ναι συνεχως στις κορυφαιες ομαδες παρα τις μεγαλες ελλειψεις που εχουν στα ροστερ.

 

Μαθηματα μπασκετ απο Ισπανους, τρελα νευρα απο Σερβους που δεν μπορουσαν μετα το 1ο δεκαλεπτο να κρατησουν το σκορ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Weiss είπε

Στο σερβικό ινσομνια θα πρέπει να πέφτει γερό κράξιμο στον Τζορτζεβιτς 😎

χαχα, η αλήθεια είναι βέβαια, ότι κοιμήθηκε λίγο, εκεί που του έκαναν το σερί οι Ισπανοι 15-2 και οι Σέρβοι είχαν 1/10 τρίποντα (& έκλεισαν τον Μπογκντάνοβιτς) και είχε Μισιτς και Γκουντουριτς έξω.. Τους έβαλε εν τέλει, αλλά η διαφορά ήταν στους 19 πόντους..

Επεξ/σία από geodevil
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Weiss είπε

Στο σερβικό ινσομνια θα πρέπει να πέφτει γερό κράξιμο στον Τζορτζεβιτς 😎

Γνωστος για τις προπονητικες του ικανοτητες απο τη θητεια του στον ΠΑΟ :lol:

Χωρις βεβαια να απαξιωνω αυτο που βλεπουμε απο τους Ισπανους. Μεγαλη ομαδα, μεγαλη σχολη, μεγαλα cojones , διαχρονικα. Toσα χρονια εχουν περασει, τοσοι παιχτες φυγανε, η εθνικη τους ομως εκει.

Επεξ/σία από BackFromHell
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, BackFromHell είπε

Γνωστος για τις προπονητικες του ικανοτητες απο τη θητεια του στον ΠΑΟ :lol:

Χωρις βεβαια να απαξιωνω αυτο που βλεπουμε απο τους Ισπανους. Μεγαλη ομαδα, μεγαλη σχολη, μεγαλα cojones , διαχρονικα.

Και μεγάλοι floppers, αλλά οκ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, BackFromHell είπε

Οχι. Ειπες οτι ειμαι Ολυμπιακος και πλεον δεν μπορω να το καλυψω :lol:

Τωρα λες ψεματα οτι βριζω τον Καλαθη ή τον Γιαννακοπουλο ( ?! ), αλλα οπως και να εχει σε περιεγραψα επαρκως στο προηγουμενο μου ποστ ως παστα οπαδου, δεν χρειαζεται να επεκταθω, το 'πιασες το νοημα γρηγορα αλλωστε. Φαε Σκουρτοπουλο και Μισσα στον παγκο, και ησυχα.

Γιατί μπορεις νομιζεις;

Αλλα δεν παει να είσαι και ότι ομάδα θες; Αν γράφεις ξανα και ξανα σαν άρρωστος οπαδος, τέτοια αντιμετώπιση θα έχεις (δεν αφορά όλα σου τα ποστ αλλά περίπου τα μισά απο αυτά, κυριως όσα εκανες πριν σου γίνει η δεύτερη παρατήρηση και ...ησυχάσεις).

———

Btw, αν χάσει Ισπανία ή Σερβία, παίζει κάποια με Αμερική σε προημιτελικά ή ημιτελικά ενώ η άλλη την γλιτώνει;

 

 

 

Επεξ/σία από TheGrisGrisMan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα που λεγαμε πριν λιγες μερες για τους νεους Ψηλους των Ισπανων. Τρομερο μπασκετ απο Ερνανγκομεζ.

Βλεπουμε ΤΡΟΜΕΡΟ μπασκετ παντως κι απο τις δυο ομαδες!! ΤΡΟΜΕΡΟ.

Ναι, ο χαμενος σημερα παιζει με Αμερικανους. Κι ο ενας σπικερ ειπε, αν το καταλαβα καλα οτι και Ισπανοι και Σερβοι θα κερδισουν τους Αμερικανους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, TheGrisGrisMan είπε

 

Btw, αν χάσει Ισπανία ή Σερβία, παίζει κάποια με Αμερική σε προημιτελικά ή ημιτελικά ενώ η άλλη την γλιτώνει;

Νομίζω ο 1ος θα αποφύγει την USA σε διασταυρώσεις μέχρι τελικό 

Επεξ/σία από geodevil
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, TheGrisGrisMan είπε

Γιατί μπορεις νομιζεις;

Αλλα δεν πει να είσαι και ότι ομάδα θες; Αν γράφεις ξανα και ξανα σαν άρρωστος οπαδος, τέτοια αντιμετώπιση θα έχεις (δεν αφορά όλα σου τα ποστ αλλά περίπου τα μισά απο αυτά, κυριως όσα εκανες πριν σου γίνει η δεύτερη παρατήρηση και ...ησυχάσεις).

———

Btw, αν χάσει Ισπανία ή Σερβία, παίζει κάποια με Αμερική σε προημιτελικά ή ημιτελικά ενώ η άλλη την γλιτώνει;

Αφ'ενος μεν καμια παρατηρηση δεν εχω δεχθει απο κανεναν , ουτε και προκειται να σταματησω να γραφω την αποψη μου δε πα να σκουζεις οσο θες :P Oσα ειχα να πω για το ματς με τις ΗΠΑ τα ειπα αλλωστε.

Αφ'εταιρου δε, ξερεις που γραφω την αντιμετωπιση σου, ε; Εξυπνοτετοιος εισαι, μαντεψε :)

*Το παραδειγμα τυπων σαν εσενα χρησιμοποιησα για να αναπτυξω την επιχειρηματολογια που ειπα πιο πανω περι παστας οπαδων που δεν μπορει να ανεχτει γνωμη-παιχτες-προπονητες που πανε κοντρα στην οπαδικη του προτιμηση. Ξερεις εσυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο 21π το γυρισαν στους 11 οι Σερβοι. Για να δουμε τι αλλο θα δουμε σημερα!

 

Υ.Γ. Νωριτερα οι Ιταλοι εχαναν με 26π απο το Πουερτο Ρικο και κερδισαν στην παραταση κανοντας σερι 42-9.

Τι εχασε ο Γκουντουριτς ρε, χαχαχαχα

Πω πω, ΤΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.

Τι χανουν οι Σερβοι ρε!!

Δυο χαμενα λέι απ απο Σερβους, τσουπ παρε το 3π στο τελος του χρονου απο Γιουλ. Εγκλημα και τιμωρια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...