Προς το περιεχόμενο

Προσοχή στις αγγελίες


gastonegr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά καλησπέρα σε όλο το forum ανοίγω αυτό το θέμα γιατι πρέπει να είστε πλέον προσεκτικοί στις αγγελίες επειδή έχουμε κάποιους απατεώνες οπότε προσοχή σε αγγελίες τύπου στέλνω όλα μου τα στοιχεία μέσω viber για να ξέρετε ποιος είμαι. Να κοιτάτε πάντα τις αξιολογήσεις των μελών. Και προσοχή ιδιαίτερη προσοχή σε αυτά τα μελη.. Μην την πατήσετε insomniacs..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα σε όλο το forum ανοίγω αυτό το θέμα γιατι πρέπει να είστε πλέον προσεκτικοί στις αγγελίες επειδή έχουμε κάποιους απατεώνες οπότε προσοχή σε αγγελίες τύπου στέλνω όλα μου τα στοιχεία μέσω viber για να ξέρετε ποιος είμαι. Να κοιτάτε πάντα τις αξιολογήσεις των μελών. Και προσοχή ιδιαίτερη προσοχή σε αυτά τα μελη.. Μην την πατήσετε insomniacs..

Καλά για τις αξιολογήσεις μην παίρνεις και όρκο. Εχω φάει @@ από άτομο με 60 κάτι θετικές αξιολογήσεις. Τσέπωσε τα λεφτά και μην τον είδατε. 

Φυσικά μιλάμε για εξαίρεση. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που την έπαθα ..πώς μπορώ να βρω το άτομο έστω και εδώ μέσα να μιλησω μαζί του γιατί τώρα δεν μιλάει και δεν απαντάει σε τίποτα

Στοιχεία δεν θα υπάρχουν δικά του εδώ μέσα;;

Δηλαδή αναζητώ ένα συγκεκριμένο μέλος ..μπορεί να με βοηθήσει κάποιος ;; Ευχαριστώ πάντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που την έπαθα ..πώς μπορώ να βρω το άτομο έστω και εδώ μέσα να μιλησω μαζί του γιατί τώρα δεν μιλάει και δεν απαντάει σε τίποτα

Στοιχεία δεν θα υπάρχουν δικά του εδώ μέσα;;

Δηλαδή αναζητώ ένα συγκεκριμένο μέλος ..μπορεί να με βοηθήσει κάποιος ;; Ευχαριστώ πάντως

Επειδή η αναζήτηση είναι γτπ, έχεις δυο λύσεις.

 

1η, "*ψευδόνυμο* insomnia" στο google.

2η, Στην δειαχείρηση λίστας αγνόησης, ψάχνεις το όνομά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που την έπαθα ..πώς μπορώ να βρω το άτομο έστω και εδώ μέσα να μιλησω μαζί του γιατί τώρα δεν μιλάει και δεν απαντάει σε τίποτα

Στοιχεία δεν θα υπάρχουν δικά του εδώ μέσα;;

Δηλαδή αναζητώ ένα συγκεκριμένο μέλος ..μπορεί να με βοηθήσει κάποιος ;; Ευχαριστώ πάντως

 

google : insomnia *username * και ισως στο βγαλει.

Αν δε στο βγαλει πας στο διαχειριση λιστας αγνοησης,πληκτρολογεις το ονομα του,τον βαζεις στη λιστα και μετα κανεις κλικ στο ονομα του.Φυσικα μετα τον βγαζεις απο τη λιστα για να μπορει να σου απαντησει,λεμε τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

google : insomnia *username * και ισως στο βγαλει.

Αν δε στο βγαλει πας στο διαχειριση λιστας αγνοησης,πληκτρολογεις το ονομα του,τον βαζεις στη λιστα και μετα κανεις κλικ στο ονομα του.Φυσικα μετα τον βγαζεις απο τη λιστα για να μπορει να σου απαντησει,λεμε τωρα.

 

Επειδή η αναζήτηση είναι γτπ, έχεις δυο λύσεις.

 

1η, "*ψευδόνυμο* insomnia" στο google.

2η, Στην δειαχείρηση λίστας αγνόησης, ψάχνεις το όνομά του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να βρουμε την διαχειριση λιστας αγνοησης παμε παλι στο google;

Που βρισκεται αυτη η λιστα δεν ειπατε . στην παρον σελιδα ουτε στην mobile ουτε στη κανονικη, δεν βλεπω να υπαρχει καποια φορμα/κουτακι. Απ το προφιλ μας πιθανοτατα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποτε μολις ξεκινησε το icloud αποφασισα να παρω απο αγγελια ενα ipad 3 ,ζητησα serial το check και ηταν ενταξει, ελα ομως που ο τυπος ειχε ενα ενταξει και 2-3 κλειδωμενα ,μου πασαρε λοιπον ενα icloud locked με αντικαταβολη ,σε επικοινωνια μαζι του ειχε το θρασος να μου πει οτι δνε μπορεις να αποδειξεις τπτ, μετα απο μια βδομαδα εβαλε αγγελια με διαφορετικα στοιχεια και εδινε παλι το ιδιο sn τελικα αναγκαστηκα να ποσταρω επεξηγοντας τι παιζει και εγκαταλειψε την προσπαθεια σε εκεινο το site. Ειλικρινα εαν καποιος θελει να γελασει μπορει εναποκειται στον καθενα ποσο προσεκτικος πρεπει να ειναι....

  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
3 λεπτά πριν, sofnoy είπε

Παιδιά και εγώ την πάτησα με ενεργή αγγελία. Που μπορώ να ενημερώσω για να μην τη πατήσει άλλος? 

να δειξεις την συνομιλια σου και το την αγγελια του;

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...