Προς το περιεχόμενο

Προσοχή στις αγγελίες


gastonegr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, sofnoy είπε

Παιδιά και εγώ την πάτησα με ενεργή αγγελία. Που μπορώ να ενημερώσω για να μην τη πατήσει άλλος? 

Αυτό θα μπορούσε να γίνει αφήνοντας μια αρνητική αξιολόγηση. Γι' αυτό να μην δέχεστε να ολοκληρωθεί η συναλλαγή εάν δεν επιλεγείτε ως αγοραστής.

Επεξ/σία από Penthesilea
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα έπρεπε να βρίσκεται σε κάθε αγγελία για να το βλέπουν οι ενδιαφερόμενοι.ειναι πολύ σημαντικό. Πάντως μου κάνει εντύπωση που δεν υπάρχει άλλη επιλογή για να προστατευτουν τα μέλη. Και αναφορά που έκανα η απάντηση είναι ότι δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι απ τη στιγμή που δεν σε έχει δηλώσει αγοραστή. 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, sofnoy είπε

Θα έπρεπε να βρίσκεται σε κάθε αγγελία για να το βλέπουν οι ενδιαφερόμενοι.ειναι πολύ σημαντικό. Πάντως μου κάνει εντύπωση που δεν υπάρχει άλλη επιλογή για να προστατευτουν τα μέλη. Και αναφορά που έκανα η απάντηση είναι ότι δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι απ τη στιγμή που δεν σε έχει δηλώσει αγοραστή. 

 

Κι ορθώς η διαχείριση κρατάει αυτή τη στάση, επειδή υπάρχουν κι εκείνοι που μπορούν να ισχυριστούν το οτιδήποτε, ενώ δεν ισχύει τίποτε απ' αυτούς τους ισχυρισμούς, για ικανοποίηση δεν ξέρω κι εγώ ποιων σκοπών. Το insomnia δεν φέρει καμία ευθύνη. Την ευθύνη την φέρουμε εμείς οι ίδιοι. Γι' αυτό πρώτα ενημερωνόμαστε για το πώς λειτουργεί κάτι κι έπειτα αξιολογούμε τον πωλητή για να δούμε εάν θα προχωρήσουμε ή όχι και με ποιον τρόπο. Κακά τα ψέματα, οι συναλλαγές εμπεριέχουν πάντα ρίσκο. Εδώ πήραν άτομα σκάρτο πράμα από συναλλαγή χέρι χέρι, λόγω χρόνου ή/και που δεν πήγε το μυαλό τους να τσεκάρουν κάποια πράγματα. Φαντάσου τι γίνεται με τις συναλλαγές που γίνονται από απόσταση. Με λίγη προσοχή, όμως, λιγοστεύεις την πιθανότητα για αποτυχία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, giorgoskav είπε

Αντί να κατανοήσεις τι γράφω μου κάνεις και σύσταση προφανώς είσαι 14 και τρολαρεις δεν θα ασχοληθώ.

Έχεις κάνει αναφορά αγγελίας? Γιατί εγώ που έκανα η απάντηση είναι ότι δεν μπορεί να γίνει τίποτα απ τη στιγμή που δεν σε έχει δηλώσει αγοραστή. Έστειλα όλη τη συζήτηση που κάναμε στα μηνύματα . Δεν λέω να πάρω κάτι πίσω αλλά με κάποιο τρόπο  να Κατέβει η αγγελία για να μην την πατήσουν και άλλοι. Η αγγελία είναι ακόμα πάνω! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...