Προς το περιεχόμενο

Huawei Matebook 449@Kotsovolos


afinis2004

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.kotsovolos.gr/site/computing/laptop-tablet-ipad/notebook-macbook-ultrabook/169119-huawei-matebook-12-grey

 

Απο 699 Έξω 800+ στο Skroutz

 

To αντιστοιχι black Friday του Πλαισίου είναι στα 649

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή τιμή. Είναι ξεστοκάρισμα περσινού μοντέλου βέβαια.

Έχει εμπειρία κανείς; Για τη μπαταρία διαβάζω άσχημα πράγματα.

Ιδέα δεν έχω,

 

Στην αναζήτηση μου διάβασα μέτρια πράγματα για την οθόνη και κυρίως στο θέμα του των αντανακλάσεων.

 

Επειδή εγω το θέλω κυριώς για ταξίδια-ταινίες-novago-otetv (σε περιβάλλον windows ομως για να κάνουμε και καμια δουλειά) το παραπάνω με έκανε να το βάλω σε αναμονή για την ώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχει usb θελει το dock...η σελιδα του κωτσου λεει οτι εχει 2...βγαλε ακρη

Μια Type C έχει. Μέσα στη συσκευασία έχει ανταπτορα για κανονικο usb. Τουλάχιστον στα αυτο βλέπω στα ξένα unboxing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια Type C έχει. Μέσα στη συσκευασία έχει ανταπτορα για κανονικο usb. Τουλάχιστον στα αυτο βλέπω στα ξένα unboxing

ενα λινκ γιατι δεν ειδα ανταπτορα (εκτος αν λες το dock)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιγο που το εψαξα δεν βλεπω πουθενα να αναφερει οτι δεν εχει το πληκτρολογιο μαζι αντιθετως το εχει κανονικα στην περιγραφη και το δειχνει και στις φωτογραφιες!!

 

Αν το εχει μαζι γινεται ακομα καλυτερο deal!!

 

Προκειται για καθαρο ξεστοκαρισμα μιας και στα λεφτα που το εδιναν δεν πουλησαν ουτε κομματι φανταζομαι μιας και υπαρχουν καλυτερες επιλογες!!!

 

Για 600-700-800 ευρω δεν το συζηταγαμε καν αλλα στα 450 τα αξιζει και με το παραπανω κατα την γνωμη μου!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα λεφτά αυτά είναι πολύ καλό. Αν δεν είχα πάρει laptop πριν 2 μήνες, άνετα το χτυπούσα. Ορίστε και ένα συγκριτικό με άλλα αντίστοιχα premium windows tablets.

https://www.notebookcheck.net/Face-Off-Microsoft-Surface-Pro-4-vs-Acer-Aspire-Switch-Alpha-12-vs-HP-Elite-x2-1012-G1-vs-HP-Spectre-x2-12-vs-Huawei-MateBook.172273.0.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παραγγειλα χθες βραδυ ενω ηταν σε stock, πηρα τωρα τηλεφωνο και μου ειπαν 1-3 εβδομαδες γιατι δεν εχουν stock.  Φυσικα θα ακυρωσω. Κωτσοβολος !!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...