Προς το περιεχόμενο

JBL Flip3 Black Edition 69€ MM


Xiristos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ένα 50 ρικο κάτω από την αρχική και 25 από τιμές σκρουτζ μου φαίνεται καλή προσφορά 

http://www.mediamarkt.gr/el/product/_jbl-flip3-black-edition-1190530.html

 

και σκρουτζ https://www.skroutz.gr/s/7105691/JBL-Flip-3.html?from=drop

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη σκεφτομουν να παρω ενα καλο ηχειο ,ημουν μεταξυ 

Marshall Kilburn,Sony SRS-XB40,JBL Charge 2+ ,αυτα ειναι καλα τα εχει δοκιμασει κανεις?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Flip3 το πήρα πριν κανά εξάμηνο σε αντίστοιχη προσφορά στα 69€ και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Βέβαια, κάποια στιγμή είχε παίξει μέσα στο καλοκαίρι το Charge2 στα 89€ από ΜΜ, το οποίο το θεωρώ προτιμότερο σε αυτή την τιμή. Ίσως το ξαναβγάλουν τόσο μέχρι την Παρασκευή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Flip3 το πήρα πριν κανά εξάμηνο σε αντίστοιχη προσφορά στα 69€ και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Βέβαια, κάποια στιγμή είχε παίξει μέσα στο καλοκαίρι το Charge2 στα 89€ από ΜΜ, το οποίο το θεωρώ προτιμότερο σε αυτή την τιμή. Ίσως το ξαναβγάλουν τόσο μέχρι την Παρασκευή.

το Charge2 στα 89€  θα τα επαιρνα επι τοπου ,ταχει φιλος μου και ναι ειναι πολυ καλο ηχειο

Το Flip3 το πήρα πριν κανά εξάμηνο σε αντίστοιχη προσφορά στα 69€ και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Βέβαια, κάποια στιγμή είχε παίξει μέσα στο καλοκαίρι το Charge2 στα 89€ από ΜΜ, το οποίο το θεωρώ προτιμότερο σε αυτή την τιμή. Ίσως το ξαναβγάλουν τόσο μέχρι την Παρασκευή.

το Charge2 στα 89€  θα τα επαιρνα επι τοπου ,ταχει φιλος μου και ναι ειναι πολυ καλο ηχειο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ηχειάκι είναι πολύ καλό. Το είχα πάρει παλιότερα σε αντίστοιχη προσφορά.

Το θέμα είναι ότι αφού βγαίνει μια στο τόσο σε αντίστοιχη προσφορά, μάλλον κανείς γνωστικός δε το παίρνει σε τιμές 100+.

Αν κάποιος θέλει ένα καλό ηχείο παντως σε αυτά τα λεφτά εγω το προτείνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να έχω κάποιο από τα ακριβά Bluetooth, δε μπορώ να καταλάβω πόσο καλύτερα ακούγονται από κάποια καλά κινέζικα για να δικαιολογήσουν την υπερπολλαπλασια τιμή (τύπου BW-F4)

 

Λέω εγώ τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys επειδη εχω και τα 2 αξιζουν τα λεφτα τους κ με το παραπανω. Το charge λιγο πιο δυνατο κ παιζει τα ψιλα καλα. Το flip για οποιον ακουει ξενα ειναι τιμιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περυσι το είχε βάλει 59 Ευρώ το ίδιο ηχειάκι και δεν είχε βγει ακόμη το flip 4. Πάντως είναι πολύ καλό με απίστευτο ήχο για το μέγεθός του και μετά από ένα χρόνο δεν εμφάνισε κανένα από τα δυο που πήρα περυσι κανένα πρόβλημα.

Επίσης δείτε στο Κωτσο το μικρό στα 39 ευρώ για ultra portability.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να έχω κάποιο από τα ακριβά Bluetooth, δε μπορώ να καταλάβω πόσο καλύτερα ακούγονται από κάποια καλά κινέζικα για να δικαιολογήσουν την υπερπολλαπλασια τιμή (τύπου BW-F4)

 

Λέω εγώ τώρα...

ας πουμε απλα καμια σχεση,αν εννοεις οτι και τα δυο βγαζουν ηχο οκ ναι αλλα μεχρι εκει,αλλο ντοματα αλλο αγγουρι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...