Προς το περιεχόμενο

Πλαισιο Black friday LG LED TV 65UJ620V, Samsung LED TV UE65MU6122


cliobaccarra

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό έγινε πριν 7 χρόνια, όπως λες κι εσύ....

Χωρίς να θέλω να έρθω σε αντιπαράθεση, δεν έχει καμία σχέση η αγορά και τα ποσοστά κερδοφορίας, τότε με τώρα...

Δεν διαφωνω καθόλου αγαπητέ μου. Απλώς προτιμώ μόνος μου και απο κοντά να δώ τι ψάρια μπορώ να πίασω απο το να με δουλεύει η κάθε χ ψ αλυσίδα με τις δήθεν black friday προσφορές τους.

Το θεμα και η απορια μου εμενα παραμενει αν στις γιορτες ή και αργοτερα θα υπαρξει προσφορα σε 60-65αρα τηλεοραση samsung ή lg με λιγοτερα λεφτα τυπου 700-800 ευρω.

Πιστεύω οτι κανεις δεν μπορεί να το ξέρεθ αυτό. Ξερεις πότε να θεωρείς οτι θα υπάρξουν σχεδόν σίγουρα προσφορές; λιγο πριν το παγκόσμιο κύπελλο τον Ιούνιο
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ναι, είναι επέκταση εγγύησης, που όμως μετά τα δυο χρόνια δεν καλύπτεσαι από την αντιπροσωπεία της εταιρείας αλλά από τρίτο. Στην περίπτωση της τηλεόρασης που αγόρασα από τα Public είναι αυτό:

 

http://www.public.gr/cat/corporate/ypiresies/safety-net/

 

ΥΓ όταν δεν ισχύει κάποια προσφορά, την επέκταση της εγγύησης την πληρώνεις κανονικά και η τιμή της είναι ανάλογη της αξιας της τηλεόρασης. Όταν αγόρασα εγώ την UE65MU6122, η επέκταση της εγγύησης ήταν προσφορά μάζι με την τηλεόραση και συμπεριλαμβανόταν στην τελική τιμή που πλήρωσα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω ότι αν πας να παρεις την επέκταση εγγύησης μόνη της και δεν είναι σε προσφορά, για μια τηλεόραση 1000 ευρώ, η επέκταση κοστίζει γύρω στα 150 ευρώ. Γενικά, εξαρτάται από το μοντέλο τηλεόρασης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Είμαι ανάμεσα στην Samsung UE65MU6122 και την Philips 65PUS6162 έχει κάποιος γνώση να μου προτείνει ποια είναι καλύτερη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...