Προς το περιεχόμενο

[Soundbar] LG SH4D 300 Watt 99 ευρώ


Rm.Geko

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια κατι γινεται με τις SH4D μολις ειδα ebay κ η συσκευασια της SH4D περιεχει κανονικα οτι κ η δικη μου SJ5.

Δηλαδη κ wall mounts κ ολο το πακετο.

 

https://www.ebay.com/itm/LG-SH4D-2-1-Wireless-Sound-Bar-300W-Wireless-subwoofer-Black-NEW/112644399126?hash=item1a3a212016:g:W9wAAOSwMQBaDfcw

 

- SH4D 2.1 Wireless Sound Bar
- Remote control
- Batteries
- Wall mount
- Simple manual
- Warranty card

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η καθε αντιπροσωπεια διαλεγει τι πακετο θελει να βαλει στο κουτι ,η LG Hellas προφανως διαλεξε ενα πακετο που δεν περιλαμβανει το wall mount.

Αυτο με την ελλειψη manual ειναι προβληματικο ,νομιζω απαγορευεται να πωλουνται καν προιοντα χωρις οδηγιες χρησεις και μαλιστα στα ελληνικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά λίγο άσχετο με το θέμα αλλά κοντεύω να τρελαθώ με την μικρή που μου ζητάει να την αγοράσω καραόκε....

Την ηχομπαρα sh4d την αγόρασα και η σύνδεση με τηλεόραση φυσικά έγινε με οπτική ίνα(δεν γίνεται και αλλιώς)

Τώρα αν αγοράσω μία συσκευή καραόκε (νομίζω ένας ενισχυτής είναι ) με δύο ασύρματα μικρόφωνα θα κοιτάξω να το συνδέσω με τηλεόραση είτε με 3,5 jack είτε με hdmi....

Τραγούδια τώρα παίζω από ps3 (η τηλεόραση δεν είναι smarttv ) και ο ήχος βγαίνει τώρα από ηχομπαρα ,όταν βάλω και καραόκε θα μπορείς να βγάλει και της δύο συσκευές η LGSh4d ? Η χρειάζομαι καραόκε με δύο ξεχωριστά ηχεία.....?

Ευχαριστώ

Και συγνώμη για το άσχετο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια συγγνωμη που το ξεθαβω, η αναπαραγωγη μεσω bluetooth σας δουλευει κανονικα? εμενα ενω γινεται pair δεν μπορω να στειλω ηχο...απο οτι ειδα δεν εχει καποια ιδιαιτερη διαδικασια συζευξης, απλα πρεπει να ειναι γυρισμενη η ηχομπαρα σε bluetooth mode

 

σκεφτομαι οτι ισως φταιει και το κινητο(mate 10 pro) αλλα δεν εχω καποιο αλλο ευκαιρο σημερα να δοκιμασω

Επεξ/σία από greekboy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα ναι εμένα δουλεύει κανονικά και από κινητό και από υπολογιστή. Όπως είπες απλά κανείς pair και μετά θα πρέπει να ακούς τον ήχο από την συσκευή σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, greekboy είπε

παιδια συγγνωμη που το ξεθαβω, η αναπαραγωγη μεσω bluetooth σας δουλευει κανονικα? εμενα ενω γινεται pair δεν μπορω να στειλω ηχο...απο οτι ειδα δεν εχει καποια ιδιαιτερη διαδικασια συζευξης, απλα πρεπει να ειναι γυρισμενη η ηχομπαρα σε bluetooth mode

σκεφτομαι οτι ισως φταιει και το κινητο(mate 10 pro) αλλα δεν εχω καποιο αλλο ευκαιρο σημερα να δοκιμασω

Καλημέρα, και εγώ το ίδιο κινητό έχω και δουλεύει κανονικά. Απλά δεν αρκεί να κάνεις pair απευθείας. Αυτό που έκανα εγώ για να παίξει είναι ότι κατέβασα το app της LG (LG Bluetοοth Remote αν δεν κάνω λάθος) από το PlayStore και με αυτό βλέπω την soundbar και κάνω connect. Στη συνέχεια χωρίς να το κλείσω ανοίγω το audio app που έχω και παίζει μια χαρά... 

Επεξ/σία από Karatzanis
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, Karatzanis είπε

Καλημέρα, και εγώ το ίδιο κινητό έχω και δουλεύει κανονικά. Απλά δεν αρκεί να κάνεις pair απευθείας. Αυτό που έκανα εγώ για να παίξει είναι ότι κατέβασα το app της LG (LG Bluetοοth Remote αν δεν κάνω λάθος) από το PlayStore και με αυτό βλέπω την soundbar και κάνω connect. Στη συνέχεια χωρίς να το κλείσω ανοίγω το audio app που έχω και παίζει μια χαρά... 

Σε ευχαριστω παρα πολυ φιλε μου! Οντως αν συνδεθω με την εφαρμογη στελνει κανονικα ηχο! Κατι πρεπει να παιζει βεβαια με την Huawei γιατι δοκιμασα και με ενα s8 και με ενα λαπτοπ και δουλεψε χωρις την εφαρμογη.

Επεξ/σία από greekboy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/1/2018 στις 12:05 ΠΜ, greekboy είπε

Σε ευχαριστω παρα πολυ φιλε μου! Οντως αν συνδεθω με την εφαρμογη στελνει κανονικα ηχο! Κατι πρεπει να παιζει βεβαια με την Huawei γιατι δοκιμασα και με ενα s8 και με ενα λαπτοπ και δουλεψε χωρις την εφαρμογη.

Έχω την αίσθηση ότι η Huawei για να κρατάει ψηλά τις επιδόσεις στο mate10 εφαρμόζει μάλλον κάπως επιθετική συμπεριφορά στα background apps, wireless connections κλπ με αποτέλεσμα να κλείνει ότι θεωρεί ότι δεν είναι απαραίτητο. Εικάζω ότι το app της LG κρατάει απλά το connection ανοιχτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...