Προς το περιεχόμενο

Μέρισμα


vairass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο συνιδιοκτητης θεωρείται φιλοξενουμενος? Γιατί με βγάζει φιλοξενουμενο .

 

αν κανετε ξεχωριστη δηλωση οχι αν εισθε σε μια ναι απο οτι ξερω.

Όποιος θελει ας μας βαλει καμία φωτο με τα βήματα στην πλατφόρμα να την δούμε και εμεις

 

δεν ειναι τιποτα σου ζηταει κωδικους ταξις μετα το αμκα και αφου μπεις στα εχει ολα σχεδον ετοιμα αφμ αμκα εισοδημα ονομα διευθηνση κλπ εγω εβαλα μονο κινητο μεηλ και αιμπαν μετα πατησα συναινω και μου εβγαλέ το αποτελεσμα οτι εγκρηθηκε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν κανετε ξεχωριστη δηλωση οχι αν εισθε σε μια ναι απο οτι ξερω.

Ξεχωριστη κάνω έκανα την αίτηση με απέρριψε και γράφει ότι είμαι φιλοξενουμενος και δεν με αφήνει να κάνω καινούργια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορώ να κάνω αναίρεση στην αίτηση;

Ναι.Κι μετα σου βγαζει επιλογη 'επαναξιολογηση' , δηλαδη διορθωνεις την πρωτη ουσιαστικα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεχωριστη κάνω έκανα την αίτηση με απέρριψε και γράφει ότι είμαι φιλοξενουμενος και δεν με αφήνει να κάνω καινούργια

 

να πας στα κεπ να το διωρθοσουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μου βγάζει αυτό εμένα

 

Αιτήσεις Κοινωνικού Μερίσματος

 

Σύμφωνα με τα στοιχεία της ΑΑΔΕ από τις φορολογικές δηλώσεις του 2017 είστε φιλοξενούμενος.

 

Η αξιολόγηση της επιλεξιμότητας σας για το κοινωνικό μέρισμα του 2017 μπορεί να γίνει μόνο στα πλαίσια του νοικοκυριού που σας φιλοξενεί.

 
Δεν το παίρνω το μερισμα?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παιδιά μου βγάζει αυτό εμένα

 

Αιτήσεις Κοινωνικού Μερίσματος

 

Σύμφωνα με τα στοιχεία της ΑΑΔΕ από τις φορολογικές δηλώσεις του 2017 είστε φιλοξενούμενος.

 

Η αξιολόγηση της επιλεξιμότητας σας για το κοινωνικό μέρισμα του 2017 μπορεί να γίνει μόνο στα πλαίσια του νοικοκυριού που σας φιλοξενεί.

 
Δεν το παίρνω το μερισμα?

 

 

Μονο ο ιδιοκτητης του νοικοκυριου παιρνει το μερισμα, οχι ο φιλοξενουμενος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκεί που εμφανίζεται το Ενέργειες;

Η εκει η στο πεταει μονο του καπου εκει.Το ακυρωσα και εγω ,μεχρι να δω τι παιζει με το τεκμαρτο , κατι βεβαια που ουσιαστικα δεν ειχε νοημα αφου τα ποσα δεν αλλαζουν ουτε εχει επιλογες (με παρεσυρε το μαυρο παπαρακι ).Μετα την ξαναυπεβαλλα και μου εγκριθηκε κανονικα το ιδιο ποσο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα στο νοικοκυριο μου η αδερφη μου ειναι προστατευομενο μελος και μεχρι τωρα δεν ειχε κανει δικη της φορολογικη δηλωση, οποτε δεν εχει καν κωδικους. Αλλα θελει επιβεβαίωση με τους κωδικους της και δεν γινεται με της μητερας της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα στο νοικοκυριο μου η αδερφη μου ειναι προστατευομενο μελος και μεχρι τωρα δεν ειχε κανει δικη της φορολογικη δηλωση, οποτε δεν εχει καν κωδικους. Αλλα θελει επιβεβαίωση με τους κωδικους της και δεν γινεται με της μητερας της.

Πρεπει να κανει αιτηση για κλειδαριθμο και να παει απο την εφορια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το αποδεχομαι το κονωνικο μερισμα που το αναφερουν ολοι στις οδηγιες..χρησης που ειναι ?

 

συναινεση =αποδοχη.Ετσι παει ?  :  )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...